Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - девета част

  • 27 900
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 798
Аселина, при ниска плацента по-добре почивай, скучничко си е ,да:(Аз  нали имах повтарящи с аборти в 6 г.с. и като минах тази седмица се поуспокоих и си ходех  навън с часове с куч,той ме дърпа,аз  се вея след него,чистех си както си знам по няколко часа,че и стълби катерех.Докато не се събудих  окървавена.
Мила на разходка в Морската градина отиде:)Как искам да  живея до морееее:))Направо ме  разтапя.

Марти, ЦРП-то миналата седмица беше около 4,сега е след индометацин под 2. Аз утре ще се правя на смела и пак ще искам тФФ:(

Момичета, аз съм ви казвала,че мойто бебе е   безспирен бяс,но днес ми се случва нещо различно от  обикновеното  мятане в корема.Усещам на 2 пъти ритмично туптене на едно място, като  силно биене на сърце.Четох в нета,че  това означавало,че бебето хълца..Дали? Усещали ли сте  такова тупкане-като метроном.

Последна редакция: ср, 30 ное 2011, 15:45 от minie mouse

# 721
  • Мнения: 461
Мини, направо като те слушам и настръхвам...ужас! Определено си почивам и си седя на топло в леглото Simple Smile

Марти, ти си герой  Shocked! Направо нямам думи на смелостта ти в днешно време да отгледаш и възпиташ 4 деца и то момчета като се има предвид че те са по-трудни като цяло от момичетата или поне аз така си мисля де! Направо ти се възхищавам, браво!   bouquet

# 722
  • Мнения: 133
Мини и аз  го усещам от 6-тия месец някъде. И аз си мислех, че е хълцане, но идва от мястото където му са разположени крачетата, поне при мен.

# 723
  • Мнения: 425
Здравейте, момичета!   bouquet
И аз се наканих днес да пиша.

Честит имен ден на Андрей на мама Кокетка. Много ми харесва и на мен това именце. Да й е жив и здрав и много смел.

Аселина, наистина е по-добре да се въоръжиш с търпение да пазиш леглото, че контракциите не са шега работа. Ти усещаш ли вече бебето?

Марти, ти си майка героиня   bouquet  Извинявай за въпроса, ако е неудобен, но ще продължите ли с опитите, докато се появи момиченце?

Аз утре съм на преглед. Стискайте ми палци да видим какво е състоянието на шийката, а и ще пускам МБ. Дано съм успяла да преборя гадния стрептокок.  #2gunfire

# 724
  • Мнения: 1 798
Аселина, не исках да те плаша, просто трябва почивка,а  аз тогава  бях в болница 4 дни,  нищо ново не ми вляха-папаверин,бузколизин.КЪрвене нямаше,само вкъщи като станах,имало е хематом,при ниската  плацента. Няма да се стряскаш,нито тичаш,нито стълби катериш, кротувай Hug
След това буквално го забравих това прокървяване, други ядове ме нападнаха.

Стискаме,Голди:)И аз утре  съм на док, нямам търпение:) Помня какво ми и каза,че ако устискам и тия 2 седмици ще ме залее с оптимизъм,дано.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 729
Момичета тук съм Simple Smile)) разходихме се хубаво из морската Simple Smile)  Ще гледам да ви пусна новата тема, ако имам време, че след малко пак излизам Simple Smile)

Мини - само да кажа - аз те разбрах за колана, но бях виждала някакъв комплект, за повдигане и после за след раждане. сигурно си е бил от две отделни части.  newsm78

# 726
  • Мнения: 183
Момичета-кокичета, ето ме! По ред, обаче:
Добре дошъл, Коле, да си жив и здрав, да тичкаш смело след бате Гоши, а мама да се възстановява бързо, да те гледа и да ти се радва! Поздрави от кака Ра(д)ка!
Честит имен ден, Андрейка, да радваш мама Кокетка!
Аз момичета не мога да ви изчета, и съм отнесена много,.... Милла, ти си герой, голямо чакане стана, но няма вече накъде Praynig Hug Praynig. Чакаме малкия мъж всички, на теб спокойствие и кураж пожелавам!
Много е хубаво, момичета, Радето ми цеди силите буквално и преносно, добре, че бабата е тук, та само с бебка се занимавам засега, но тооолкова е хубаво с нея! Кот е в немилост, не й се кефи, а и на мен, но има мир!
За раждането, сякаш е преди векове,... Бродираните момичета - гадничко е разшиването, имах честта преди упойката да ме 'освободят', после почаках малко в стрес в операционна, че бях 1-ва, но, както Милла предаде, всичко мина добре! Доста стресиращо бе после в Шейново, след тези трагедии, аз бях при д-р Костов и д-р Диков ми правиха секциото, страхотен професионализъм! През цялото време ми повдигаха духа. Много съм доволна и от екипа в реанимация, цялото отделение на д-р Василев и Диди и цялата неонатология! Всички бяха внимателни и грижовни! От петък сме у дома, чудесно се оправяме с грижите засега, 2-мата. Тати дори настоява да се редуваме при къпане и памперси, не абдикира от нищо (е, кърменето си е моя територия, май се справяме и там, поне като гледам как пълним пампитата),...
Мини, мисля, че мернах нещо за шийките от теб - и аз бях на горещо, 1.8 ми бе като ме шиха, а си откарах до определената дата без проблем, последната седмица по цял ден бях в движение покрай местенето и ремонта. Доки ми направи и преглед за разкритие като ме разши Sick, изненада ме, но шийката ми била около 2.5см.
На всички момичета, познати и нови тук -целувки, прегръдки и кураж - тук си отглеждаме страхотни бебоци! Ще пиша пак, че замирисва на нов памперс,....

# 727
  • Мнения: 1 798
Карииии Hug, колко се радвам,че принцес Рада яде и ака здраво:))
Да пуснеш снимки на беболина;)

Искам и аз като вассс с Мила-смело и успешно до край:)Аз се плаша да не би тежестта да ми прореже мини  шийката(останала след  плиткия шев на 1,6см:()

Мила, ясно, коланите са били комплект явно за по време и след;)Ще се поинтересувам и взема ли ще  кажа  как е,стига док да каже,че може.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 729
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=626491.new#new

момичета това е новата тема - понеже copy-paste - моля някой да провери да не съм сътворила някоя глупост - дали правилните бебчета са при правилните мами Simple Smile)

новите момичета - пуснете ми на лични инфо, до ден мисля мога да нанеса корекции. Ако искате да ви прибавя на първа страничка.

Кари    Hug Hug Hug

сега изчезвам, като се върна ще ви чета подробно

# 729
  • Мнения: 461
Голди , да определено тази бременност ще бъде явно прекарана на легло за съжаление... Sad Иначе бебето вече го усещам, не е постоянно, но го усещам от време на време Simple Smile

Мини, то и да се плаша и да не се плаша положението явно не ми е цветущо, а като гледам всички тук с колко проблеми сме се успокоявам че не съм единствена и че много от момичетата са успели Simple Smile

Благодаря ви за подкрепата от сърце! Simple Smile

# 730
  • Мнения: 347
Кариии, добре дошла отново Hug Страхотно е да си в къщи с бебе Heart Eyes
Голди и Аселина, развеселихте ме с героизма ми, то е защото не мога да отказвам Mr. Green А за момиче ще разчитам на снахите, все една ще ми роди внучка Mr. Green Славка беше писала, че според мъжа и "завода за трабанти произвежда трабанти" та няма надежда за щерка при мен Mr. Green
А за това, че момчетата се гледат по-трудно, нямам опит, но ако момичетата са като мен то тезата не е вярна Mr. Green

Мини, кажи за оптимизма, защото една седмица след теб трябва и мен да ме хване.

# 731
  • Мнения: 72
здравите и от мен как сте мами отърваласъм много маи  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт