Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 50

  • 69 780
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 750

 Поръчвала съм детски дрехи. Относно качеството нямам забележки. Като размер, като че ли леко уголемени идваха, но не фрапантно.
[/quote]
Благодаря ти! Имат до днес вкл. БД и разпродажба.

# 691
  • Мнения: 1 210
Тези от вас, които използват услугите на KDSHOPPINGUK от кои сайтове пазарувате парфюми?

# 692
  • Мнения: 217
Ето един сайт за парфюми http://www.fragrancedirect.co.uk/ има си и отделна тема  huliganka Hug

# 693
  • Мнения: 310
Момичета,помогнете с някой линк за евтино кожено яке от ест.кожа №М 38.Може и велур,класическо.
Сега покрай намаленията,голямо гледане ударих ,но все скъпи.

Много ще съм, ви благодарна Hug

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 00:15 от bellaa

# 694
  • София
  • Мнения: 502
Здравейте,
не съм срещала да пишете за сайта JD Sports. Ако има писано, моля да ме извините. Искам да попитам дали приема БГ карти? Прочетох условията, не намерих да пише, че не приемат, но все пак, ако някой е пазарувал, моля да каже. Благодаря ви!

# 695
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Моите столчета от кидикеър дойдоха. Страхотни са и съм много доволна.  Grinning

# 696
  • Мнения: 0
здравейте моля ако някой прави обща поръчка от адидас да ми пишена лични

# 697
  • Мнения: 300
Момичета, можете ли да ми препоръчате къде да търся домакинска посуда на хубави цени - комплекти чинии, тенджери, вилици, лъжици и всичко каквото се сетите за едно ново домакинство. И дали няма да ги получа на сол?!   Thinking
Благодаря предварително   bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 1 178
Момичета, можете ли да ми препоръчате къде да търся домакинска посуда на хубави цени - комплекти чинии, тенджери, вилици, лъжици и всичко каквото се сетите за едно ново домакинство. И дали няма да ги получа на сол?!   Thinking
Благодаря предварително   bouquet

Като най-голям избор и добри цени- Амазон. Поръчвала съм една купа за салата, дойде цяла, беше опакована в онези пликчета с мехурчета и в кашонче, което беше сложено в по-голям кашон с хартия около него  Simple Smile Иначе комплект вилици, лъжици, ножове сега чакам ето тези , които се водят доста качествени, макар че сега при тези намалението е по-голямо. От последните разпродажби от М и С бях поръчала тиган, вилици, лъжици, но всичко ми отказаха  Crossing Arms Но може би по-добре стана, че ако ми бяха пратили една част, а другата-не, щях да се чудя как да ги окомплектовам  ooooh!

# 699
  • Мнения: 0
Здравейте,
не съм срещала да пишете за сайта JD Sports. Ако има писано, моля да ме извините. Искам да попитам дали приема БГ карти? Прочетох условията, не намерих да пише, че не приемат, но все пак, ако някой е пазарувал, моля да каже. Благодаря ви!
Преди не приемаше бг карта, незнам обаче сега как е  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 502
Здравейте,
не съм срещала да пишете за сайта JD Sports. Ако има писано, моля да ме извините. Искам да попитам дали приема БГ карти? Прочетох условията, не намерих да пише, че не приемат, но все пак, ако някой е пазарувал, моля да каже. Благодаря ви!
Преди не приемаше бг карта, незнам обаче сега как е  Peace
Благодаря ти за отговора. Ако никой не е пазарувал скоро, освен да рискувам. После ще кажа какво е положението.

# 701
  • Мнения: 2
Моите столчета от кидикеър дойдоха. Страхотни са и съм много доволна.  Grinning
Може ли линк, че и ние търсим? Peace

# 702
  • Мнения: 4 841
Ето един линк http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategories … Id=10751&msg=

Аз пък търся някой сайт за детски дрехи с голямо намаление. Предимно за новородено търся. В Mothercare гледам не е останал асортимент, в M&S пък няма намаления, макар да съм доволна от тях.

Между другото така и не намерих тема специално за M&S.

# 703
  • София
  • Мнения: 263
agnesana, намалението в M&S мина. Темата е тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623831.msg20785692#msg20785692

# 704
  • Мнения: 4 841
 Hug  много благодаря, уж търсих, но явно не достатъчно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт