Моля, вижте и гласувайте!

  • 2 495
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
и аз гласувах за вас  Peace

# 16
  • Мнения: 2 657
И от мен един глас Grinning

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Гласувах!!! Успех!!!

# 18
  • Мнения: 1 612
И аз съм с Вас!

# 19
  • Мнения: 143
 newsm10    Успех !!!

# 20
  • Мнения: 514
Готово,пожелавам ви успех smile3521

# 21
  • Мнения: 1 771
и от мен един глас

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз одеве гласувах в клюкарника,а сега гласуваха Веско и сестра ми-значи още два гласа.
Успех Grinning

# 23
  • Мнения: 5 317
Готово.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Готово

# 25
  • София
  • Мнения: 1 802
И от мен  Peace

# 26
Още един глас към всички гласували.Кам негласувалите:ГЛАСУВАЙТЕ И НИ ПОДКРЕПЕТЕ

# 27
  • Мнения: 3 248
В карето до номинациите, има някаква информация, че гласуването е официално прекратено на 19.12.2005г. Cry Cry Cry
Не знам обаче защо на практика продължава да е позволено гласуването?! newsm78 Четох го около 10 пъти, всеки път надявайки се да съм се объркала нещо, ама май не!? Tired

Момичета, благодаря ви още веднъж от все сърце! Hug  bouquet Надявам се и журито да оцени това, което правим! Praynig

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В карето до номинациите, има някаква информация, че гласуването е официално прекратено на 19.12.2005г. Cry Cry Cry
Не знам обаче защо на практика продължава да е позволено гласуването?! newsm78 Четох го около 10 пъти, всеки път надявайки се да съм се объркала нещо, ама май не!? Tired

Момичета, благодаря ви още веднъж от все сърце! Hug  bouquet Надявам се и журито да оцени това, което правим! Praynig

не,не,чети внимателно!!!!!!
копирам ти.....


Официален край на Номинационната кампания Благодеятел на годината 2005 На 19.12. Фондация “Благодеятел” обяви официалния край на номинационната кампания за отличаване на Благодеятел на 2005 година. В конкурса участват общо 77 номинации.


това е края на номинациитне,в смисъ-кой подал документите-подал!!!!!!После е гласуването Wink

# 29
  • Мнения: 733
на мен не ми го отваря Sad изкарва ми някакви маймуни. Моля някой да гласува от мое име. desi_ilieva@abv.bg това ми е пощата, за да потвърдя. Кажете ако някои е гласувал за мене моля  Sad

Общи условия

Активация на акаунт