Любители на кучета-24

  • 36 294
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 372
Не знаех, че вече и в България се предлагат карнавални костюми за кучета  Mr. Green
http://www.bobolan.net/category/10/karnavalni-kostyumi-za-domash … imtsi.html?page=1

Страхотни са!   Hug

Похвалих ли ви се как обурудвах Ая за студените дни? Неопренки, палтенце и топла чанта за транспортиране.   Heart Eyes

# 721
  • Варна
  • Мнения: 141
При вас може и да има сняг, но пък ние ходим още на плаж.



Нямаме карнавален костюм, но пък си имаме дрешка, ушита от половин чорап, 37 номер.

# 722
  • Мнения: 0
Много красиви кучета Wink

# 723
  • Мнения: 372
кали 08,    Heart Eyes    Heart Eyes    Heart Eyes
Не мога да преценя към кого изпитвам по-големи симпатии - пристрастна съм и към двамата.     Hug

# 724
  • Мнения: 22 867
Първият е ясен, мога да го намачкам, наборя, нацелувам, пръчки да хвърлям, да се гоним...........ама това миниатюрче на втората снимка, няма да смея да го пипна, колко е миличко само, че и с дрешка от половин чорап, невероятно е!
кали 08, големи са сладури! Peace  bouquet

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Кали,невероятни са, а бебето така искам да го нацелувам Heart Eyes

# 726
# 727
  • Мнения: 52

Сладурка Hug Много е пораснала ми се струва Flutter Кали, уникални са!!! Бижута!!! Понамачкай ги от мен, но внимавай с мъника hahaha

# 728
  • Варна
  • Мнения: 141

Не е истина какви пози измислят тези кучовци.

Момичета, благодаря за милите думи.

# 729
  • Мнения: 372
О, да, пораснала е.     Hug
Вече клони към 9кг.    Crazy  Хапва си добре и си личи.    Crazy
Мина през дакел-периода и сега расте на височина - да си навакса.    Laughing

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ехаа,какво размазване Grinning Hug

# 731
  • Мнения: 1 983
Прекрасни кучета!  Heart Eyes
Моля, стопанките на дългокосмести приятели да споделят колко често пускат прахосмукачка?  newsm78
Знам, че въпросът ми е тъп, ама днес стопанка на лабчо ми каза, че пуска всеки ден. Blush
И аз малко се засрамих. Blush
Иначе днес се ресахме около 30 мин, трагедия..... ooooh!
Тя си мисли, че това е поредната игра, аз реша, като на 30-тата минута се отчаях и спрях, имах чувството, че космите и количеството им никога няма да намалеят.
Примирих се с космите у нас, обаче те вече са в офиса, служебната ни кола.... В цялото ми ежедневие.
Не ме разбирайте погрешно, просто ми е странно защо са тоооооооооооолкова много. newsm78

# 732
  • Мнения: 372

Моля, стопанките на дългокосмести приятели да споделят колко често пускат прахосмукачка?  newsm78


На 2 дни.    Peace   Иначе започват да се образуват кълба от косми.   

# 733
  • София
  • Мнения: 7 990
Моля, стопанките на дългокосмести приятели да споделят колко често пускат прахосмукачка?  newsm78

Като горд стопанин на кръстоска между кокер и бретон - всеки ден или през ден. Но имаме роботизирана прахосмукачка и заради това с такава честота.

Стискайте ни палци - ние в събота летим и ужасно се притеснявам как ще мине цялата дандания покрай пътуването. Имаме голям престой между двата полета, а и се надявам да не стане издънка с багажното отделение на самолетите, което трябва да е отоплено заради кокера.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 141
Snarky Chimpfanny, сигурно трябва да пускам прахосмукачка два или три пъти на ден, но го правя през ден. Живеем в къща с двор и се топлим с печка камина. Т.е. лабчо ходи на двора, носи си дърва и си ги дъвче в дневната до печката. Космите не се виждат чак толкова много. Мини пинчера Майки може и да се скубе, но определено това не си личи....

милинка, стискаме палци  и лапички. Те са смели кучовци, а ти два пъти по-смело момиче. Всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт