Строеж, къде, как, колко? Тема за взаимопомощ 22

  • 56 812
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 767
Анн, страхотни панорамни прозорци и чудесна гледка!
Сега напролет, ще чакаме снимки и от градинката, след като спомена луковици.. Laughing

Меги, нямам търпение да я видя ..айде по бързо да я монтират ,че да я снимаш! Моята като се отложи, поне на твоята да се порадвам. Grinning
Аз този парцел не го мисля много сериозно.Изкушавам се , защото е хубав, но не ми се нрави идеята за строеж в национален парк. Tired

# 61
  • Мнения: 13
Zdraveite Mom4eta,
Sledq vi foruma ot 1 mesetz poneje i na men mi prestoi takovo 4udo,maki no sled kato svar6i makata 6te mi e priqtno. Ot davno me4taqa za ka6ta i nai posle zapo4va da mi se sbadva me4tata, kupihme partel i sega zapo4va glavobolieto, kakva da e ka6tata monolit ili sglobqema? pomognete

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 35 323
Даааааа, тук сме, просто трудно се четеш. Извинявай, има правила на форума.
Каква да е къщата...аз съм за класическото строителство, но всичко зависи в случая от вас.
Какъв ви е капитала, имате ли време, каква ще е къщата/ постоянно обитаема или вила/.
Какъв е парцела, къде се намира, какви са изискванията за строеж на съответната община....
Разкажи подробно  Peace

# 64
  • Мнения: 2 255
Ето малко снимков материал и от мен от днес. Вече си имаме дограма на цялата къща и входни врати на къщата и мазето, а в края на тази седмица очакваме и оградата.
http://demetra.snimka.bg/properties/k-shta.615595.25585916
Вече съм си накупила луковички за пролетните цветя и нямам търпение да монтират оградата, за да мога да ги набода.  Simple Smile

ann79 Hug леле, какви сте бързи, ей сега пак гледах снимките и датите по тях и не ми се вярва докъде стигнахте за толкоз време  Peace направо сте стимул за всички, особено за "запецналите" като мен  Mr. Green като ми трябва "светлина в тунела" ще се "зареждам"  с твоите снимки  Hug
Много добре става, браво  thumbsup

# 65
  • Мнения: 1 020
И аз да докладвам... В петък най-после покрихме +5.60 и сме готови да зазимяваме обекта  Crazy
Този последния майстор се позабави, но му избяга бригадата (студено било вече  ooooh! ) Та той работи с тъст си и брат му.. та беше малко възрастна бригада, мъжа ми вечер беше плътно с тях, а събота и неделя и брат ми и баща ми се включваха  ooooh!

Въобще онзи глупак, всичко, което му мисля ако го стигне.... Няма да мисля негативно, всичко на този свят се връща!!!!

Пролетта живот и здраве, ще действаме със собствени сили докъдето можем (вече ще има отпуски, че за тази година ги изчерпаха), засега мислим само за самия кофраж да викнем този майстор, а всичко друго мъжа ми, заедно с брат ми и баща ми ще направят. Това, което те зидаха е в пъти по-добре от иззиданото от майсторите  ooooh! Ама като си го правиш за себе си явно има значение.
Остава ни още една плоча, а последната по проекта (подпокривната) баща ми реши че не я иска, иска да се виждат гредите... Оф да стигнем до там...

# 66
  • Мнения: 11 469
Ние сме до маза и първи етаж  Laughing Стана днес много студено и май няма да може да се излее на 2-ят етаж бетона  newsm78

ann79, може ли парола към албума? Благодаря   bouquet

# 67
  • Мнения: 13
Здравейте,
Извинявам се от латиницата но от лаптопа само на латиница мога да пиша. Парцела се намира във Варна по точно в бившите лозя на Варна, в СО Планова, сега ми предстои да извазя ПУП и после другото но мисля че до пролета ще съм готова с всичките документи. Къщата е изкам да е на два етажа  около 100 кв. за постоянно живеене и както гледам офертите за сглобяеми къщи цената на кв. до ключ варира около 300 евро / кв. горе долу с такива средства разполагам.  newsm78 , Незнам защо но мисля че класическото строителство е по скъпо и по дълго се строи. За това се колебая а и не изкам да сбъркам. Колко горе долу като цена излиза класическото строителство на кв до ключ?да разбирам че зависи и с какви материали са довършителните работи но да кажем не най скъпите. Благодаря!  

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
ann79, може ли и на мен парола към албума? Благодаря   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 172
ann79 ...чудесна къща!!!И наистина като загледах датите... Crazy Много бързо напредвате определено  Peace

А може ли да попитам колко квадрата е?Има ли мазе? Че май съм пропуснала,ако си го споменала  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 980
Ето малко снимков материал и от мен от днес. Вече си имаме дограма на цялата къща и входни врати на къщата и мазето, а в края на тази седмица очакваме и оградата.
http://demetra.snimka.bg/properties/k-shta.615595.25585916
Вече съм си накупила луковички за пролетните цветя и нямам търпение да монтират оградата, за да мога да ги набода.  Simple Smile
моля и за мен парола:)))

# 71
  • Мнения: 13
Ето малко снимков материал и от мен от днес. Вече си имаме дограма на цялата къща и входни врати на къщата и мазето, а в края на тази седмица очакваме и оградата.
http://demetra.snimka.bg/properties/k-shta.615595.25585916
Вече съм си накупила луковички за пролетните цветя и нямам търпение да монтират оградата, за да мога да ги набода.  Simple Smile


Здравей, следя ви от известно време и желая да стана и аз част от вашият форум-група.
Били ми изпратила и на мен паролата. Благодаря  Simple Smile  bouquet

# 72
  • Мнения: 13

Поздравление  bouquet много красива къща и аз желая такава.

# 73
  • София
  • Мнения: 923
niklen благодара желая ти да успееш да сбъднеш мечтата си за къща  Peace
при нас вчере дойде майстора за куФнята, взе размери и чакаме сега проекта, решихме че той ще ни направи проекта ще ни направи чертеж, по който да отидем да си купим плоскостите, да ни ги нарежат и кантоват, ще си купим панти и всички необходими механизми, и сами ще си сглобим кухнята, нашият кум има солиден опит в сглобяването на кухни и ще ни помогне, така ще спестим пари от монтажа, ох много се вълнувам имаме вече уреди хладилник, пералня, фурна за вграждане остава да си намерим котлони и аспиратор smile3560

# 74
  • Мнения: 13
niklen благодара желая ти да успееш да сбъднеш мечтата си за къща  Peace
при нас вчере дойде майстора за куФнята, взе размери и чакаме сега проекта, решихме че той ще ни направи проекта ще ни направи чертеж, по който да отидем да си купим плоскостите, да ни ги нарежат и кантоват, ще си купим панти и всички необходими механизми, и сами ще си сглобим кухнята, нашият кум има солиден опит в сглобяването на кухни и ще ни помогне, така ще спестим пари от монтажа, ох много се вълнувам имаме вече уреди хладилник, пералня, фурна за вграждане остава да си намерим котлони и аспиратор smile3560

Радвам се за вас, успех с кухнята.
Колко време ви отне стройтелството?Ако не е секрет колко средства отиде за построяването и колко кв.е? Изкам да си направя някаква представа.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт