Обучение срещу ваучери по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 8

  • 48 137
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 095
Астарта, конкретно за счетоводството направо мога да ти копирам от отговора им  на мейла, освен това звъннах да питам пак по тел Peace тъй като и аз се причислявам към "цяла България" малко повечко ще ми дойде да навъртя 1000км за изпит... Peace

# 691
  • В страната на бурите
  • Мнения: 964
Здравейте,
аз питам за казуса на един приятел -
има взето уведомлемие, което е занесъл на избран доставчик. Доставчикът е обещал, че ще има група за неговото ниво и е казал определена дата и съответно е попълнил уведомлението. Да, но като наближи срокът, са му казали - "Ами ние имаме записани само 4-5 човека и ще чакаме още да почнем!" Кога - не се знае.

Сега той още не е ходил да си вземе ваучерът (тоест официалния документ), трябва да ходи в Бюрото по труда да занесе попълненото уведомление, но се чуди дали наистина да чака евентуалното събиране на група и изобщо как се процедира.
- От една страна уведомлението му вече е попълнено от един доставчик - може ли да се даде ново и как? (уведомлението още е в едномесечния срок, в който трябва да се намери доставчик)
- Какво се прави, ако този доставчик примерно след две седмици каже "Ами не можахме да сформираме група и няма да правим курс". Тогава уведомлението вече няма да е валидно и после?
 

Въобще много въпросителни...

Ще съм много благодарна, ако някой може да отговори.   bouquet

Иначе аз в края на месеца ще държа последния си изпит за третото ниво, което приключвам по програмата и съм много доволна. Поне за мен беше наистина полезно и дори мисля да продължа още едно ниво по езика, който уча, което ще си платя, разбира се. 

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 768
tedd да те питам ти кой номер беше? Твоят нали  излезе или бъркам? newsm78

# 693
# 694
  • Мнения: 371
Wonder woman, много ги "обичам" такива отворени ДО  Twisted Evil казвай на твоя човек да ходи и да си вземе горния отрязък възможно най-скоро  Peace след това отива в ДБТ и му издават ново Уведомление, с което си търси ДО (ако ДО откаже да върне отрязъка, макар да няма това право да отиде директно в ДБТ и да им каже, те вече ще действат) вероятността този ДО да не си намери хора е много голяма хич да не чака, а да действа  Peace

Хора, няма да си оставяте магаретата в калта, борете се до края и си търсете права  Peace

# 695
  • Мнения: 37
Здравейте момичета,
оказа се че не е толкова лесно да си намеря доставчик за АЕ. Ходих в Алфа медика - тотално ги отписвам - група от 10 човека в една стая 8 м2. Питах за преподавателя и отговорът беше: ами преподавателката на тази група е завършила филология, но не е преподавател, само при нас идва, работи в агенция за имоти.
Единият ми вариант е УЦ Планета. Другият - курс към Зенит. Моля ви, ако някой има добри отзиви за школа във Варна и е доволен от преподаването да сподели, че няма време. На едното място преподават по Headway, на другото по Elevator. Ще ми се да се набляга на говоренето, да се правят повече дискусии, че това ми е по-голям проблем. Помагайте!

# 696
  • Мнения: 8
Някой да има информация за БТ-Люлин? До кой номер са и звънят ли?

# 697
  • Мнения: 0
Благодаря Дездемона, и аз мисля че след като съм подписала за 09.12., то тогава трябва и да почна- те ме увериха че има място за мен. Друг е въпросът че това е утре, а не са се свързали още с мен Simple Smile Ще пиша какво-що, като/ако започнем скоро!

# 698
  • Мнения: 2 171
Благодаря Дездемона, и аз мисля че след като съм подписала за 09.12., то тогава трябва и да почна- те ме увериха че има място за мен. Друг е въпросът че това е утре, а не са се свързали още с мен Simple Smile Ще пиша какво-що, като/ако започнем скоро!

Не ми се искаше да пиша негативни неща за този курс, защото съм още в самото начало, а и се надявах при мен да е било по-скоро изключение, но...
С мен също не се свързаха до деня на започване на курса. Трябваше да получа на мейла си име и парола за сайта, но нямах нищо. В деня на започване се обадих по телефона и се оказа, че ми били объркали мейла. Е да, но ми имаха и телефон и можеха да ми се обадят, но не го направиха. Пратиха ми юзърнейма и паролата и толкова. Оказа се, че са "пропуснали" да ме информират, че сайта, в който се провежда обучението не е същия като на е-обучение, където им писах и откъдето се свързах с тях. Изгубих още няколко часа да се чудя защо платформата за дистанционно обучение не приема името и паролата ми. Пак телефонни разговори... Били пратили на всички програмата, но мен пак са ме пропуснали. Правят извънреден онлайн урок, за който разбирам след като вече е свършил - защо ли да информират курсистите си за промяната?!
И последното нещо, което ми прави много лошо впечатление е, че не си обновяват информацията в сайта. За всички теми и модули стои графика на предишния курс, а ние гадаем до последния момент кога са онлайн уроците и тестовете.
Ако се окаже, че и държваните изпити не са дистанционни, а присъствени, ще е върха ooooh!

# 699
  • Мнения: 371
Само да кажа, че в ДБТ Варна са стигнали до 1400 номер  Peace Ако сте преди този номер и не са Ви се обадили идете на място и си искайте Уведомлението  Peace (а ако се чудите защо никой нв Ви е уведомил, отговорът ще им е "г-на/г-жата не си вдигна телефона, когато звъняхме"  #Cussing out )

# 700
  • Мнения: 9 095
оо Клюкарче Laughing, я да те питам- на мен в понеделник ми звъннаха, но вчера доста се замотах по лекарите и не успях да си взема уведомлението...та в понеделник дали ще е късно да ида newsm78 тъкмо и на мъжо ще е излязло, той е точно преди 1400 и да вземем двамата направо..казвам им че немога да се движа и те пак казват лично ooooh! иначе отдавна да съм пратила половинката да го получи и да го пратя на школата Tired или да го карам утре в обедната да ходим специално за това Thinking аз пък незнам с какво работно време са...


Астарта, школата за счетоводство е базирана в Казанлък, поне на мен конкретно за ОС ми бе даден телефон в Казанлък, вероятно школата за езици от която Дездемона е доволна просто знаят как се работи, макар и да са едно Wink аз лично въобще не съм очарована, сториха ми се по- скоро некомпетентни, и малко със самочувствие ми отговориха че ей я де е София да си взема държавния Shocked за съжаление скоро няма да си почна курса в школата, която избрах просто защото те чак във вторник ще ми получат уведомлението ooooh! и ще трябва да чакам за график така както ми обясниха, след това за ваучер, което също незнам колко време ще отнеме...но до нова година се надявам да започна... Laughing

# 701
  • Мнения: 371
tedd, не ти ли казаха кога да отидеш  Rolling Eyes по-добре недейте да отлагате  утре трябва да дадат и на мъжа ти, няма как да откажат  Peace обедната е или от 12:30 до 13:00 или от 13:00 до 13:30

# 702
  • Мнения: 9 095
ох момичето беше много категорично, че не се правят компромиси с получаването...ще му връча болничния утре и да отива май...как смяташ? Rolling Eyes а иначе мисля че ми казаха 5 дни ама забравих Embarassed всъщност понеделник е седмия Embarassed

# 703
  • Мнения: 371
Тукашните са големи ..... да не си развалям езика сега  Close те даже със заверено пълномощно ми направиха проблем и не искаха да ми дават Уведомление, а само с болничен не знам как ще стане  Rolling Eyes освен мъжа ти да упорства много  Peace понеделник и на мен ми се струва късничко  Peace

# 704
  • Мнения: 135
Само да кажа, че в ДБТ Варна са стигнали до 1400 номер...

Чудесно е, че са стигнали до 1400+, но колко ли време още ще им трябва да стигнат 2000+ Rolling Eyes Sad
Работата е там, че в средата на януари догодина ще ме освободят от работа (след ползвано майчинство и неплатена отпуска) и ако все още не съм одобрена, ще съм до там с мечтите за ПК. Tired

Общи условия

Активация на акаунт