Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 628
  • 723
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Ани,ПСП и аз не знам какво е,щото съм имала в предвид SPS/Сони плей стейшън,по нашенски/....ма,като не чета какво пиша,така ще да е........
Миленка,мога само да ти съчуствам...ама аз ти казах,че то това е неизбежно.....с купуването и вече си имаш още един член на семейството за обгрижване...Е,моята барачка/да чукна на дърво/,може само да ме радва,че нищо не е искала наскоро.....но не се знае,до кога....

# 616
  • Мнения: 145
Хей, набързо само..

ПСП е Плей Стейшън Портъбъл - пак на Сони, ама в по-малък вариант, да си го разнасяш.

Благодаря за пожеланията, рождения ден мина добре, Мартин накрая беше много доволен, а това е което се брои. Simple Smile

# 617
  • Варна
  • Мнения: 452
Честито на изминалите рожденни дни, а децата да са много щастливи!   bouquet

Миленка, тамън да честитя за колата, пък то.... Ама сега пожелавам като я оправите и повече никакви проблеми!!!
И нашата одесия с колата и климатика на мъж ми продължава вече една година, а най-прясното е че стои вече 14 дни в сервиза, и уж днес ще ида да я взема. Мисля да оставя и моята, ама ще им кажа, че ако ще ми я държат и нея 14 дни, и ми се налага да карам колата на мъж ми толкоз време, да му мислят от сега и да ми дават веднага някоя друга  Mr. Green

ПСП, СПС и т.н. се нежелани от мен устройства у дома..... въпреки нечии желания....освен, че са много скъпи, по-добре да вися някъде по градинки и дворове с него, докато играе с деца, отколкото той да виси сам пред ТВто с някоя джаджа в ръка....

Любе, твоята терапия най я обичам.... ама пусто не винаги има наличности в портфейла....
А Джъмбото - абе повечето неща са за отбиване на номера, ама някои са по евтини отколкото в магзините за 1 лев, и също толкова некачествени де... аз много се изнервям като ида там, щото ми става лошо от обикаляне, а нищо не харесвам все....

Дени, а РД беше ли с поканените от училището всички деца? Я поразкажи...

Гале, то даже и аз не съм го виждала Макс какво точно танцува. Те си влизат вътре в залата, пускат металната щора и си танцуват. Ще има изненада - концерт на 3 юни, та тогава ще видим за 2месеца какво са научили, и дали нещо са научили. Но пък много му харесва...

Изписах си писането ..... изказах си мнението  Mr. Green

Танчето тия две страници сякаш ми залипсва! Бързо да пише !

# 618
  • Мнения: 4 370
Дени, много на бързо мина! Кажи сега, посети ли те групата от детската градина днес? Щом Марто е доволен, вече сте приключили с празненствата!

Танчето подготвя утрешния празник!

# 619
  • Мнения: 2 208
Танчето се е утепала да подготвя утрешния празник....
Даже отмени този, който щеше да е на 20ти.
Синковецът миналата седмица беше на градина и естествения завършек на това мероприятие е боледуване. И миналата година беше болен за РД и тази. Но сега се чувствам безмерно щастлива, че са просто едни сополи и се надявам само с тях да си остане...
Та утре ще импровизираме в домашни условия - за него е най-важно, че утре ще му е позволено да играе на компютър, което го чака от мноооооооого дълго време... Подаръка от баща си вече получи, утре аз ще му дам моя, на който едва ли ще обърне някакво внимание и ще яде торта. Компютъра и тортата са най-важните неща и друго му не требва.

ПСП-та, СПС-си, таблети и всекакви такива джаджи хич и не искам да виждам на този етап. Сега мога да го "командвам" какво да прави и предпочитам това да е игра на воля навън. Като познавам бащата на детето си представям след време и детето как не се отлепя от нито едно от тези устройства и от сега ми избиват пришки....

Любе, весело ми беше да ти прочета историята. Младежите са ви дали да се разберете и на двамата Simple Smile))) Аз се чудя Асен що е толкоз мълчалив тези дни, а то щото бълвал само змии и гущери.... Да са ти живи и здрави юнаците и да са си взели поука, че със старото шега не бива.  Mr. Green

Змейко, дано да нямате повече проблеми с новото возило. Бързо да го оправят и да ви слуши послушно и безаварийно!

Виф-че  Hug

# 620
  • Мнения: 145
Ей ма, да разкажа....

Дойде Групата, дойде + 2 учителки. Значи първо аз заведох Мартин в Детската, после Мартин доведе Детската у дома, после се върна с Детската в Детската, после ходих да го взема.... Голямо разкарване падна Него Ден, както се казва на някой диалекти.

Тортата беше за  Детската, да я ядат следобед така ме инструктираха. У нас приготвих курабии, пременени в хартии за мъфини + бонбони + бисквити + солети + плодове кат шишчета набодени на клечки.

Дойдоха децата и учителките и ни помолиха да останат сами, Мартин щеше да изоре стаята отатък, после го извикаха, пяха му неква песна (не знам дали я разбрах напълно, ама определено съдържаше ЧРД), после всеки един му пожела нещо (най-често  - успех в училище и много приятели) и му дадоха малки подаръчета (прим. молив, химикалка, бонбони, шоколад. Неговата приятелка му подари дракон, количка на Хот Уиилс и Мемори на Стар Уорс и подозирам, че е почти на косъм да изневери на софийското си гадже, на което е верен повече от година и на което праща любовни картички и свои снимки с цел Незабравяне.

Всичко беше строго организирано - едната от учителката ни командваше всички, вкл. мен кога да давам ядене, кога пиене, кога коя група (първо момичетата, после момчета) да се качви да видят стаята на Мартин, после всички играхме. Аз също играх с 2, 3, 4-годишни и ми беше много драго да ги карам да ми повтарят всичко по 2 пъти, че да ги разбера.
За малко да разбия Протокола като предложих ядене насред играта, но бях спряна, щели да се задавят ли, не разбрах. Накрая Ръководителката ни каза, че Разтребването е Част от Играта, като ме гледаше да не взема да противореча, ама аз след 5-тия път схванах, та  децата си тръгнаха толкова възпитани, колкото дойдоха, без да наруша постигнатото. Накрая аз се озовах сама сред Най-Подредената-Стая и всяко нещо в кутията му, пуснах една прахосмукачка срещу трохите и това е.

Във Фейса качих една снимка, подозирам, че тез, дет ме питат тук са я видяли, най-вече щото са я коментирали.  Grinning Много ви благодаря, мили дами, за пожеланията и ей така, че си другаруваме.   bouquet

Следобед са яли торта и празнували. Като отидох всички бяха още с шапки, всички надуваха свирки и Мартин бе изключително щастлив от честването си.

И аз, да ви кажа съм против да купя Таблет на Мартин, преди да си купя на себе си! Аааа-маха!
Лего Ninjago, дървено влакче (една серия, дет все има части за купуване) и "Моят първи фокусничеки комплект", гласяха нашите подаръци, сякаш сме в Средновековието....  Joy

Люба, "Ежедневието на Кабрански" бие доста ситуационни бг комедии. Пък и главните герои са доста по-симпатични.  Heart Eyes

Ари, бегам, ма пак 'са върна да видя нещо отговорили ли сте ми.

# 621
  • Varna
  • Мнения: 503
Честито и от мен на всички рожденици.  Да растат живи здрави, да получат  желаните подаръци!
   Вифче и ние имаме концерт на 3.06.  Да не сте в огледало. В Маяковски на 3.06.   Бети ще има самостоятелен танц  и един  друг кукленски. И в  зумбата имаме участие.  На 1.06 имаме празник на ледената пързалка.
  Но сега цялата повече се занимаваме бала на Томи . Вчера беше изпращането в училище. 
http://www.facebook.com/inna.boneva
 

# 622
  • Варна
  • Мнения: 452
Танче, честит 6 годешен юнак! Много веселие и здраве му пожелавам!!!!


Иночка, в Огледало сме.... ама като се има предвид, че класа стартира на 5 май, се чудя до 3 юни кво ще танцуват  Mr. Green  А концерта е същия, супер, ще е, че ще гледаме Бетинка-балеринка  Heart Eyes А пък Томи го видяхме, още вчера на снимките, и една красива дама си имаше до него! Много са хубави  Heart Eyes

Дени, що да са ви средновековни подаръците  Crazy Ми те и нашите покриват същите интереси горе долу с допълнение колелото...
А за твърдата програма в посещението - думи нямам просто.... на това му се вика ред, строй, правила и поведение....

Танче, я по-ведро.... ми то сополите, то туй не е болест бе нали така разправят наперените майки в градината, дето си водят чедата кашлящи, кихащи, сополиви и с температура  Важното е детето да е щастливо и доволно, това е истинския РД за него!!!

Снощи взехме едната кочинка /визирам мъжовата кола/ от сервиз - и ООООО чудоооо,климатика й работи  Mr. Green  Е разбира се побългарена история, ма важното е че духа студеноооо. И оставих моята барачка, и сега ми е мъъъъъчноооо  ... И вече трета седмица го играя на такси - водя първо малкото дете, после голямото дете /което е и без книжка сега, изтекла му била  Joy /, вечер в обратен ред...

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 16:55 от Vif

# 623
  • Мнения: 937
здравейте,

Честит Рожден ден на Никола! Много игри навън, да оздравява бързо и много послушен за радост на мама и тати!

Люба уникални преживявания си имате вие! Как върви наказанието спазват ли го още?
Дени уникален разказ, наистина е много невероятно острани като се чете, как всичко е под строй няма хрън мрън, че и теб даже са успели да те наставляват кога какво  и как да правиш нищо че си в собствения си дом! Важно е, че Марти е бил най важния за деня и че е щастлив от подаръците си!
Вифче, браво за колата дано твоята да стане бързо а не като мъжовата ти! Честит абитуриент слатай повече снимки да им се радваме!
Змейка, а на вашата какво се оказа? Разкажи за сестра си нещо как е тя? Какво става с нея?

Ехе значи ще чакаме снимки, клипчета каквото имате на Бетинка и Макс!

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 12:06 от galiushana

# 624
  • Мнения: 145
Честит Рожден Ден на нашия любим приятел Никола! Да е много здрав, щастлив, целенасочен и все така умен!

Честит Рожден Ден и на майка му! Да е щастлива, спокойна и уверена! Много любов!
[


Вифче, от към интереси моя и твоя син имат много общо, И при нас колелото е на дневен ред, но още не сме го купила. Хип-хоп и брейк танци също са на почит, аз обаче не съм го записала никъде все още...
А казвам 'като в Средновековието", защото има вече толкова страхотни и модерни подаръци (визирам таблети, нинтендо, ПСП, Уииййй и какво ли не), че мойте са си малко 'старовремски', но за сега това мога..

Гале, мерси! Всеки ден се уча тук, всеки ден, мълча и попивам....  Mr. Green
Ти как си? Надявам се всичко е наред. Целувки на Мариса! И на Мартин още не му е паднал зъб.

Хубав ден!

# 625
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Никола. Да оздравява по бързичко. Все така умен да расте!

Дени с усмивка на уста четох разказа ти за РД на Марто!

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Танче, честит ти рожденик - все така умен и буден да расте  Hug Hug Hug Hug

Дени, пак ме усмихна разказът ти, много ми хареса  Heart Eyes Марти изглежда много доволен на снимката във фейса - целта определено е постигната!

Инче, честит абитуриент! Страхотна двойка са с младата дама  Heart Eyes

Галче, сестра ми е тук - вече е един вид в нелегалност - тъси причини да отлага връщането там - не е за форум историята... Все още нищо решено няма законово...

По-другата седмица двете с Бел сме рожденички и отсега планирам РД-то... Кали не искаше нейния РД да е на селото в къщата на майка ми, но Бел като не може да си каже  Mr. Green ще го изпразним двойно с роднини и няколко приятели на двора с барбекю. Планирам аз да направя тортата - дано ми се получи  Praynig Laughing Поне съм избрала модела и рецептата имам.
Само се надявам да не вържат пак мъжи да работи всичките почивни дни, че напоследък техния шеф ги ползва за работници в цеха в почивните им дни  #Cussing out /т.е. нищо общо с работата му - той е юрист/

# 627
  • Русе
  • Мнения: 526
  Честит рожден ден на юнак Никола! Да расте умен, разумен и да бори болестите с лекота!
   Инче честито ти порастнало момче! Чакам да се сприятелим във фейсбук, да видя и аз снимките:)
   Дени, разказът за РД на Марто ме зареди с много настроение! Пиши тук по-често! Теми за писане - близки и далечни околности, икономическата ситуация в Германия(там знаят ли, че има криза Mr. Green), как ще ги стигнем германците и всичко друго, което ти хрумне!
   Тук пак дойде време за следобедния дъжд, все вали като ще прибирам Дари от градината. Тя е много доволна, защото има нов чадър и не може да му се нарадва Simple Smile

# 628
  • Мнения: 2 208
Току-що ме информира "БГ-мамата", че нямам право да трия мнението си...
Някой ден ще взема да си го изкажа по-цветущо да видим дали няма да ми го изтрият?!?!

Малко една голяма недомислица са сътворили!

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 11:51 от шмърциплянку

# 629
  • Мнения: 2 208
От името на младежа благодаря за пожеланията за рождения му ден!
Един специален поздрав от него с един от подаръците и първата му авторска песен - "Камбана" Simple Smile


 
uraДа е честит рожденият ден и на Румен на Rush! Да е жив и здрав, весел и щастлив!  nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт