Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 613
  • 723
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 155
Духи, много се радвам. Да ви е жива и здрава малката принцеса! Много да ви радва, а баткото да ти помага и да се грижи за нея.

# 526
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Духи,честита ви дъщеричка!Да расте много здрава и щастлива!

# 527
  • София
  • Мнения: 1 877
Привет и от мен,

Гале, снимки няма от Танците, само едно клипче направих... днес ми е мнннооооооого понеделнишко, затова най-добре да се размърдам и отивам на втората си работа (давам уроци на едно детенце), а как ми е отпуснато, особено на топлото софийско слънце!
Добре, че поспортувах днес (запалих се по въртене на обръч), " В главата ми е: Никой няма да ме спре да танцувам цяла нощ".  Mr. Green

Хайде, със здраве, и Дени, лятото идваааааа, а с него и бирата =)!

# 528
  • Мнения: 225
Честит Рожден Ден на Макси!Вифче,да ви е жив и здрав,усмихнат и щастлив!Да не забравиш да ни пуснеш снимки от събитието:)
Честита Стефани на Духи!Да е здраво,добро и щастливо бебе!И тук снимки чакаме;-)
Хубав и слънчев ден приятели!
Моето дете днес е на куклен театър от детската градина и замина щастлив.Дори си взе любимото мече да го води и него,защото Толо(така се казва мечката) много обичал  Mr. Green
Тези дни се придвижваме до градината му само с него и за да стигнем минаваме през градската градина-това занимание е много приятно сутрин,когато е пуста и огряна от пролетно слънце:).Той кара колело,което паркираме в една зала на градината и после вечер с него направо на площадката да си доиграе:).Само дето аз не карам колело ,иначе би било чудесна гимнастика за събуждане Mr. Green

# 529
  • Мнения: 937
Честит рожденик на Виф, да расте много умен и послушен!
Хайде чакаме снимки от купона, кеф кеф наближава май месец и очаквам раздвижване тук!

# 530
  • Мнения: X
Честит рожден ден и от мен на Макси!Да е жив и здрав,много умен и много късмет да има!На мама му,пожелавам много поводи за усмивки!
Велиска,това с театъра,колкото и да ми е досадно/че все пари искат....пък и много начесто/,но и за Ивайло е празник.....много обича да гледа каквито и да е постановки/всичко дето се ръкопляска на него, е като магнит за дИването/......а,в момента е много запленен от "България търси талант"-нямат по-върл фен от него...Сезонът на колелетата още не сме го открили-,че аз останах без,ама ни разбиха мазето #Cussing out,таткото поддържа форма/110кг е ковнал и гледа да не ги развали случайно ooooh!/,а двамата юнаци едновременно с колелетата си е истинско изпитание за духа и физическите ми възможности.Но,довечера смятам да открием сезона на ролковите кънки и ролерите.....те поне са по-лесни за вадене и прибиране Mr. Green.

# 531
  • Варна
  • Мнения: 452
Благодаря ви момичета!
  bouquet

Една виртуална почерпка


За събитието - то почти няма да има събитие май тази година, но торта ще има детето де, че гостите ни нещо отпаднаха по трасето.... хубавото е, че това него хииииич не го интересува, интересуваха го само подаръците тази сутрин  Mr. Green и да не забравя да взема почерпката за училище...

И така!
А относно колелетата - аз съм с тротинетка екипирана в колата постоянно, а Макс даваше заявка за колелото да стои там, ама не влиза без да свалям седалките и ми е мъка.... Ама пък за това, след училище като се приберем излизаме отново.... от къде тая енергия у него, не знам.... абе да са живи и здрави!

# 532
  • Русе
  • Мнения: 526
  Честит 6ти рожден ден на Макси! Да расте здрав, смел и все така чаровен!
  Преди малко от тук мина буря - силен вятър, пепел и листа се гонеха по улиците, но ние си бяхме вкъщи.
  Ема вече си е сложила слушалките и чака да гледа Маша и мечока Simple Smile Голям хит е това руско сериалче, някой друг освен нас гледа ли го?
  Ето това е:
  http://www.youtube.com/watch?v=lS_ubz6Sa9c

# 533
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Макс! Жив и здрав да ти е Вифче, все така енергичен. Много успехи в училище му пожелавам.

Велиса, браво бе, чак и зала за колелета си имате в ДГ!  Peace

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
ЧРД на Макси! Виф-че, да ти е жив и здрав и все така лъчезарен!

Миме, трябва да го пробвам при нас това филмче, може пък и да се загледа, тя никак не се интересува от детски още, ако не е на музикален канал телевизора - хип хоп или денс - се сърди  Crazy

# 535
  • Varna
  • Мнения: 503
 Честит рожденик Вифче, Да ти е живо и здраво момчето.
   Mimeto, и ние много го харесваме това филмче, страшное и толкова хубаво направено много по детски.
   Мимоз, ние не участвахме в този конкурс.  Аз късно видях, че си писала иначе можеше да дойдем да гледаме ако е следобяд, че нали знаете събота неделя тренировки до 3 часа следобяд.   Иначе събота и неделя в хотела вървеше една фотосесия за Плейбой  някакви тестови снимки на едни девойки.  и аз разбира се донякъде почивните дни бях в хотела.
  а кукления театър Бети си харесва от много малка, и в градината е голяма радост като има, а и като ходим да гледаме  някой постановки винаги с голямо удоволствие.

# 536
  • Мнения: 4 422
Иночка извинявай,объркала съм не за неделята дето мина ,а за предстоаящата!!!
Обаче пък ние май ще сме в Трявна и ще пропуснем..
Вфче да е жив и здрав Макси,специални поздрави и целувки   bouquet  bouquet  bouquet

# 537
  • Мнения: 1 425
Здравейте, надявам се да не сте ме забравили  Wink

Честит рожден ден на Макси (на патерици)! Да е много здрав, весел и послушен!

Честито бебче Стефания на Духи! Да расте много здрава и щастлива!
 Моята комшийка роди на същия ден момиченце! В петък ще имам щастието да го гледам за първи път и много се радвам.

При нас новото е, че Килиан, може би ще тръгва първи клас от август месец. Ще пропусне още една година детска градина. Днес ще ходим при детски   психолог да го тества, дали е готов. Иначе другото е едно и също - работа, къща, деца...
Купихме си още една кола, двуместна, кабрио. С една кола нещо не можахме да се оправим. Обаче времето хич не беше хубаво и до сега не сме се порадвали на кабриото. От днес вече го дават да се затопля (най-после). Дърветата още не са се разлистили тук  Sad.
Мимето, и моите тримата много го обичат това филмче Маша и мечока. Много е забавно  Simple Smile.

Ами това е от мен за сега, ще се опитам да се включвам по-често.

# 538
  • София
  • Мнения: 1 877
Привет момичета! И Честито на макси - да сте здрави и усмихнати всички у дома!
Много ме вълнува въпросa за ваксината, която се слага сега на 6 г на нашите деца?
Кой знае ли нещо по въпроса? Толкова отдавна не сме слагали ваксини, че...Миа не ми дава лепенка да й сложа, а как ще даде инжекция, не знам.... PraynigНашето джи пи каза, че трябва да не е много горещо, затова ни иска преди да навършим 6г. края на май.

# 539
  • София
  • Мнения: 8 932
Привет момичета! И Честито на макси - да сте здрави и усмихнати всички у дома!
Много ме вълнува въпросa за ваксината, която се слага сега на 6 г на нашите деца?
Кой знае ли нещо по въпроса? Толкова отдавна не сме слагали ваксини, че...Миа не ми дава лепенка да й сложа, а как ще даде инжекция, не знам.... PraynigНашето джи пи каза, че трябва да не е много горещо, затова ни иска преди да навършим 6г. края на май.
На Евка и я сложиха в понеделник. Даже не знаех, че трябва. Поискаха ни профилактичен преглед от градината и когато мъжът ми я завел при доктора, той и сложил ваксината. Даже не знам каква е й той не е запомнил. В ръката и е сложена, доста се беше зачервило онзи ден мястото, но сега е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт