РУСЕнска есен

  • 44 641
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 864
Да ви питам: някой има ли идея къде да намеря евтин соален чувал??

# 61
  • Мнения: 222
Маргаритка такава е наистина русенската реланост...ако си живяла в някой друг град или чужбина за известно време, разликата в мисленето се усеща осезаемо. Аз съм живяла в Пловдив 5 години и толкова свикнах там с топлотата на хората, усмихнати продавачки, разкошни приятелства и т.н и като се върнах тук, макар, че съм си русенка все още не мога да свикна със злобата и студенината между хората, даже понякога се усещам как самата аз се озлобявам и ставам гадна...така, че нищо от това което споделяш не ме учудва...тук нещата се случват много трудно...

# 62
  • Мнения: 5 577
Да ви питам: някой има ли идея къде да намеря евтин соален чувал??

не съм сигурна в магазина за олекотени завивки в Ялта, на първия етаж, дали има - но сигурно.
Магазинчето там  е много хубаво /да не излезе реклама/, има доста завивки, възглавници, всичко за спалнята, хавлиени кърпи и халати на Яна Панагюрище /много изгодни цени/, одеала.

# 63
  • Мнения: 5 577
моята идея беше, че може да се видим за кафе в Корлеонето и да се запознаем.  Peace

# 64
  • Мнения: 107
здравейте, някой ходил ли е на терариума в Мол Русе и какви са цените на билетите

# 65
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ние ще ходим днес, разбрах за цена 10 лв за възрастни, ще дам отзиви по-късно.

# 66
  • Мнения: 2 732
здравейте, някой ходил ли е на терариума в Мол Русе и какви са цените на билетите

10 лв за възрастен и 5 лв за деца-може да се снима

# 67
  • Мнения: 4 864
Мерси много ,Вергилия!! Ще проверя там другата седмица   bouquet

# 68
  • Мнения: 758
Здравейте!
Карола, спални чували виж в големите магазини като Карфур или Кауфланд. Освен това има и в ловно-рибарските магазини (един има в блок Клокотница - малката) и в спортните магазини, ама за тях не мога да дам информация къде има.

# 69
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Рамлим, нищо лична към теб,както и към пишещите в тази тема.Видях,че пак прехвърчат искри,още в началните страници на темата и затова се обърнах към всички/теб споменах поименно защото си ни само един мъж в темата/ да спрем с тези заядливи постове.
Марги, какво да ти кажа?Жалко,че все повече хората губят усещането си за доброта.Все повече мислим,че всичко  опира да парите,до измамата и все от тоя род неща.Наистина жалко.Ако по мое време имаше такава възможност с удоволствие бих се възползвала.По мое мнение хората толкова са се прибрали в черупката си,че дори и да виждат някаква светлинка в тунела,няма да направят нещо за да стигнат по-бързо до светлинката.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 526
   Върнахме се от МОЛа, таткото и каката ходиха на изложбата на животни, много са доволни. Аз също - огледах магазините на спокойствие Mr. Green Според мъжа ми животните си заслужават да се видят, а Дари се е влюбила в малките водни костенурки.

# 71
  • Мнения: 250
моята идея беше, че може да се видим за кафе в Корлеонето и да се запознаем.  Peace
Идеята ти е да организираш форумска среща ли?  Wink /или аз нещо не съм допрочела  Embarassed/

# 72
  • Мнения: 1 622
Марги, какво да ти кажа?Жалко,че все повече хората губят усещането си за доброта.Все повече мислим,че всичко  опира да парите,до измамата и все от тоя род неща.Наистина жалко.Ако по мое време имаше такава възможност с удоволствие бих се възползвала.

Да, когато разказвах преди 2 седмици на председателката на фондацията Радина Велчева за това как сме "осиротели", тя каза следното: "Интересното е, че ако утре кажеш на тези хора да дадат 300 лв. за някакво лекарство, те ще ги дадат или ще вземат назаем ако ги нямат, без дори да се заинтересуват достатъчно силно дали и доколко е сигурно,ч е това лекарство би могло да им помогне. За сметка на това те не ползват безплатаната психологична помощ, която им се предлага!"
Ами за съжаление стигам до едно основно прозрение - ниско интелектуално ниво, съчетано с високо самомнение и болезнено силно его.

Ех, и аз ако тръгвайки по пътя на борбата за дете имах такава възможност или някой, който ми беше подал не ръка, а пръстче дори... Но сигурно така е трябвало да стане, за да науча моя си урок. Сигурно затова става така и сега, за да науча поредния си урок, който подозирам е това, което каза нашата психоложка още на първата ни сбирка: "Непоисканото добро може да е зло."

Да ви питам: някой има ли идея къде да намеря евтин соален чувал??

Тъкмо вчера гледах някакви детски в Кауфланд, май по онези рафтове с евтини стоки, които са по средата на пътеките.

моята идея беше, че може да се видим за кафе в Корлеонето и да се запознаем.  Peace

Верги, за Дон Корлеоне с/у Унито ли става дума? Ако да - аз съм навита за среща там!

# 73
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Знае ли някой дали действа още детският клуб в ,,Париж,,/Момо/ и ако да каква е цената за детско парти?Момичетата от този квартал,ще се радвам да се включат с актуално инфо.. Rolling Eyes

# 74
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет момичета
Маргаритка права си ,като се върна назад във времето се сещам че бях чела още тогава за такива срещи в други градове и толкова съжалявах че тук нямаме такива срещи

Общи условия

Активация на акаунт