РУСЕнска есен

  • 44 627
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 820
KaRoLa, съжалявам за това което ти се е случило! Не виждам да съм написала нещо, с което да съм те обидила и да не е вярно ... ти си изразила мнение, с което не мога да се съглася, защото ако се оправя за три дни пак трябва да си извиня отсъствието от работа някак ..., нали?

# 46
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Просто запис!
Другото назад дори не ми се чете  ooooh!

# 47
  • Русе
  • Мнения: 656
Записвам се с леко нежелание.
....
Рамлим, понякога ми е трудно да разбера комплексарските ти постове, просто прекаляваш и дразниш.

Аз пък продължавам с много голямо нежелание .....

В тази тема скоро няма да видите от  "комплексарските" ми мения ,  но искам Мая да посочи къде съм обидил жена , пък и бременна .

И за да не започнат лигавщини от рода - "много сме ободчиви" и тям подобни , не е това .
Просто си имам и по-важни неща от това да се споря с  дракащи се помежду си , завиждащи си , някои с твърде голямо его и непризнаващи грешките  си и така .... имам много какво да напиша , но не искам , заради няколкото много уважавани от мен лица в тази тема , макар и само задочни познати  Wink .
  Признавам , че темата ми е била полезна , питал съм , получавал съм което ме интересува , аз също съм се старал да съм полезен , но само като споделям мнението си , а не без да мисля , само и само да съм в тон и в крак с общата "песен" .

Пренасям се засега в групата на непишещите в тази тема , а те не са един и двама , макар и по различна причина отказали се да пишат , някои дето са отскоро може да не знаят , но има и такава група  Hug .
 

# 48
  • Мнения: 820
Оле ...

Аз пък няма да се пренеса в друга група!

Виждам, че се връщате и се радвам ...

Преди писах моето мнение за тази тема ... не се е променило!

Не може да се отрича положителното все пак!

# 49
  • Мнения: 1 622
Чета, чета, и няма да се включвам в дразгите. Само ще ви споделя нещо.

Февруари месец т.г. успях да събера повече от 10 жени, борещи се за детете, с които всяка събота пиехме кафе. Направихме изложбата на бебетата ин витро, обявихме, че почваме групова психологическа терапия на желаещите дете. Проведохме 3 срещи през май-юни, в удобен на работещите жени ден и час. След това започна да се говори, че е горещо, че е по-добре през лятото да не се ангажираме с тези срещи, защото много хора са на почивки и пътуват насам-натам... Добре. В това лятно отпускарско време аз продължих да пия кафе с няколко от момичетата, някои от тях междувременно вече бяха забременели.
Дойде есента. С 300 мъки успях да събера хората отново за групова терапия с психоложката. Аз не можах да отида, защото бях болна. На днешната ни втора среща бяхме психиложката, едно от бременните ни момичета и аз...
Объркана и страшно разочарована съм от нежеланието да си мръднеш г..за и да се възползваш от нещо напълно безплатно, единствено и само за твое добро и в твоя полза.  #Crazy
Психоложката ме "успокои" като ми разказа, че на безплатното учлище за родители отишли 3 жени, а на безплатното училище за бременни - 2. Или обратното, ако има въобще някакво значение. Единият от спонсорите също бил изумен #Crazy и разказал, че в Габрово имало минимум 30 жени!
Това е русенската реалност, уважаеми зрители... Sad

# 50
  • Мнения: 25
От скоро ви чета, и трябва да знаете, че е много приятно, стига да ги няма дразгите! Престрашавам се и да пиша, знам, че можете да сте от помощ на всеки! Точно както помогнахте и на Снежана! Така, че по ведро и с повече положителни емоции  Hug

А Маргаритка, безплатното е плашещо за голяма част от българина, незнам защо! Аз лично ходя на безплатни танци, и смея да твърдя, че ми се отразяват супер! Хем се разтоварвам, хем не плащам за това! А какво по полезно за една жена, която се бори за дете и това определено и се отразява, да се срещне с психолог, безплатно?!?! Не разбирам, наистина  Sad Ти продължавай с подкрепата към тези момичета, пък следващия път аз ще се включа!

# 51
  • Мнения: 820
Къде са тия безплатни танци?

Маргаритка  Hug

# 52
  • Мнения: 429
Lindsey какво стана с обувките в крайна сметка?

# 53
  • Мнения: 25
Zl- 76 Ние живеем в Басарбово и тук се организираха и направиха такава група, много добре ни се отразява на всички!

Shanel1982 Обувки за сега има, смисъл ще и ги занеса в понеделник, ако и тогава нищо не им стане, ще пиша и ще мислим...

Емо казал, ще много би се зарадвал на ученически пособия, тетрадки, химикали, хартия за чертане... Учи "Промишлен дизайн". И компютър изисквали от училище, но няма!!! Аз мисля да не прекаляваме за сега!

# 54
  • Мнения: 820
Благодаря  Hug танците наистина са нещо много позитивно и полезно!

# 55
  • Мнения: 1 070
Zl- 76 Ние живеем в Басарбово и тук се организираха и направиха такава група, много добре ни се отразява на всички!

Shanel1982 Обувки за сега има, смисъл ще и ги занеса в понеделник, ако и тогава нищо не им стане, ще пиша и ще мислим...

Емо казал, ще много би се зарадвал на ученически пособия, тетрадки, химикали, хартия за чертане... Учи "Промишлен дизайн". И компютър изисквали от училище, но няма!!! Аз мисля да не прекаляваме за сега!



Добре де, ама той преди обед си беше в тях-2 пъти. Кога ходи на училище?

# 56
  • Мнения: 820
Може да е имал бележка и временно да е отсъствал ... сега гледам сайта на гимназията ... той кой клас е?
Доколкото видях неговата специалност е след завършено основно образование, т.е. трябва да е най-малко 9-ти клас ...
Няма списъци с учениците ...

# 57
  • Мнения: 4 864
Като стана дума за танци и аз да се вмъкна. Тъкмо исках да ви поканя в новите групи за начинаещи на клуб по народни танци "Нашенци". Това им е сайта http://www.clubnashenci.com/

Миналият месец, когато бях най-зле (емоционално) се включих в групата за начинаещи и мога да ви кажа,че няма такова разтоварване Simple Smile Много ми е забавно и разпускащо. Даже вчера ходихме на механа и танцувахме. Ако имате време и ви се танцуват народни танци,заповядайте.

Мисля, че проблемът с безплатните неща, пък и изобщо е,че в Русе няма гласност на тези неща. Рекламата е някаква отживелица тук. Главно се рекламират алкохолни фиести, еротични партита и не знам си какви измишльотини по бардаците ,наречени дискотеки. Много ме е яд,че няма едно свястно списание, дори да не е безплатно, в което да пише за Русе какви ще са събитията за целият месец. Мисля,че ще е адски полезно. Всички казват,че няма пари, жалко.

Маргаритка, ако знаех за тази среща щях да се постарая да дойда. Знаеш,че аз имам нужда от нещо такова и щях да се възползвам.


# 58
  • Мнения: 1 622
Карола и всички останали, които бихте били заинтересовани за вас или ваши близки и познати:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=561520.315

Всичките ми координати са в първия пост от темата!  Peace

# 59
  • Мнения: 1 207
И ''Чанове'' организира група за начинаещи Mr. Green
И аз имам един чувал в колата с обувки,но ще видя кога ще ги давам.
Честно казано и аз не разбрах къде Рамлим се заяжда.

Общи условия

Активация на акаунт