Аматьорска психоанализа на никовете

  • 23 711
  • 636
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Абе вие ме взехте за мезе:) Едната ме командва да й пиша номинациите, ти ме понижи хептен във вестоносец. А аз зададох прост въпрос, който изисква елементарно 'да' или 'не'  Laughing

# 16
# 17
  • Мнения: 3 902
Мен трябва да ме обичат, ама - не.
Абе не знам ама ти смениш ли нещо от корелацията жълтугава кихаща китка - ник "минзухар", ще взема да пусна и аз тема, че форумът се е променил.

По темата - нищо не ми говорят никовете.

# 18
  • Мнения: 241
Плачеш от лукчо.... виж тук.  newsm62

# 19
  • Мнения: 3 634
Четох статията, нищо впечатляващо. Може пък във втората част да стане ясно аз в коя група съм според ника.

# 20
  • Мнения: 3 405
И аз тръпна в очакване, макар че тази статия е като онези в женските списания, дето ги благославят в другата тема.

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Отилия? Отилия!

Има книга "Загадъчната Отилия" от румънски автор.

# 22
  • Мнения: 984
Хайде да гадаем. Пу, първа за спряганата Лиска-Ранима личност, емоционална, сантиментална, често с меланхоличен уклон. Може да се държи предизвикателно и да се шегува така, че да лягате от смях върху клавиатурата, но повярвайте, в личния си живот имат огромни трудности в общуването. Вина за това често имат неувереността в собствените й сили и стеснителността й.


Ще има и втора част.

Шегувкаш се, нали?
Не си й виждала снимката, затова. Mr. Green Laughing

# 23
  • Мнения: 10 547
Не, Мишона, не съм, и да, пошегувах се. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 765


По темата - нищо не ми говорят никовете.
А на мен понякога ми говорят. Има изключително инфантилни никове, има никове със сексуален подтекст, има никове на разни "мами". Когато човек си избира "име" най-малкото търси да се отъждестви с нещо. Може да не е нещо, което представя личността му директно, а да е индиректно - примерно харесвам нещо или някого и го показвам. Дори твоя ник ми говори, че ти много държиш на анонимността си във форума, понеже такова буквосъчетание трудно може да се асоциира с нещо.  Wink
Но темата ми не беше сериозна по замисъл, а по-скоро закачка.

# 25
  • Мнения: 2 161
Chanel - според статията излиза, че се стремя да приличам на червило, чехли, лосион или резачка за дърва. За втори път се чудя, кой пише тези академични статии.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 817
Интересно ще ми е някой да се пробва да анализира моя ник.  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 765
Chanel - според статията излиза, че се стремя да приличам на червило, чехли, лосион или резачка за дърва. За втори път се чудя, кой пише тези академични статии.



 Joy Joy Що бе, може така да си се казваш. Wink

menyanthe, не мога  да се пробвам с анализа щот сме на вие с английския. Но пък може ти да си го анализираш - защо си го избрал/а? Simple Smile Това ли е?

# 28
  • Мнения: 984
Chanel - според статията излиза, че се стремя да приличам на червило, чехли, лосион или резачка за дърва. За втори път се чудя, кой пише тези академични статии.

Нима ще отречеш, че често се държиш именно като резачка за дърва, а понякога и като пила за нокти? Grinning

# 29
  • Мнения: 1 765
Я, три котешки аватара! Smile Което ме подсеща, че във форума на абв след една тема, анализираща котешките аватари, общността масово си изпосмени аватарите с котешки.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт