Гласът на жената издава кога е в овулация

  • 2 306
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 624
Аматьорки, но и хейтърки.  Mr. Green
Отдавна е доказано, че ниският и дрезгав женски глас е по-секси за мъжете, отколкото високите тонове. Да сте виждали секс-символ или фатална красавица с писклив гласец?
Няма и да видите!  Naughty
Вместо да се присмивате на науката и нейните корифеи, по-добре се вземете в ръце и действайте пред огледалото (и микрофона!), че да не ми ревете после в ДиС.  Crossing Arms

ПП За облака от феромони нещо няма ли да има, а?  Flutter

# 16
  • Мнения: 17 546
Начи съм на кяр според нАуката! Mr. Green И без това ми казват, че мога да работя на "розов" телефон...  Whistling

# 17
  • Мнения: 25 624
И без това ми казват, че мога да работя на "розов" телефон...  Whistling

Не можеш, не си достатъчно стара.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 17 546
О! Ма то и възрастови ограничения ли има?! Shocked Това е дискриминация!

# 19
  • София
  • Мнения: 397
..., ако не искате с гласа си да привличате мъжете за секс.
След това откритие, не знам коя жена би мълчала!  Flutter За какво друго би трябвало да привличаме мъжете?
  И нещо май се бърка овулация с менструация в статията, последно?

# 20
  • Мнения: 116
Ако не сте забелязали това досега, е време вече да обърнете внимание на този факт и да мълчите поне през периода на овулацията си, ако не искате с гласа си да привличате мъжете за секс.
Защо пък трябва да мълчим?

# 21
  • Мнения: 25 624
О! Ма то и възрастови ограничения ли има?! Shocked Това е дискриминация!

Ама не знаеш ли?  Crazy
На секс-телефоните работят само пенсионерки.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 310
А, то от овулацията ли било?! Аз си мислех, че само като препуша гласът ми става, като на Джоко Росич. newsm78 Crazy Joy

# 23
  • Мнения: 4 892
Разбрах и защо в определени дни изпитвам неудържимо привличане и желание за секс с някои от колежките в работата. Досега си нямах и представа защо това е така, НО вече ще знам, че не е в мен вината.

Ники, според мене и ти овулираш.  Може би от солидарност.

# 24
  • Мнения: 5 710
може би има някакъв уред, който да измери вибрациите на гласа ми и да ми казва кога съм в овулация,много би било полезно. какво казват учените?
сега свалям холестерол и кръвно с домати и има ефект, ако и овулация мога да уцеля.. ще е супер,
не ми се мисли какво съм пропуснала досега , тези статии как съм ги прескачала..

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 22:50 от 10 c's

# 25
  • Мнения: 211
Цитат
За разлика от другите животински видове, при жените няма очевидни физически белези

Аз спрях да чета статията още тук Crossing Arms Whistling

# 26
  • Мнения: 3 830
...

Ако не сте забелязали това досега, е време вече да обърнете внимание на този факт и да мълчите поне през периода на овулацията си, ако не искате с гласа си да привличате мъжете за секс.

Че кой е казал, че не искаме да ги привличаме?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт