РУСЕнска есен

  • 44 596
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет момичета в този хубав слънчев ден
Чочи мерси за страхотно оформената темичка   bouquet
Деси честита принцеска ,да ви е жива и здрава

# 16
  • Мнения: 222
Шанел не ми се отваря линка  Thinking
а какво мислите за новите въведения в социалното министерство, за които дори самия социален министър не знае?  ooooh! #Crazy hahaha

# 17
  • Мнения: 4 864
Здравейте в новата темичка!! Чочи, благодаря ти за нея. Много ми харесва снимката на шадравана и не знам защо мислиш,че трябва да се смени. Минавай по-честичко, както ти каза и Шени.

Мисля, че случаят със Снежана тръгна добре ама в един момент нещата малко се изкривиха. Дано скоро всичко се нареди!!

Хубав слънчев почивен ден на всички!!

# 18
  • Мнения: 429
хм, сега не става верно вече. Ами пишеше, че майчинството ще се изчислява на база 24 месеца, а не 18 както до сега. Че от 5 дни за болнични, работодателят плаща 3, а НОИ 2. Въпреки, че минималната РЗ е 270, ще продължава да се получават 240 лв през втората година на детето. И още и още такива хубави работи. Ще го потърся пак да го пробвам

# 19
  • Мнения: 80
мда лудата Лара има един въпрос към Рея- тя обесняваше как всеки ден е при Снежа, може ли да каже от къде се появи бащата (нали беше в затвора)
и защо Снежа казва че ще се върне в квартирата, значи не плаща наем,консумативи на човека- но пък решава че има право да се върне там newsm78, и ако утре този хазяин я изкара с полиция пак ли ще се прави репортаж

мраза да излизам лош пророк ама.....

пп. и относно обявата на Нике-все още я има в кеша, както и имам всичко писано в мейла
както и 3-те лични от нея

Мисля, че вече е време да спреш Лара Крофт

# 20
  • Мнения: 4 864
хм, сега не става верно вече. Ами пишеше, че майчинството ще се изчислява на база 24 месеца, а не 18 както до сега. Че от 5 дни за болнични, работодателят плаща 3, а НОИ 2. Въпреки, че минималната РЗ е 270, ще продължава да се получават 240 лв през втората година на детето. И още и още такива хубави работи. Ще го потърся пак да го пробвам

Шени, това нещо се тръби по новините от няколко дни. Ето какво намерих на прима виста http://dartsnews.bg/News/11464  . Общо взето за тях майките са втора ръка хора, и с 240 лв ще се оправят. Това с 2те години изчисления се прави според  мен, за да се дават по-малко пари,както винаги.

# 21
  • Мнения: 429
KaRoLa,  като не гледам Бг телевизия не знаех  Embarassed
Търся линка аз, много обстойно е описано

# 22
  • Мнения: 250
Какво ще кажеш за един списък и с детските центрове
Сега ще видя какво мога да намеря в нета, а може и вие да помогнете да го направим и ще го турна на 1-ва стр.

KaRoLa, започнах работа и имам време главно само да чета  Rolling Eyes. Сега съм отпуска до сряда и тези дни по-често може да се включвам  Wink

# 23
  • Мнения: 4 864
ААА, Чочи, така ако е, прощаваме ти. Ама викам да няма нещо...по-така Simple Smile

# 24
  • Мнения: 429
Оооо, Чочи, браво, честит ти социален живот  Hug /и професионални успехи/
Че аз имам още да се лутам сред памперси, зъби и безсънни нощи дъъълго време  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 250
ААА, Чочи, така ако е, прощаваме ти. Ама викам да няма нещо...по-така Simple Smile
И да е имало нещо по-така, ми е минало  Wink

Шанел, ако имаше как, щях да си остана вкъщи, ама.....А професионални успехи при евреите няма  Rolling Eyes
За детските клубове намерих това:

Детски център "Бимбо"
http://www.roussecity.org/bimbo/
Предлага почасово гледане на деца на възраст от 3 до 7 г. За първокласниците има занималня.

Адрес:
гр. Русе
тел.: 082 / 87 72 11 и 0886/96 31 96.

Детски център "Палавници"
Организира детски рождени дни и тържества - за деца до 8 г. Има занималня за ученици от първи до четвърти клас, в която се предлага подготовка на учебния материал за следващия ден, както и допълнителна подготовка и упражнения върху текущия материал.

Адрес: гр. Русе, ул "Войводова" No 18
тел.: 0888 / 44 04 33 и 0889 / 74 84 28

Джунглата
детски клуб
обл. Русе, (Русе)
Адрес кв. Здравец-изток, ул. "Орфей" №1, пред вх.А на бл. Падаревски
Телефон 0889544721, 0898740008  
Работно време 10.00 - 19.00 ч. (без почивен ден)

Дайте да допълваме списъка.....

# 26
  • Мнения: 222
да аз за същото нещо говоря - промяна в срока за изчисление на обезщетенията и необвързаността на маичинството със минималната заплата...ама каквото и да кажем, той социалния министър не е наясно, пък ка моли ние ..... ooooh!
само едно се чудя - кому пречеше сегашното положение, та да създаваме ново???? Thinking Naughty

# 27
  • Мнения: 4 864
Майче, то е ясно на кой Simple Smile На оня, на който майките му бъркат в джоба. Всичко е такава каша, че те самите са се забъркали и не са наясно какво се иска и какво трябва да се направи... Права си,че  на тях не им е ясно, камо ли на нас. Представяте ли си как се прецакват жените, които са си правили сметките с 18те месеца и тъкмо са ги изработили и сега с тая промяна... Не знам дали го обясних правилно. Оф, много е трудно. Много е трудно да искаш дете и да му осигуриш нормален живот, при положение, че някакви ей такива нещица те дърпат назад. Не говоря за себе си, но погледнато отстрани е много объркващо.

# 28
  • Мнения: 429
Чочи, ясно, имам стаж с евреи и знам как е. Че ми стана интересно да не си при същите, не че само една фирма има в Русе де, ама пусто му женско любопитство  Laughing

Вълшебство
Роял
Браво
Мол Карфур

сори, че не е пълно инфото, но ще изровя и останалото

А, това Бимбо не го бях чувала. Някакви отзиви за там? Аз голямо избиране тази година на място за рд на Мерт, че от разстояние по трудно стават и уговорките. Последно на Роял се бях спряла, но пък ме замисли сега с Бимбото


http://www. segabg .com/online/new/articlenew.asp?issueid=10416&sectionid=16&id=0000101

я сега трябва да стане

Хмм, първо става, но след малко не, явно нещо като спам минава

махнете интервалите пред и след segabg и трябва да стане

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 13:14 от shanel1982

# 29
  • Мнения: 820
Здравейте и честита нова тема!

Деси, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава! Хубав пост за АГ... което потвърждава и моето мнение! Добре, че не си имала контакти с главното действащо лице от неонатология!

Желая ви хубав уикенд... ние из нас сме болни...първо малкия, после всички други и е кофти положението  Sad

Аааа за майчинството щях да кажа ... то аз във фейса съм постнала линк и мнението си - тия са за убиване! Такава подигравка с майките до сега не е имало... питам се аз къде са парите на НОИ, като няма пенсионери щото им увеличиха времето за работа и те измират хорицата ... вземат, а не плащат за болнични, не дават детски и майчинства... та къде са? Чудя се има ли смисъл да ходя да си губя времето да гласувам, като е очевадно какво ни чака - нищо добро  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт