Изчерпа ли се форумът?

  • 8 719
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
В последно време отварям бг мама все по-рядко. Всеки път, когато отворя клюкарника чета заглавията на новите теми, и откривам колко скучни ми се виждат, и как нямам желание и интерес да пиша в почти нито една от тях. Темите ли свършиха, интересните потребители ли спряха да пишат, или просто аз съм се променила? Писна ли ви и на вас от спамо-чатове, петъчни глупотевини, форумни липси и аватари, въпроси и отговори и политически теми или такива за катаклизми? Не остана май нищо неизкоментирано, и форумът зацикли.
Погледнах ти регистрацията - само от една година си тук и вече ти се изчерпа интереса.  Stop  Какво да кажат ветераните, дето са си тук вече 7-8 години! И миналата, и по-миналата, и по-по-миналата година ревахме, че сме се изчерпали и че е скучно, ама на теб ти се е виждало всичко цветно. Въпрос на гледна точка и моментна нужда.

# 16
  • Мнения: 4 292
Форумът не, но клюкарника за мен се изчерпа. Все ми е тая дали проблемът е в моя телевизор и другаде. Приемам, че това си е субективно усещане.

# 17
  • Мнения: 11 844
Зависи за какво използваш форума  Peace. Аз отглеждам малко дете и постоянно меня подфорумите (доскоро само четях, отскоро пиша) Laughing - първо четях "Искам бебе", после минах на "Бъдещи майки", "Бебета" сега съм на "Нашите деца"....така че, за мен не се е изчерпал откъм информация. Ако се късае за развлечение - може и да е така, защото понякога и аз влизам да се разнообразя в Клюкарник, Семейни отношения и т.н. и да наистина темите са доста скучни. Отделно си имам хоби и по тази причина редовно си пиша във въпросната тема, от която научавама много нови неща.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз съм от 8 години в този форум...Не ми е омръзнал. Стара любов сме. И да ми омръзне не бих го казала -все едно да кажа на мъжа ми, че сме си поомръзнали Laughing.....Подло е Mr. Green Grinning
Освен това, ако прекарваш всяка свободна минута тук...нормално е да ти се стори скучно вече....
Реалният живот е по-интересен.....А има и много други сайтове в нета.....

# 19
  • Мнения: 3 447
Форумът не, но клюкарника за мен се изчерпа.

Клюкарникът повяхна, да. Иначе е пълно с потребителски групи и сериални теми, будещи истеричен смях и веселба.

Реалният живот е по-интересен.....
Не е по-интересен, няма как да срещна толкова фрийки народ накуп в реалния живот.

# 20
  • Мнения: 284
Мдааа може да се каже и така Thinking. Факт е, че всяка трета нова тема се оказва нищена поне 5 пъти преди това с леко изменено заглавие Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 2 448

Клюкарникът повяхна, да. Иначе е пълно с потребителски групи и сериални теми, будещи истеричен смях и веселба.

Сигурно, ама дори нямам мерак да се ровя да ги потърся. Дай някой линк на готово.




Реалният живот е по-интересен.....
Не е по-интересен, няма как да срещна толкова фрийки народ накуп в реалния живот.
Зависи какъв ти е реалния живот, аз съм срещала и много по фрийки и само съм си мечтала да има хиксче в горния десен ъгъл ама няма.  Laughing

# 22
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Лично за мен не се е изчерпал. Винаги можеш да намериш това,което ти трябва. Стига да го искаш.

Имам си теми, които ме привличат. Пиша си само в тях, чета онова, което ми е интересно и това е. Peace

# 23
  • Мнения: 4 300
Сериалните теми, особено тези с южен полъх, са ми една идея по забавни отколкото трябва, за да са забавни, ако ме разбирате.

Иначе на мен ми липсва добрата ирония и чувството за хумор, до 3 гарги няма и да мога да докарам. Надявам се малиновото вино да вдигне малко тонуса, предколедно.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 515
О, Отилия! Форумът отдавна повяхна и все повече вехне. Почти всички готини хора се изнесоха оттук. Даже не знам какво толкова си намерила интересно миналата година, че си се регнала.
Още тогава работата беше умряла.
Ще питате аз защо съм тука - ами пристрастена съм и съм в майчинство.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дивотиите не се изчерпват, само ти писват.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Има решение Peace Това ми се е случвало тамън няколко пъти вече за дългата ми форумска кариера. Просто спираш да влизаш там, където не те кефи и толкова. Имала съм цели месеци, в които не съм влизала тук, само в тематичните подфоруми. После ти минава, залипсва ти. Влезеш, гледаш нови хора, стане ти интересно и така...До следващия път. В момента и аз съм в период на леко отдръпване, верно позатъпя.

# 27
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Тъкмо си намериш някоя интересна темичка,и след 3 стр. се заформя луд панаир.Има 4-5 потребители,които се чувстват длъжни да ти обяснят,как като не мислиш като тях,си най-простия и смотан човек.Това ме отблъсква.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
На когото му се е изчерпало да си ходи, бе! Какво реве! Тук никого насила не държат! За какво е тази тема, за да покаже някой колко е "над", пък е цопнал до глезените?

# 29
  • София
  • Мнения: 7 191
От известно време насам Клюкарникът ми е скучен, да.
Но предполгам и аз съм скучна за Клюкарника, понеже на фигурирам в Липсите.
На любезността се отвръща с любезност.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт