Stokke или Mima Xari?

  • 51 059
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Нее ,твърдо съм за Мима ,но ако на живо не ми хареса....май ще е новата куини Peace
http://www.quinny.com/ot-en/news/1388

# 16
  • Мнения: 601
А, колко струва това Куини, че доста ме заинтригува и откъде може да се закупи?

# 17
  • Мнения: 0
Здарвейте момичета,и аз се интересувам от Мима  Heart Eyesразбрах, че в Премаман са я пуснали вече и мисля да ида да я погледна иначе май и аз от сайт ще я купя понеже излиза по евтина лятото беше на промоция за 850$ ,надявам покрай празниците пак да я намалят PraynigТермина ми е за края на март така че имам време......и за мен е важно да е устоичива,но май като гледам и тя като Стокето няма амртисьори,но пък е много елегантна и красива за сега тя е моят фаворит,но ще се радвам да споделите нещо ново и интересно HugБлагодаря!!!

# 18
  • Мнения: 0
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/tt-Quinny+Moodd
по  БГ сайтовете още нама цени.сигурно очакват зареждане,но в ук е 599 лири

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 22:39 от jani22

# 19
  • Мнения: 502
Здравейте, материята на гюрука е твърда, подобна на кожа. Лесно се поддържа- аз я мия с мокри кърпички. Легналия кош е от твърд плат- дамаска някаква, а от вътре е с мек плат и има дюшече от същата материя. Седналия кош също е като гюрука и в него се вгражда чветната седялка. Количката наистина е висока колкото Стоке-то. Не друса въобще главата на бебето и самите колела вървят доста гладко. Ако я има в софийския премаман отидете да я видите. Ще добиете представа за гюрука. В комплекта има дъждобран. Аз се бях навила да поръчвам на една шивачка да ушие някакъв калъв за гюрука, но жената ме разубеди , че щял да се загуби фасона на количката. Иначе е доста ефектна, постоянно ме спират да питат от къде е и каква е. Легналия кош е доста дълъг и широк, а аз държах да е големичък. Преди да я вземем бях гледала няколко модела, но тази май е с най дълъг кош. Това е за сега. Лека вечер и ако се сетя ощо нещо утре пак ще добавя.Simple Smile

# 20
  • Мнения: 601
Елидивка, много, ама много ти благодаря. С този коментар май наклони везните в полза на Мима  Hug  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 33
elidivka, мен ме притеснява това че гюрука на Mima е от отделни части както казваш,възможно ли е наистина да влиза вятър през тях,т.к аз живея в Бургас и ветровете са ужасни. Предната ми количка беше Чико (преди 15 год.) гюрука беше много малък и коша плитък и се чудих как да го предпазя бебко,т.к. пак беше зимно бебе.като гледах Stokke-то доста хубаво може да се загърне бебчето?! Искам да те питам и дали е възможно да излезеш на разхока със заспало бебче и като се събуди да си трансформираш коша в седалка(съответно когато бебето е на 5,6,7 месеца,казваш че коша е голям,значи ще може да се използва до тогава,или не newsm78 ?
Imam nadejda Hugблагодаря ти че я пусна тази тема,доста се чудех между Stokke и Orbit , а Мima не бях виждала изобщо, сега Оrbit-а отпадна и се двоумя между Stokke и Mima. Някой може да каже какво толкова взимате това което ви харесва,но друго си е да чуеш мнения от хора,които са ги ползвали.Eто сега това за друсането на Стокето не го знаех.
Трудно ми е да избера,защото количките не са пред мен,ако мога да отида в магазин да ги видя,бутна,сгъна и т.н. и двете ще взема решение точно за 5 мин. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
elidivka,момго ми помогна с тази информация  bouquetвече съм твърдо решена да взема Мима,пък покривчето ще го "побългарим" някак си  Peaceв фейсбука на Мима качват страхотни снимки ,има една черна с лилаво шалте- очите ми останаха Shocked
в този сайт има чувалчета и доставят да бг на 100%,една моя позната си поръча количка и дойде за 5 дни Peace http://www.babytrader.eu/magento/strollers/mima/mima-xari-kobi-accessoires.html

# 23
  • Мнения: 601
Абе, момичета много ви се радвам. Чудесни сте. Благодаря ви. Много ми се ще и някой, който има Сток да се включи,но...
Искам да попитам тези, които имат Мима да кажат колко точно има е излязла, откъде и как е поръчана, как са се справили с доставката? Благодаря ви още веднъж   bouquet Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 502
Рая- благодаря за сайта, ще се регистрирам да поръчам. За гюрука и аз се притеснявам, че и във Варна е доста ветровито, но до момента си излизам без проблем. Хубавото при Сток е че има страшно много аксесоари. Можеш да си вземеш и зимен комплект, който включва и покривало на гюрука, но пък е по- тясна количката- и легналия и седналия кош са по теснички. Каката ми е доста едричка и сега и малката върви доста едра и висока, но до момента е в легналия кош и смятам до края на 5 месец там да си я бутам. Иначе няма как в движение да трансформираш единия с другия кош. Седналия се вгражда в легналия и е доста голям. Освен да стои в паркирана кола и да се подменя. Пък и седналия кош си има легнало положение, така че мисля че ще става за спане. Като почна да го ползвам ще пиша как е.  Сега видях и новата количка на Куини и тя също изглежда страхотно.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Като екс ползвател на Stokke нищо лошо не мога да кажа.
И в други теми съм писала това с друскането за мен е мит.
Амортисьори няма Stokke-то но пък има защитен патент
за колелата и смазването им. Ако не ме лъже паметта
самосмазващи са. Баланса така е разпределен, че вибрациите
при движение се обират съвсем успешно. Мима ми легна на
сърцето още, като я показаха в Кьолн 2009г. Тогава първо ми
напомни на Скейт, после на Joolz...Иновативен изчистен дизайн...
Как няма да е като дизайнерът е холандец, нищо, че е от
виетнамски произход. Холандската школа личи от 100км.
Това ,което ми прави лошо впечатление при нея е поставката
за крачетата, на летният кош, май няма  опции за удължаване...
При едно по- едро дете /не виетнамче/ на 1-2г. няма ли да
си запушва ушите с колена. Още е твърде нова на пазара...
но пък по custom сериите може да откачиш  Simple Smile


# 26
  • Мнения: 601
Към момичетата, които имат МИМА- да ви попитам дали коша на количката може да се регулира на височина?
Яни, къде е това тук? Какво влиза в цената?
Искам да попитам и нещо друго ( дано само не прозвучи нахално) дали някоя от вас ще може да ми помогне да я поръчам, защото съм много боса в пазаруването по интернет?

# 27
  • Мнения: 4 422
И от мен един глас за Stokke  Grinning ,като бивш ползвател съм изключително доволна от количката 4 г я бутах,дъщеря ми  и след 4-ттата година искаше още да се вози,но мен  ме досрамяваше вече.. Grinning
Продължава да се ползва количката от близки, не е мръднала.
Това за скърцането са пълни глупости ,най-близките ни приятели имат същата количка и доста наблюдения имам скърцащо Стоке не съм видяла.Града ни е много прашен ,пясък разнася вятъра защото сме на морето за секунда не съм имала проблем с колелетат-скърцане,триене и пр от праха или пясъка..Гледам,че в новата са направили подобрения дето дори не ми беше дошло на акъла,че могат да се подобрят като свалянето на степенката с 1 бутон..
Мима е интересна  особено custom сериите показани от Free Will ,но голяма хамалогия ми се струва това с подмяната на кошовете -много неща се вадят ,сменят,поставят ..ще забравя каков имам да слагам,чантата е мъничка,но пък белия цвят е страхотен ако живееш в чист европейски град  Mr. Green
Орбит -странно привлекателна донякъде и отблъскващи детайли от др страна приликата с тоалетна и на мен ми е идвала на ума.  Laughing

Успех в избора  Peace

# 28
  • Мнения: 33
Aз вече реших,че ще е Стоке.Защо няма бял цвят? Mr. GreenРеших да поръчам ор mothercare лимитираната розова, с двата коша,чадър, плетено одеалце,чанта,дъждобран,комарник за деветстотин и няколко лири или евро беше newsm78 , та да питам нали това е последния модел,няма по нова, защото в друг сайт виждам Стоке 2012 newsm78. Извинявам се,дали изобщо нещо разбрахте,т.е. имам нужда от помощ-от къде да поръчам на добра цена,дали ще има и някакви коледни промоции?Аз чакам бебка в края на февруари,така че има време.

# 29
  • Мнения: 601
Крис, и аз имам същите въпроси. Особено за цената, а и как точно стоят нещата с доставката?
Благодаря ти, че ги зададе толкова конкретно, че аз ввсе се чудя какво искам да питам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт