Избори 2011 - резултати, обсъждане, мнения. - ТЕМА 2

  • 33 128
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
CTramell, пожелавам ти спокойна и ползотворна работа  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 030
Между другото, след санкциите за музикалната класация - днес акцента е между футболни отбори и валутни курсове. Laughing

Къде е тази с валутните курсове? Може и на лични, ако счетеш че тук в темата не е удачно да ми го казваш!

Това е в сайта на Блиц, валутните керсове са за кметовете:
http://www.blitz.bg/

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 253
Къде по-точно newsm78 Никакви валутни курсове не виждам.
п.п. видях ги.

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 12:56 от Месечинка виторога

# 18
  • Мнения: 654
Мисля, че гласуването трябва да стане задължително, както например е в Гърция. Не рабирам как има хора, които изобщо не се интересуват, че има избори в страната.
И кой ти каза,че хората не се интересуват?
Интересувам се и още как.Но няма да гласувам.
Нито за по малкото зло,нито за което и да е.
Не може моя глас да е -20,-30 лева и да е равен на гласа на един неграмотен човек.
Нека да е задължително,но и други неща да се спазват.
Лично аз се изумих как има хора които си позволиха да играят на тото-ще отида в комисията,няма да отида.
Ами като не искаш-не ходи,но защо пречиш на останалите.
Или решили в последния момент когато има вече хора на техните места да отидат.
Според мен,тези хора трябва да понесат санкции.

# 19
  • Мнения: 3 200
Я ми кажете какво ще правите ако няма за кой да гласувате. В смисъл никой от двамата кандидати не ви допада. Аз ходих, задрасках ги и двамата и сега съвеста ми е чиста. Не виждам какво друго може да направи човек който не е съгласен с никой от тия двамата.

БРАВО!  Sick
В такива случаи се избира по-малкото зло, а не се дава зелена светлина на гласа на неграмотния, но послушен дедо Гольо от Горно Нанадолнище с валидния глас.

# 20
  • Мнения: 2 018
http://dariknews.bg/poll.php?category_id=98&quest_no=248

такива са резултатите за сега, Плевнелиев води със 7,66%

# 21
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
CTramell, пожелавам ти спокойна и ползотворна работа  Hug
Благодаря Hug
С работата ще се справим, от резултата от нея до момента ми се реве...

# 22
  • Мнения: 22 867
И аз гласувах, нямаше никой пред стаята на нашата секция, 9 ч. беше, бързо стана. Само дето заспала-недоспала, нищо, че един час повече имаше време за това, аха да се шмугна в кабинката с чанта на рамо, та една леля извика и окончателно ме събуди. Хич не се сетих да я оставя на масата. Тоя път се вгледах на бюлетината, нали казваха, че били прозрачни. Не беше прозрачна, но действително хиксчето личеше в сгънато състояние, явно от самия натиск при задраскването. Не съм сигурна, че е възможно да се определи за кого е гласувано. Peace


Я ми кажете какво ще правите ако няма за кой да гласувате. В смисъл никой от двамата кандидати не ви допада. Аз ходих, задрасках ги и двамата и сега съвеста ми е чиста. Не виждам какво друго може да направи човек който не е съгласен с никой от тия двамата.

Мисля, че е безсмислено, все едно не си гласувала. Само дето наистина се създава работа на преброителите, просто поне аз не виждам смисъл. Увеличава се броят на недействителните бюлетини. Peace

# 23
  • Мнения: 5 710
Я ми кажете какво ще правите ако няма за кой да гласувате. В смисъл никой от двамата кандидати не ви допада. Аз ходих, задрасках ги и двамата и сега съвеста ми е чиста. Не виждам какво друго може да направи човек който не е съгласен с никой от тия двамата.

БРАВО!  Sick
В такива случаи се избира по-малкото зло

В случаят би ли обяснила кое е по-малкото зло.
и друго - къде е написано, че в такива случаи се гласува така?
Аз уж много чета и знам за демокрацията, но такова правило не съм засичала.

# 24
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 179
И аз гласувах, нямаше никой пред стаята на нашата секция, 9 ч. беше, бързо стана. Само дето заспала-недоспала, нищо, че един час повече имаше време за това, аха да се шмугна в кабинката с чанта на рамо, та една леля извика и окончателно ме събуди. Хич не се сетих да я оставя на масата.

Аз винаги влизам с чанта, а днес и с детето - на 7 години е.

# 25
# 26
  • Мнения: 3 200
Я ми кажете какво ще правите ако няма за кой да гласувате. В смисъл никой от двамата кандидати не ви допада. Аз ходих, задрасках ги и двамата и сега съвеста ми е чиста. Не виждам какво друго може да направи човек който не е съгласен с никой от тия двамата.

БРАВО!  Sick
В такива случаи се избира по-малкото зло

В случаят би ли обяснила кое е по-малкото зло.
и друго - къде е написано, че в такива случаи се гласува така?
Аз уж много чета и знам за демокрацията, но такова правило не съм засичала.

Ей сега ще ти обясня, специално. То, ако ставаше с четене...
Всеки носи глава на раменте си и е длъжен да я изпозва по предназначение.
И може би щеше да разбере, че въпроса е в изгубения глас, не в неговата насоченост.
Изгубен по този начин глас не ми се връзва с чиста съвест.

# 27
  • Мнения: 2 927
С работата ще се справим, от резултата от нея до момента ми се реве...
Спорна и от мен. Ще чакаме новини след 19.00 часа.

# 28
  • Мнения: 3 405
хаха, Дарик правят музикална класация сигурно от 2000 година насам, ЦИК сега се сетиха Simple Smile
само че феновете коментират, че няма начин левскар да пусне за ЦСКА, каквито и да са му политическите предпочитания Simple Smile

А Цесекар за Левскар изобщо никога Simple Smile (Буквално за футбол говоря)
В случая с балотажа - не знам, много народ се пребоядиса, а най-много хамелеони се оказаха сред политиците.

# 29
  • Мнения: 654
То на  края всички ще плаче,независимо от резултата.

Общи условия

Активация на акаунт