Обучение срещу ваучери по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 8

  • 48 070
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • град Русе
  • Мнения: 78
Здравейте!
Аз чакам одобрение за език за Русе. Казаха да се обадим на 03.11.2011г. за номер над 1500  Simple Smile дано има резултат!
Лилянчо, мерси за инфото. И аз чакам за език, но съм 1476 номер и още не са ми се обадили. Звънях преди време и ми казаха, че те ще ми звъннат Simple Smile Като гледам на път са скоро да приключат с уведомленията, защото аз подадох документи 3 дни преди да приключат с приема по програмата.

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте, моля за извинение, че нахлувам в темата, но имам следния проблем:
Получих си уведомлението за одобрение по програмата още на 12 октомври. След предварителен разговор с ДУ се разбрахме да започна курса при тях в дистанционна форма. Казаха ми да пратя уведомлението по куриер на адреса на ДУ. Изпратих го на 14 октомври. От тогава до ден днешен те отказват да ми върнат завереното уведомление, а срокът от един месец вече изтича. Обаждах се няколко пъти и всеки път получавам различни отговори - изпратихме ви го, утре ви го изпращаме, то не е нужно да ви го изпращаме, ние ще уведомим БТ служебно. Последно са ми го изпратили в понеделник по куриер, но до днес все още нищо не съм получила, което с куриерска служба е невъзможно да се получи такова забавяне.
При тях съм изпратила оригинала на уводемлението, при мен имам фотокопие. Въпросът ми е мога ли с фотокопието да си потърся друг ДУ, или да помоля от БТ да ми издадат дубликат на уведомлението. Изобщо приемам съвети всякакви. В голям шах съм. Не очаквах такава некоректност от този ДУ, лицензирани са, включени са в списъка на одобрените ДУ по програмата. Посъветвайте ме, моля ви, какво да правя, ще си изгубя ваучера. Само да спомена, че съм от Лом, а ДУ е в София, просто в Лом не могат да сформират курс по "Оперативно счетоводство"и се принудих на дистанционно обучение.

# 17
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Здравейте!
Аз чакам одобрение за език за Русе. Казаха да се обадим на 03.11.2011г. за номер над 1500  Simple Smile дано има резултат!
Лилянчо, мерси за инфото. И аз чакам за език, но съм 1476 номер и още не са ми се обадили. Звънях преди време и ми казаха, че те ще ми звъннат Simple Smile Като гледам на път са скоро да приключат с уведомленията, защото аз подадох документи 3 дни преди да приключат с приема по програмата.
До колкото разбрах, до края на месеца ще извадят окончателния списък с всички одобрени. Изключително съм впечатлена колко бързо работят. Но с АЕ са доста напред, бяха позабавили одобряването на ПК  Rolling Eyes Но му се види края!

# 18
  • Мнения: 475
Много несериозно от страна на ДУ, дано да се задействат, но е възможно и те да си уведомят БТ по служебен път, както са ти казали.

Обади се в БТ и ги попитай дали имат такава практика?

Успех!!!

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794

Ели дечкин, може ли да сложиш и търсачката на фирми на първа страница  Praynig  bouquet


В предната тема имаше две търсачки. И двете ли да сложа?

Само едната успях да сложа. Другата не успях  Confused

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 11:11 от Ели_дечкин

# 20
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes a аз над 3000 - има ли шанс

# 21
  • София
  • Мнения: 529
Много тъпа работа! Не че трябва да ме учудва нещо вече... Зор, зор да си взема уведомлението и сега като го взех, не мога да си намеря доставчик. Как може една фирма да няма, която да предлага английски от ниво В1 с дневни курсове!?
Или са започнали и няма да има нови групи или имат дневни курсове само за началните нива. Едни пък нямало да започват нови курсове, защото нямало да им стигне времето... А какво ще правят останалите хора, които още не са си взели уведомленията дори?
Все се заканвам да не се хващам на подобни недомислени програми и пак...

# 22
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Съпругът ми днес си взе дългоочакваните ваучери,но се оказа че имаме проблем с доставчика.В договора ,който искат да подпише съпруга ми, има една клауза, в която пише:ако доставчика не си получи парите от държавата в рамките на 70 дни след приключване на курса,ние сме длъжни да заплатим сумата -1800лв. ShockedИ сега ние сме в шах,ваучера е за определен доставчик и не можем да го сменим.Вариантите са ни или да анулираме ваучера ,без право на нов или да започне курса и да треперим през цялото време,какво ще стане накрая.Внимавайте при подписване на дотоворите с доставчика и го четете преди да си изберете доставчик.

# 23
  • Мнения: 0
Не съм влизала във форума от миналата седмица - колко много сте изписали , а и нова тема сте отворили!!! Аз,като една от щастливките получили уведомление в Пловдив(в края на миналата седмица на Чернишевски бяха едва около 300  номер), реших да споделя,че се спрях на Евро Алианс за доставчик. Почвам от А1, като курсът е с начало 15.11.11 - вечерен, три дни в седмицата. Не съм търсила много,много и се надявам да съм направила правилен избор.

# 24
  • Мнения: 0
На ме пък от от ДУ ми казаха, че няма нужда да подписвам никакъв договор  ooooh!, пък вече съм била включена за обучение от следващата седмица. Е, как става тая работа, като не са ми върнали уведомлението и аз не съм го предствали в БТ да си получа ваучера.
Ей сега звънях в БТ, питах за това служебно уведомяване, служителката каза, че по принцип има такъв вариант, но досега никой не го е ползвал при тях.
Не знам вече какво да мисля, защо ли изобщо се захванах с тая програма - явно у нас важи принципа "Защо да е лесно, кото може да е максимално сложно".

# 25
  • Мнения: 7 743

.svetlanka. Аvo-Bell имат дневен курс B1,
там обучението е 50% дистанционнно,
но учителите им са добри  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 73
Моля Ви, хора, какво е това ДУ???
Ако става въпрос за Доставчик на Обучение - Обучение се пише с "О"!  Naughty

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Може да е "Услуга"  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 42
Здравейте,има ли желаещи за курс по английски в Бургас ? Искам да започна от 2-ро ниво pre-Intermediate , но нещо трудно се събира група ? Ако има желаещи нека ми пишат. За сега знам,че в у-ще Европа се сформира такава група,но още не е сигурно.

# 29
  • Мнения: 331
Съпругът ми днес си взе дългоочакваните ваучери,но се оказа че имаме проблем с доставчика.В договора ,който искат да подпише съпруга ми, има една клауза, в която пише:ако доставчика не си получи парите от държавата в рамките на 70 дни след приключване на курса,ние сме длъжни да заплатим сумата -1800лв. ShockedИ сега ние сме в шах,ваучера е за определен доставчик и не можем да го сменим.Вариантите са ни или да анулираме ваучера ,без право на нов или да започне курса и да треперим през цялото време,какво ще стане накрая.Внимавайте при подписване на дотоворите с доставчика и го четете преди да си изберете доставчик.
Ами ,доколкото знам от доставчиците ,май дълго си чакат парите !Ставаше въпрос  за няколко месеца, но поне знаели ,че със сигурност ще ги получат.Питайте в БТ ,че да видим какво ще  кажат , в крайна сметка ако може да смените ДО.Според мен няма гаранция ,че ще си получат парите точно до 70 дни .Успех! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт