Фондация "Искам бебе" вече и в РУСЕ!

  • 28 648
  • 516
  •   1
Отговори
# 315
  • Русе
  • Мнения: 571
Много се радвам. Аз ако позакъснея нали ще ме приемете? Аз в събота ще отида при Тодорова в Плевен да ме види. Но предполагам че ще успея да дойда за срещата.

# 316
# 317
  • Мнения: 21
болна съм от грип и няма да мога да дойда

# 318
  • Мнения: 4 864
Маргаритка, мерси за поканата. Ще ви следя и като се престраша ще се пресъединя към вас на живо Hug Hug

# 319
  • Русе
  • Мнения: 571
Момичета, какво ще кажете за една среща:

СЪБОТА - 05.11.2011  В 14 ЧАСА В СЛАДКАРНИЦА "НЕДЕЛЯ" НА ЦЕНТЪРА

# 320
  • Мнения: 21
тази събота съм на работа  Wearyно за слеващата съм на линия

# 321
  • Варна
  • Мнения: 87
 KaRoLa няма страшно не ядем хора,дори е много забавно.Утре съм на линия,че ми домъчня за вас.

# 322
  • Мнения: 4 864
Предполагам,че сте готини, ама аз съм малко стеснителна Simple Smile А пък утре отиваме със студентския театър да играем в Две Могили, така че няма да мога да се пресъединя Sad Пийте по едно фрапенце и за мен  Hug

# 323
  • Русе
  • Мнения: 571
KaRoLa, надяваме се следващата събота да дойдеш. Не се притеснявай, както казва стефаняска, не ядем хора. И ние така в началото се притеснявахме, но няма нищо страшно. Ще се радвам да се присъединиш към нас. Hug

# 324
  • Варна
  • Мнения: 87
Хайде днес колкото се може повече да се съберем на кафето.

# 325
  • Мнения: 4 864
Здравейте!! Събрахте ли се вчера Simple Smile

# 326
  • Русе
  • Мнения: 571
Бяхме само 4ри.  Rolling Eyes. Другите се изпокриха някъде.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 87
Може да са в зимен сън,но пак беше забавно.То сами ако не си направим веселото няма кои.

# 328
  • Русе
  • Мнения: 571
Така е stefanqshka , но при група от 4-5 човека няма как да има среща с психоложката. Мариетка така се бори за нас, да ни уреди безплатна психологическа помощ, помещение, а накрая всички се изпокриха. Много несериозно и обидно е това отношение от наша страна, според мен. Моите благодарности и извинения на Мариетка и психоложката  bouquet.
Надявам се, все някой ден да се съберем група от 10 човека, за провеждане на такава среща.

# 329
  • Мнения: 4 864
Петя,честита лентичка и леко бременеене и никакви проблеми да не срещаш по пътя си към сбъдването на мечтата ти!!ж Hug Hug

П.С Не те познавам, но знам колко е хубаво това очкаване и затова се радвам, когато някой го изживява!!

Общи условия

Активация на акаунт