Фондация "Искам бебе" вече и в РУСЕ!

  • 28 652
  • 516
  •   1
Отговори
# 480
  • Русе
  • Мнения: 571
Дай Боже Мариетке. Пожелавам го от сърце на всяка една мацка от групата.

# 481
  • Мнения: 41
честито и от мен Мария мнжго здраве и бьрзо вьстановяване newsm76

# 482
  • Мнения: 24
честито и от мен много се радвам за теб да е жив и здрав и много да ви радва

# 483
  • Мнения: 21
нека и Елезар да е жив издрав за радост на мама и татко чакаме следващите  newsm30 newsm30 и EFP preggo доколкото си спомням до краяна март трябва да проплачат бебоците от първата вълна послеидват следващите

# 484
  • Русе
  • Мнения: 571
За март месец са наред Герито и Стефито. Чакаме ги с хубави новини.

# 485
  • Мнения: 1 622
Момичета,

днес получих календарите на "Искам бебе" за 2012 г! Предлагам среща следващата
събота, 25.02 от 16 ч в сладкарница "Неделя",
за да ги раздавам.

Ще нося толкова бройки, колкото момичета ми пишат ТУК, В ТАЗИ ТЕМА, че ще дойдат!  Hug

# 486
  • Мнения: 111
Маргаритка, за среща с теб - винаги готов Grinning

# 487
  • Мнения: 115
И аз ще дойда. От доста време не сме се виждали. Всичко хубаво на двете Марии и техните чакани рожби. Дай Боже още хубави новини.

# 488
  • Варна
  • Мнения: 87
Момичета кокичета много искам да ви видя,но с тази работа нямам време и за себе си.Мариетка ако си свободна утре за едно кафенце на мола до болницата ще ти се обадя да се уговорим.Поздрави на всички. Hug

# 489
  • Мнения: 1
Честито на майчетата.Скоро ще има още добри вести.Мартеничките наближават.

# 490
  • Мнения: 1 622
Момичета,  Mr. Green

Споделям веднага две информации, излезли изпод ръцете ми преди по-малко от час  (преди да съм ги пуснала дори на официалните медии! Mr. Green ):

Първата:

Признаван за празник или не, 8-ми март е все пак по-специална дата за жената в българския календар. По този повод Медицински център "Репродуктивно здраве Д-р Щерев" Русе подарява на своите пациентки 20 безплатни ехографски прегледа с предварително записване при следния график:

Д-р Константинова - 10 ехографски прегледа преди обед
Д-р Кунев - 10 ехографски прегледа следобед

Можете да се записвате по начините, посочени в скеция "Контакти" на сайта:

http://invitrorusse.com/bg/main/contacts


И втората, която е по-специализирана:

Спазвайки традицията всеки месец някой от нашите специалисти от София да извършва прегледи в МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе Ви уведомяваме, че на
27.02.2012 г.
д-р Даниела Савова, Медицински директор на МЦ "Репродуктивно здраве" София
ще преглежда желаещите пациенти в нашия Медицински център в Русе. Тъй като срокът за записване е много кратък моля при желание за преглед да се свързвате с нас по телефона.

# 491
  • Мнения: 21
момичета тазисъбота съм на работа и не мога да доида но следващата с удоволствие

# 492
  • Мнения: 21
честит 8 март скъпи момичета пожелавам на всяка една от нас да празнува празника и като мама

# 493
  • Русе
  • Мнения: 571


Честит 8ми март, мили момичета!

# 494
  • Варна
  • Мнения: 87
Честит 8ми март момичета.Пожелавам ви хубави моменти,много щастие,любов и здраве. bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт