Избор на сушилня - 2

  • 143 778
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 80
Аз не слагам омекотител и нямам проблем с наелектризирани дрехи.Сушилнята ми е Беко.

# 376
  • Мнения: 5 553
Здравейте,
след като преди два месеца почти питах за сушилня, в другата тема, в крайна сметка се спряхме на http://www.technopolis.bg/b2c/details/680547/P11100201/Sushilnya-BEKO-DCU-7330
Но вчера забелязах,че пластмасата отвътре около отвора (не знам дали ме разбрахте) е като леко стопена-изгоряла, с един карамелен цвят  Rolling Eyes. Това нормално ли е ?

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 691
един малко тъп въпрос и от мен, но как / от къде се отварят тези врати ----и практични ли са http://www.technopolis.bg/b2c/details/687301/P11100201/Sushilnya … ROLUX-EDC-67550-W   ---не искам да се налага да нагаждам или натискам принудително ако ме разбирате Simple Smile))))) 

# 378
  • Мнения: 6 031
един малко тъп въпрос и от мен, но как / от къде се отварят тези врати ----и практични ли са http://www.technopolis.bg/b2c/details/687301/P11100201/Sushilnya … ROLUX-EDC-67550-W   ---не искам да се налага да нагаждам или натискам принудително ако ме разбирате Simple Smile))))) 

Предполагам, че се отварят с натискане на копче.
Моята не е тази марка, но вратата е подобна и се отваря с натискане на копче.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 691
благодаря,  а не е ли малко неудобен този вид отваряне ? Simple Smile) ииии не е ли по-хубаво да се вижда както има вътре.... аз съм си една любопитка и би ми било интересно дааа си е с прозорче вратата...

# 380
  • Мнения: 6 031
благодаря,  а не е ли малко неудобен този вид отваряне ? Simple Smile) ииии не е ли по-хубаво да се вижда както има вътре.... аз съм си една любопитка и би ми било интересно дааа си е с прозорче вратата...

На мен ми е изключително удобно отварянето.  Laughing Моята е нов и добър модел, така че това е тенденцията.
Мисля, че само при комбинираните уреди(пералня със сушилня) е стъклен люка за отваряне.
Тези квадратните врати са по-големи и по-удобни.

# 381
  • София
  • Мнения: 6 011
мими.ива, има и отделни сушилни със стъклен капак, моята е такава, но нито го намирам за плюс, нито за минус това, все ми е едно.  Peace

# 382
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И нашата не е комбинирана с пералнята, а си е с "клюкарник". Като суших якето с тенис топките, доста надничах  Mr. Green

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 691
още една питанка ---> тази лампичка, за която казвате "готина екстра " ли е или може без нея--->пералнята ми няма лампичка  примерно  и как мога да се ориентирам кои модели имат лампичка /по интернет става въпрос->утре  е възможно да ходим да купуваме и за сега съм се насочила към един модел на electrolux   http://www.technopolis.bg/b2c/details/687301/P11100201/Sushilnya … ROLUX-EDC-67550-W   или  http://www.technopolis.bg/b2c/details/687345/P11100201/Sushilnya … ROLUX-EDC-77570-W   ,но за втората разликата май е единствено в дисплея ----и също така кои имат поставки за обувки... Simple Smile никъде  в описанията не видях----гледах и по-скъпи модели  , в момента в техномаркета имапромоция на един Бош за 799лв. /в  момента не ми зарежда сайта им и не мога да го покажа/ ето линк от друг сайт http://electron.bg/bosch-wtc-84100sn-p-141393.html?cPath=22_154_337 , но май е клас Ц и е за 6кг. - някой може ли да сравни тези 3 модела , защото съм в чуденка все още, но повече клоня към първият...

# 384
  • Мнения: 505
Иве, аз бих ти препоръчала Електролукса с дисплея. Голямо удобство е в ежедневието. Като бързам за някъде, непрекъснато гледам колко време остава до края на програмата, иначе като бях без дисплей, направо се озъбвах. А този модел на Бош е прекалено скъп за пълната липса на екстри и класа С на икономичност. В официалният сайт на Експо 2000 е 799 лева все пак. Иначе кошница за обувки най-лесно ще си купиш от същия този вносител на Бош като отделен аксесоар, не знам обаче колко струва.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Иве, аз бих ти препоръчала Електролукса с дисплея. Голямо удобство е в ежедневието. Като бързам за някъде, непрекъснато гледам колко време остава до края на програмата, иначе като бях без дисплей, направо се озъбвах. А този модел на Бош е прекалено скъп за пълната липса на екстри и класа С на икономичност. В официалният сайт на Експо 2000 е 799 лева все пак. Иначе кошница за обувки най-лесно ще си купиш от същия този вносител на Бош като отделен аксесоар, не знам обаче колко струва.

Благодаря за бързия отговор--- аз отностно дисплея се притеснявам  , че като цяло си е скъпа екстра- за един дисплей толкова пари отгоре.... ще го преглътна за покупката, нооо като цяло наблюдението ми от към дисплеи на перални и подобни ел. уреди е ,че мине ли гаранцията дисплеят угасва... до колкото съм чувала е нормално ---имали си определени часове животт и после подмяната стува от рода на 200лв.... Simple Smile))))) е ако трябва да дам после 200лв. за дисплей .... много скъпо ще ми излезне тази екстра хихиих, то направо да купя един лаптоп да я свържа към него  Joy някойй, който е на "ти" с този вид повреди да каже----аз до сега не съм имала собствен подобен уреди /единствено готварската печка, но тя показва само колко е чеса и някакви там 2-3 картинки малки/ иначе и аз много искам да си има дисплей .....

# 386
  • Мнения: 6 031
Специално за сушилнята дисплея е много полезен и практичен. Показва оставащото време реално и се промяне в процеса на сушене.
Относно лампичката не е проблем, ако я няма.
При мен и пералнята и сушилнята имат такива лампи, но спокойно може и без тях.

# 387
  • Мнения: 52
Иве, аз бих ти препоръчала Електролукса с дисплея. Голямо удобство е в ежедневието. Като бързам за някъде, непрекъснато гледам колко време остава до края на програмата, иначе като бях без дисплей, направо се озъбвах. А този модел на Бош е прекалено скъп за пълната липса на екстри и класа С на икономичност. В официалният сайт на Експо 2000 е 799 лева все пак. Иначе кошница за обувки най-лесно ще си купиш от същия този вносител на Бош като отделен аксесоар, не знам обаче колко струва.

Благодаря за бързия отговор--- аз отностно дисплея се притеснявам  , че като цяло си е скъпа екстра- за един дисплей толкова пари отгоре.... ще го преглътна за покупката, нооо като цяло наблюдението ми от към дисплеи на перални и подобни ел. уреди е ,че мине ли гаранцията дисплеят угасва... до колкото съм чувала е нормално ---имали си определени часове животт и после подмяната стува от рода на 200лв.... Simple Smile))))) е ако трябва да дам после 200лв. за дисплей .... много скъпо ще ми излезне тази екстра хихиих, то направо да купя един лаптоп да я свържа към него  Joy някойй, който е на "ти" с този вид повреди да каже----аз до сега не съм имала собствен подобен уреди /единствено готварската печка, но тя показва само колко е чеса и някакви там 2-3 картинки малки/ иначе и аз много искам да си има дисплей .....

Първата няма, втората има, третата не знам. Аз съм с втората от година вече и съм много доволна. С две ръце съм ЗА нея. Peace За сега нямам никакви проблеми/пу-пу, да чукна на дърво/ Crazy На мен лично тази лампа ми е много удобна защо без нея барабана е много тъмен и мога да забравя някой път някоя дреха, а й зареждането е по-удобно, но не е болка за умиране Laughing Дисплея не ми се вярва да е толкова скъп. Не прави нищо освен да показва информация. Него не си го давам. Laughing Ако имаш въпроси съм на среща. Hug Peace

# 388
  • Мнения: 13 191
благодаря,  а не е ли малко неудобен този вид отваряне ? Simple Smile) ииии не е ли по-хубаво да се вижда както има вътре.... аз съм си една любопитка и би ми било интересно дааа си е с прозорче вратата...
На мен това отваряне и затваряне ми е изключително неудобно.
Нашата сушилня е без стъклен люк, на сестра ми има. Много е приятно да виждаш дрехите, особено, ако сушилнята е над пералнята и на нивото на очите Heart Eyes.

# 389
  • в белята
  • Мнения: 536
Аз имам Уирпул клас А и съм доволна.Сметката за ток не е скочила кой знае колко ,а се пуска всеки ден по един -два пъти най-малко.При мен проблема със статичното електричество е само при синтетиките или смесите с тях ,когато не съм сложила омекотител.Иначе обожавам хавлиините кърпи от сушилнята ,мекотааааааааааааааааа  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт