Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 50

  • 69 807
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9
Да потвърдя и аз,че вече adidas пpиемат бг карти, с paypal не стана но с visa dsk da Whistling

# 676
  • Мнения: 10
Да потвърдя и аз,че вече adidas пpиемат бг карти, с paypal не стана но с visa dsk da Whistling
И аз чакам поръчка от там с  кредитна карта на ДСК. Peace

# 677
  • Мнения: 226
Момичета, кой посредник ползвате за adidas?

# 678
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Момичета, кой посредник ползвате за adidas?
Не ти трябва посредник както стана ясно от постовете по-горе. Само транспортна фирма от ЮК до БГ. На първа страница на темичката ги има изброени.

# 679
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Можете ли да ми помогнете с размерите в Некст - харесах една блуза и панталон в секцията Момичета 3-16 години, но ги искам за мен. Аз нося 8-10 UK размер на ръст 166 см. и се чудя дали размер 15 yrs или 16 yrs е по-подходящ за мен? Също така от обувките за момичета кой размер всъщност отговаря на дамските 5 номер?

Благодаря много.

# 680
  • Мнения: 252
Можете ли да ми помогнете с размерите в Некст - харесах една блуза и панталон в секцията Момичета 3-16 години, но ги искам за мен. Аз нося 8-10 UK размер на ръст 166 см. и се чудя дали размер 15 yrs или 16 yrs е по-подходящ за мен? Също така от обувките за момичета кой размер всъщност отговаря на дамските 5 номер?

Не си за 16. ще са ти огромни. 15 г. е за височина 170 см. Виж в таблицата им с размери дали няма да си дори за 14. зависи колко ти е талията и ханша. Обувките им от детската секция над 13 размер са си като при големите-дамско 5 и 'юношеско' 5 са си 38 номер.
И аз съм си напълнила една голяма кошница само за мен с детски дрехи  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 11 742
gadamer  най-много за 14г, за дрешките  Peace

За детските обувки не знам.

# 682
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Много ви благодаря момичета  Peace

# 683
  • Варна
  • Мнения: 604
Да ви попитам от adidas за billing адрес кой посочвате?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Някой скоро ще пуска ли от Адидаса?Моля да ми пише.Благодаря ви предварително. Peace

# 685
  • Мнения: 502
Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже английски сайт за качествено бельо на достъпни цени? Да става плащането с бг. карта. Благодаря!

# 686
  • Мнения: 469
На мен ми харесва бельото на M&S http://www.marksandspencer.com/

# 687
  • Мнения: 1 053
Момичета,случайно някой да е поръчвал от този анцунг за 6г. да ми даде размери  Praynig
   http://shop.adidas.co.uk/product/SW928/X28074/Sport … sp;    

# 688
  • Варна
  • Мнения: 750
Moмичета, поръчвали ли сте от M&Co. mandco.com, някакви отзиви за дрехите.Не съм срещала като че ли коментари.Благодаря!

# 689
  • Мнения: 66
Moмичета, поръчвали ли сте от M&Co. mandco.com, някакви отзиви за дрехите.Не съм срещала като че ли коментари.Благодаря!

 Поръчвала съм детски дрехи. Относно качеството нямам забележки. Като размер, като че ли леко уголемени идваха, но не фрапантно.

Общи условия

Активация на акаунт