Кралски работи и клюки

  • 112 516
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 316
И аз не харесвам портрета на Кейт - състарена е , усмивката и е като гримаса и някак много неестествена ми се вижда....,но на фона на тия портрети, които меко казано ме втрещиха - този на Кейт е шедьовър   Peace


Тези по-модернистичните хич не ми допадат  Rolling Eyes А на норвежците са като плакати на филм на ужасите  Laughing
Joy


Коремче не виждам на нито една снимка Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 9 691
Хубави портрети на Британското кралско семейство:  Grinning

Елизабет II: 1  2  3  4  5  6 7  8  9  10  11  12  13  14  15

Съпругът й принц Филип: 1  2  3  4  5 

Принц Чарлз: 1  2  3  4  5  6 
 
Лейди Даяна: 1  2  3  4  5
6 - ужасен портрет. Прилича повече на Кайли Миноуг.  Laughing

Камила: 1  2

Принц Уилиям: 1  2  3

На Хари не намирам...

Принцеса Анн (сестра на Чарлз): 1  2  3  4

Принц Андрю: 1  2  На принц Едуард не намирам.

Кралицата майка Елизабет 1900-2002: 1  2  3  4


Нямам представа кои са официални и кои неофициални картини. Просто няма какво да правя и реших да ви събера малко картини на британското кралско семействоGrinning

# 707
  • София
  • Мнения: 5 606
Повечето от тях са наистина страхотни!

# 708
  • Мнения: 293
Хубави портрети! Благодаря за подборката!

# 709
  • Мнения: 11 747
Харесах ги тези, 'страховитите', а тези, които наричате 'хубави' ми стоят като рисувани от ученик в художествена гимназия.

# 710
  • Мнения: 30
В интерес на истината и аз харесах тези на норвежците, въпреки че са ми малко странен избор за официални портрети. Но харесвам и повечето от тези на британското кралско семейство.
Ice Queen, благодаря за труда  bouquet

# 711
  • Мнения: 326
Тези най-много ми харесаха 
Хубави портрети на Британското кралско семейство:  Grinning

 Елизабет  ,  Елизабет , ФилипФилип 
Чарлс Анн 
Кралицата майка , Кралицата майка , Кралицата майка 
Поне изглеждат като за кралско семейство.На Даяна нито един не ми харесва, а на Уилям онзи, където са му очертани с черно очите  ooooh!

# 712
  • Мнения: 6 999
На мен ми харесаха норвежките Grinning
И аз кьорав корем не виждам, честно казано.

# 713
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Някои от портретите на английското кралско семейство ми изглеждат като фотошопнати илюстрации на романи на "Harlequin".
Норвежките ми харесаха.

# 714
  • Мнения: 9 865
Харесах ги тези, 'страховитите', а тези, които наричате 'хубави' ми стоят като рисувани от ученик в художествена гимназия.
Тъкмо щях да се възмущавам от "хубавите портрети", ами има си фотоапарат за такива. Модернистичните са зловещи, но може и да минат за изкуство, пък реалистичните са толкова стерилни, че наистина е по-добре да си наемат фотограф, а не художник.
Честно казано, нищо от показаните не ми допадна.

# 715
  • Мнения: 11 607
Честно казано, нищо от показаните не ми допадна.

И на мен не ми допаднаха.....И на Кейт не ми харесва....Може би единствено на Уилям и Хари ми хареса, много са ми симпатични, особено Хари......

# 716
  • Мнения: 293
Портрет на Зара Филипс (много я харесвам) от Jack Vettriano:

Скрит текст:

Уилям и Кейт си търсят "супер слуга/слугиня" - http://www.express.co.uk/posts/view/370438/Wanted-super-servant- … or-Wills-and-Kate

Ама и изискванията си ги бива - като за кралско семейство, оправдани!

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 23:48 от nela_66

# 717
# 718
# 719
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Портрет на Зара Филипс (много я харесвам) от Jack Vettriano:

Скрит текст:



ето това е наистина хубав портрет  Heart Eyes Норвежките също са много добри, а тези на Английското семейство дори не са добре нарисувани . Тъй като това съм учила на мен ми прави фрапиращо впечатление и направо съм учудена, че са одобрени официално  Rolling Eyes
Както каза pina, изглеждат като рисувани от човек, който още се учи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт