Фондация "Искам бебе" вече и в РУСЕ!

  • 28 651
  • 516
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 24
ще го държим няма как така ни е писано Laughing Wink

# 466
  • Мнения: 1 622
И ето ги нашите първи пиленца на героичната майка Мария! Днес чрез секцио в болницата в Тутракан на бял свят се появиха така дългоочакваните и изстрадани Никол и Джорджия!

Честито ви родителство, мили Мария и Ники!   bouquet Бъдете всеки ден все по-щастливи с вашите две слънчица!!!  Hug Hug Hug



# 467
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Eee, страхотна новина, живи и здрави да са и много много щастливи.

# 468
  • Мнения: 115
Скъпи момичета, пиша от името на Мария, защото тя няма как да отговори на всички. Помоли ме да ви предам от нейно име, че много благодари на всички за поздравите, че са много мили и обещава на първата възможна среща да дойде да ни види. Просто няма как да се обади на всички по телефона и да благодари лично за поздравите. Изпраща ви своите поздрави и че всички много ни обича. И ние я чакаме да се върне с момите и се радваме за нея.

# 469
  • Варна
  • Мнения: 87
Браво на мамчето.Да са им честити рожбичките на нея и на мъжленцето.Да са живи и здрави,много щастливи,послушни и непослушни.Нека мама и тати да бъдат много щастливи. Hug

# 470
  • Русе
  • Мнения: 571
Браво Марийче. Да са ви живи и здрави момиченцата и много да ви радват!

# 471
  • Мнения: 21
поздрави на мария и от мен  момите да радват мама и тати да имат мирно и щастливо детство

# 472
  • Мнения: 111
Честита двойна радост!  bouquet

# 473
  • Мнения: 24
честито и от мен да са живи и здрави да радват мамаи тати

# 474
  • Мнения: 41
Честито и от мен Мари да сте живи и здрави и много много щастие

# 475
  • Мнения: 111
В групата ни се появи и първият момък - Елизар. Днес Мария роди първородния си син -   2,750кг ; 47см.  bouquet baby
Честито мила, възстановявай се бързо и нека този дар от Бога един ден да те накара да се гордееш пред света, че си негова майка!!!

# 476
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Страхотно, още добри новини. Живи и здрави и много много радостни моменти.

# 477
  • Варна
  • Мнения: 87
Бравоооооооооооо и на другата Мария,нека тази радост ги топли цял живот.Поздрави и бързо възстановяване.

# 478
  • Русе
  • Мнения: 571
Ехе, браво. Имаме си вече втора мама.  Party
Да е жив и здрав Елизар, да има щастливо детство и да радва мама и тати.

# 479
  • Мнения: 1 622
Ехееееееееееее, бравоооооооо! Хубавите новини почнаха да ни заливат!

Очакваме вълната на родените бебета да премине във вълна на новозабременели!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт