Моля, вижте и гласувайте!

  • 2 498
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 057
Бройте един глас и от мен  newsm10

# 31
  • Мнения: 2 910
Един глас и от мен Peace

# 32
  • Мнения: 2 910
Beb4o,пуснах един глас от твое име,но сега ще трябва да си отвориш пощата и да подвърдиш от там. Peace

# 33
  • Мнения: 733
reniuga още нямам нищо на пощата Sad Иначе мерси за услугата след малко пак ще проверя дали имам нещо. От кой адрес идва майла?

# 34
  • Мнения: 3 248
reniuga още нямам нищо на пощата Sad Иначе мерси за услугата след малко пак ще проверя дали имам нещо. От кой адрес идва майла?


Идва от мейл - офисблагодеятел...или нещо такова! Peace Ще го познаеш със сигурност, споко! Hug


В карето до номинациите, има някаква информация, че гласуването е официално прекратено на 19.12.2005г. Cry Cry Cry
Не знам обаче защо на практика продължава да е позволено гласуването?! newsm78 Четох го около 10 пъти, всеки път надявайки се да съм се объркала нещо, ама май не!? Tired

Момичета, благодаря ви още веднъж от все сърце! Hug  bouquet Надявам се и журито да оцени това, което правим! Praynig

не,не,чети внимателно!!!!!!
копирам ти.....


Официален край на Номинационната кампания Благодеятел на годината 2005 На 19.12. Фондация “Благодеятел” обяви официалния край на номинационната кампания за отличаване на Благодеятел на 2005 година. В конкурса участват общо 77 номинации.


това е края на номинациитне,в смисъ-кой подал документите-подал!!!!!!После е гласуването Wink



Сори, за това - неприятното, което предизвиках!  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 910
Beb4o,трябва да получиш мейл -офисблагодеятел.Аз моята поща я отворих 5 мин. след пускането на гласа и бях получила вече мейла.Дали пък аз нещо не съм сгафила Thinkingако не си получила, нищо не ми пречи пак да пробвам.

Пробвах отново и ми изписа,че вече си гласувала,значи правилно съм пуснала глас от твое име.Може би ще получиш малко по-късно мейла.

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 15:48 от reniuga

# 36
# 37
  • Мнения: 217
мамчета бройте и мен Grinning

# 38
  • Мнения: 3 248
мамчета бройте и мен Grinning


Аз като най-видната майка в движението  Laughing Laughing Laughing, мога само да ви  Hug Hug Hug!

# 39
  • Мнения: 1 564
И от мен Peace

# 40
  • Русе
  • Мнения: 271
Айде и от мен един глас  Wink

# 41
  • Мнения: 3 248
Момичета, днес сме получили покана за връчването на наградите на 6.01.! Подразбрахме, че ще бъдем наградени за "Обществена подрепа"! И естествено сърдечно благодарим на всички вас, които гласувахте за нас през последните седмици. Без вашата подкрепа, тази награда нямаше да е наша! Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet


Ще черпим...виртуално! Peace

Общи условия

Активация на акаунт