Тупуркат мънички крачета, ОКТОМВРИйче вече навсякъде шета.

  • 26 468
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 120
Уф , само набързо влизам, че няма кога да седна...
Само да кажа, че след 5 дни с антибиотик, тази сутрин Гоги се събуди с 38,5 темп. В момента лподдържа 39 #Cussing out.. Бяхме на частен лекар, имам и доверие, тъй като педи по тел. ми казяа да по чвам новАБ. а аз мне искам. Та частната изписа пробиотик, хексалгин за температурата и хидрасек при нужда, че на обяд Гого хиди доста рядко. Венецът бил подут ( ама след 17 зъба и още ли ще имааа Tired), но се  съмнява да е от това.. Утре сме при педи за изследвания , да видим какво ще се окаже..

# 661
  • София
  • Мнения: 167
Didanka, на втория ти въпрос - още кърмя, два-три пъти денем и 3-4 пъти нощем, но вчера ме сюрпризира.  ooooh! Всъщност не бях особено изненадана, защото го очаквах. След Ида ми дойде точно на 13м и 8 дни, този път е на 13м. и 10 дни  Mr. Green Имам си много верен биологичен часовник.  Wink

А за бурканчетата може и аз да съм им объркала цената  Thinking

# 662
  • Мнения: 2 677
Имам два въпроса:
има ли кърмещи мами тук, които още са без цикъл?


Има  Mr. Green

# 663
  • Мнения: 26
Привет!Доста време не съм писала, успях само донякъде да изчета!
Първо, честита рожденничка на Илка!  bouquet
Яни не спи на възглавница - и тя  обича да спи по корем и се върти в цялото легло. Боби също допреди две години някъде спеше без възглавница-дори сега забелязвам как ноем я избутва на земята и пак така си спи! Peace
Пропуснала съм нещо за картички? Може ли някой да обясни? Praynig
Аз още продължавам да кърмя - само вечер по малко и след това дохранвам, но цикъла си ми дойде напълно редовно още февруари! Peace
Позитив, оздравявайте бързо! Яни също ходи, държейки се само за един пръст, но я е страх напълно да се пусне!
Велина, убедена съм, че ще вземете най-правилното решение за вас! Hug
Страхотен прощъпулник Дайла! Браво на бъдещата лекарка!
Ох,много неприятно това с яслите - надявам се скоро всичко да влезе в норма и всичко това да остане просто лош спомен!

# 664
  • Мнения: 440
Имам два въпроса:
има ли кърмещи мами тук, които още са без цикъл?
Има  Mr. Green

 Hug

# 665
  • Мнения: 2 677
Какво, само ние ли останахме според последното преброяване?  Laughing

# 666
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 430
 Здравейте!
 Ние за съжаление отпадаме от общия РД.  Confused След като сутринта се установи, че мъжът ми е с бронхит, сега цъфна и Георги с Т и кашлица.  Tired Просто ще е тотално безотговорно спрямо др дечица да дойдем със Стоян, дори и тогава да сме добре и двамата.  Tired
 Много тъпо, винаги така става!  Crossing Arms

# 667
  • Мнения: 6
http://silkisilk.snimka.bg/arts/moite-tvoreniya-v-v-kuhnyata.634619
Ето ви малко снимки на питката ми от днес.За съжаление прищъпулник нямаше  ,защото питката се разтроши след като я махнах от тавата,но пък е много вкусна Grinning.Тези дни пак ще омеся ,но този път ще е без завъртулки.Сложиха ни вчера ваксината за шарка,напълнял е вече сме 11кг. и 76 см.
Оф имаше още нещо но ми излезе от главата newsm78.Хубава и спокойна вечер. Hug

# 668
  • Мнения: 790
Велина  Hug

Легео, инхалатор! Бързо оздравяване!  Hug

Никак не съм по правенето на картички, ама ако искате мога да ви дам моя адрес да ми пратите.  Laughing

Бърди, мисля, че завиждам. Приятно изкарване.  Party

Утре съм на лекар. Ще се включа след това. Лека!  Hug

# 669
  • Мнения: 184
Оле, не звучи чак толкова зле това за мускулите, поне не колкото херния... А каза ли ти на какво се дължи или хирургът ще каже? Дано да мине без негова намеса все пак.
Даила, честита ви бъдеща докторка:)
илка, да ви е жива и здрава Ида, голяма да порасне:)
легео, защо така Гого пак? Дано му мине час по-скоро... Давала ли си му изопринозин?
Възглавница не помня откога спи на възглавница, мисля че беше в периода, когато се осополи за първи път и му я постави, за да не се дави. Съвсем обикновена, нисичка, мека. Обмислям да му ушия една дългичка за кошарата.
Запържено у нас не се готви откак бях на 9 год., така че по принцип запръжките не са в менюто ни.
Отделна стая малчо ще има когато решим ние да се преместим в хола, а това няма да е скоро Simple Smile
За картичките, аз определно няма да имам време за труд и творчество Tired
Лека нощ!

# 670
  • Мнения: 66
Здравейте мацки
Болните да оздравяват  Hug
Велина трудно решение ви предстои ,но дано вземете правилното.
Ние играем  на криеница, с колички и шишета , приказки не го интересуват само иска да докопа книжката  Grinning

# 671
  • Мнения: 6
За картичките, на кой да дам данни за адреса си.Мога да се влюча ,пък имам и леки наклонности към рисуването  ,и мисля че ще успея.

# 672
  • Мнения: 18
Здравейте!!!
Да се разпиша и аз, че скоро не съм писала. Добре сме, само вечер много я мъчат зъбите. Събужда се с рев и трябва да стоя на главата и да пея песни, че пак да заспи. За анкетата - на 10 месеца някъде я преместихме в нейната стая и си спеше по цяла нощ без да се събужда. Като започнаха да се показват зъбите и край, почна се събуждането с рев през 2 часа CrazyПреместихме предната вечер кошарата в спалнята ама пак същата работа. И сега снова през нощта да пея песни. И ден през ден виждам по някои нов зъб тръгнал да пробива,какво ли е на милата само тя си знае.
До сега спеше без възглавница,ама тази вечер и сложих една да видим как ще спи с нея.
От ясла се отказах, ще ходи на градина.

Велина, дано да намерите правилното решение и за двама ви Hug

Бърди, приятно изкарване newsm68

Илка, честита ви рожденичка!!! Да е много здрава и само да ви радва  bouquet

Оле, чакаме утре новини след прегледа Hug

Лека нощ!!!

# 673
  • Мнения: 43
Хелоууу еврибади 55
Честит рожден ден на Ида! Да е много здрава и  с късмет в живота!
Няма да се впускам с кометари по всички теми, които сте обсъждали. "Не съм"  стискам палци за вас, тази зима болестите се застояха малко повечко при вас май, хайде дано да е за последно. Оле и за теб стискам палци да знаеш.
Видях тук възглавничката, която брасто е показала и май ще поръчам и за Преси такава, иначе тя си спи на нашите възглавници, щото вечер спи при нас. Ей научи се ви казвам, че при е нас е по-хубаво и няма отърване вече, мен ме е яд щото не мога да гушна мъжо цяла вечер и все съм на тръни да не смачкам нашата спяща красавица.
Иначе да се похваля днес за първи път предложих кашкавал и Преси си "облиза пръстите". Аз нямах търпение да и дам, защото аз изяждам тонове кашкавал, голяма съм му фенка. Даже мисля скоро и малко шунка да предложа.
Иначе някой питаше на какво си играем: ами общо взето на познай къде ще се ударя сега Laughing Всичко в къщи и е омръзнало до болка и днес следобед така нервничеше вече, че я хванах и хоп на гости при съседите-те възрастни хора, ама с много внуци и ни извадиха 2 чувала с играчки. Та падна игра там и естетвено им събори всички вещи на земята. Това е от нас засега.Лека вечер на всички.

# 674
  • Мнения: 42
Привет, утре съм на работа и ми е едно криво, баща ми беше тук, но си тръгна, че мъжо почива тези дни и той ще се занимава с Алекс. Треска ме тресе дали ще се справи, а малкия тези дни само иска да суче и доста плаче за мен като ме няма. Абе утре ще е напрегнат ден.
Не съм, колко хубаво, че вече си усетила ритниче, ама какви са тези болести, които са ви погнали?
Велина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт