Фондация "Искам бебе" вече и в РУСЕ!

  • 28 631
  • 516
  •   1
Отговори
# 510
  • Ruse
  • Мнения: 110
Здравейте,за мен няма никакъв проблем да се видим обаче в неделя че събота работя напоследък няма много желаещи за срещите и аз за това не се напъвам много да пиша ако някой поеме инициативата аз ще дойда но предния път бяхме само три.

# 511
  • Мнения: 1 622
Момичета, да не пропуснете тази неделя, 22.04. по btv предаването "Търси се" -

главно действащо лице ще бъде НАШАТА РАДИНА!

# 512
  • Мнения: 2
момичета вчера ми се обадиха за заповед отивам на 4 05 много съм щастлива и споделям радостта си с вас

# 513
  • Мнения: 1 622
Момичета,

за да не бъде изтрит поста ми само Ви уведомявам, че доц. Щерев ще преглежда в Русе на 10-ти и 11-ти май. Подробности - на сайта на клиниката. Ако някой има въпроси, да ми пише ЛС - на ваше разположение съм!

# 514
  • Мнения: 1 622
Момичета,

през м. май ще има дни на безплатните ултразвукови прегледи и спермограми. Знаете къде да намерите необходимата информация!  Peace

# 515
  • Мнения: 61
Девойкииии,темата ни отишла чааак на 8-ма страница.Аз да ви кажа,че който иска, може да дойде тази неделя,на кафе,но просто да се видим-кой успял,кой не и да се наговорим.На слядкарница Неделя в 13ч.,но и да закъснее някой,ще сме там.Бих се радвала да ви видя пак заедно:))))

# 516
  • Мнения: 1 622
Скъпи настоящи и бъдещи майки,

моля, присъединете се към похода в името на живота, организиран от фондация "Искам бебе" и "Зачатие"!

https://www.facebook.com/events/744328748923442

Общи условия

Активация на акаунт