Ноември ,ето дойде ,нека много усмивки и радост донесе!

  • 3 508
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 827
Здравейте момичета. Много отдавна не съм влизала , но днес реших да влезна и да ви поздравя и да видя най - прекрасната новина която толкова дълго чаках а това е МАЛКИЯ- ГОЛЯМ МАРТИ.Фив пожелавам ти да ти е жив и здрав и всички тревоги да се превърнат от тук нататък само с красиви и щастливи мигове  Hug Hug  bouquet Simple Smile))
Много се радвам за всички които успяха да постигнат своята мечта да бъдат майки!
Моята дъщеричка Михаела вече е първа група в градина:) Расте и все повече ни изненадва с изключителното си мозъче  Grinning Но за разлика от мозъчето и косата хич я няма  Mr. Green Не сме я подстригвали никога освен леко "връхчетата"  Laughing Laughing
Ето я и нея:




Целувки от нас и искам да знаете че колкото и време да не се отчитам не значи че съм ви забравила  Hug

# 16
  • Мнения: 1 574
Не се отварят снимките на Мишлето,
 Laughing отдавна не си влизала тук Hug Heart Eyes минавай по честичко Mr. Green.
Ох ,аз се притеснявам за щерката ,а на нея никак не и се връща ,много и харесва там  Mr. Green.
От днес и малкия е болен ,първо каката след 4 дни на градина ,а сега и той  Sick.Не може да спинка милият ми той ,тези сополи много го дразнят  Sad.

# 17
  • Мнения: 309
Здравейте момичета,чета ви редовно но избягвам да пиша!
Много се радвам за всяка хубава новина която прочета,Фив Марти е същинско слънчице!Кроелка скоро да оздравявате,а с детските градини е така три дни на градина и после две седмици болни!Даваш ли имуностимуланти на каката?
Сега да ви почерпя че днес си имам именник

# 18
  • Мнения: 3 166
Ники, и тук да кажа - всичкото зло зад гърба ви да остава и занапред само със здраве да се хвалите! Силна прегръдка за мама!

Фивка, голям сладур си отглеждаш! Да го нацелуваш силно от леля му Светла! Hug Heart Eyes

Рали, Лейди,да са ви живи и здрави Мишенцата! Малко на патеричка...

Аз съм лепнала нещо сезонно и използвам повода да помързелувам. Mr. Green

# 19
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Фивър, такава сладка усмивка... като знам през какво мина този юнак и сега така му се радвам... Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 991


Честит празник, момичета!
Дано св. Мина бди над нас и семействата ни и да дари всички със здрави бебенца!  Hug

# 21
  • Мнения: 3 016
Честит  празник момичета и на всички именници разбира се! Сещам се сега за Вики на Светлето. Много здраве му пожелавам и неспирни детски игри!
Много лоши неща прочетох.... Sad. Ники ,радвам се че всичко е приключило благополучно ... Hug

# 22
  • Мнения: 1 056
Привет и от нас с Жоренце Laughing
На всички именници и рожденици много здраве и усмивки     bouquet
Моя синковец е добре ама тия колики ни морят много яко.Надявам се,че скоро ще отминат и ще дойдат зъбите Mr. Green та и за тях да се жалвам Grinning Малкия калпазанин иначе е прекрасно бебе .Настани се на спалнята при нас все пак нали е господаря на къщата Mr. GreenЦица си, расте на дължина и вече сме 59 см и 5 килца.
И когато майка му се научи да качва снимки ще се появим с целия си блясък  hahahaМалко повече повръщаме ама щяло да мине след месеци  така ме успокояват всички малки и големи люде около нас Laughing
На всички много целувки , гушки и ми липсвате да знаете  Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 369
 Да ви се отчета... изписаха ни в понеделник още, малкия човек е добре. Остава да се надявам,че всичко е минало и ще бъде без последствия за това дробче. Времето ще покаже. За сега малкия прояде, дивее още повече и гледа някак по-мъдро. Сякаш за няклко дни порасна...

 Вчера си мислех колко Викита има рд, ама не можах да стигна до компа. И Мина на Ритата и тя именичка беше.. ама майка й хич я няма да се разпише и да ни покаже синеоките хубавици Heart Eyes

 Лейди, Мишето голяма сладурана;)

 Гушки на всички! Малки и големи!

# 24
  • Мнения: 1 574
Всичко ще е наред при Габи  Heart Eyes,НИКИ Hug
Диде радвам се ,че Жорко расте и дебелее :е:, Херича се покри някъде  NeWS78,що ли ?
Аз да ви се оплача цяла седмица ми беше зле ,ходих на лекар пусна ми изследвания и нищо там всичко е в норма ,но ме прати на рентген и ми откриха шипове в в врата ,другия месец ще си направя и за кръста ,че много ме боли ,но и там си знам че не е наред  Sick.
 А пък ми се обади и гърбът ,с две думи мили мои СТАРОСТ НЕРАДОСТ  :е макар да го приемам на шега ,знам че е много сериозно ,но какво да се прави  Wink.
Чета ви редовно ,и чакам по често да споделяте радост и неволи  Hug.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честит празник на всички именици, които съм пропуснала последнит дни! Да са живи и здрави.
KikiNiki нека все така да си дивее Габчо и да нямате повече подобни тревоги покрай него.
Кроелка  Hug, дано пребориш болежките.

# 26
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
Добро утро на всички
KikiNiki,направо настръхнах когато прочетох какво сте преживели.Дано всичко е наред вече с мъника Hug Сега пуканките ги ядем под зоркото око на майка си
Честито на всички имали повод за празнуване   bouquetмалко с закъснение
ladybebi,прекрасна е и колко е пораснала само твоята принцеса.Разписвай се по честичко.
При нас днес изгря слънцето от кога го чакаме и дано се позатопли още малко и да се разходим,че #Crazyне се седи вкъщи вече.
Лек ден на всички Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 305
И тук днес не се вижда светлинка... идеално време за ядене и четене на книга в леглото, и абсолютно неподходящо за ползотворна работа.

Ах, чак сега видях снимките на Мишето - прекрасна госпожица е станала! Simple Smile А косичката все някога ще порасне, няма да остане все такава детска.

# 28
  • Мнения: 3 166
Ники, добре сте си дошли у дома! Всичкото зло и тревоги зад гърба ви да останат! Hug

Лилибонче, я да се поотместиш в леглото, че и аз да полегна до теб с книжка... ммммм...

Аааа, Кроелка, няма така! На майките не им се полага да имат болежки! Ама никак! Знам как болят шипове. Съчувствам ти.

Аз искам набързо да се похваля колко съм доволна от това, че ме съкратиха септември. Защото ако не бяха го сторили, нямаше да съм на сегашната си прекрасна работа и със сегашния прекрасен колектив. А и учениците са чудесни. Само дето е временно... но пълно щастие нямало. Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Само дето книжката се казва "Неврофизиология", но може да ти е интересна. Simple Smile

Аз искам набързо да се похваля колко съм доволна от това, че ме съкратиха септември. Защото ако не бяха го сторили, нямаше да съм на сегашната си прекрасна работа и със сегашния прекрасен колектив. А и учениците са чудесни. Само дето е временно... но пълно щастие нямало. Mr. Green
На това, като истинска жена, мога само да кажа - Аз НАЛИ ти казах! Simple Smile Много се радвам!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт