Международен картичко-обмен

  • 24 443
  • 691
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 237
Мили дами! Не съм влизала отдавна.. Надявам се да успея и тази година с картичките, планираме две седмици почивката по Коледа и едно гостуване евентуално през ноември. Ще следя и ще пиша навреме! Дори и да не успея, желая ви разбира се весели празници!  Hug

# 676
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета, ще има ли нова тема за тази година?
Виждам 4е тази е на 46 страница Thinking.

# 677
  • Мнения: 1 175
И аз започнах да се замислям вече за коледни картички  Embarassed  Mr. Green Непременно ще участвам пак, с лично рисувани (и размножени за всички) картички Grinning

# 678
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз си мисля че е по-добре да пуснем втора тема та да не се разпокъсва информацията и без това тази е в края си.

# 679
  • Мнения: 1 175
И аз съм за нова тема.

# 680
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ако отваряте нова тема, дайте линка тук  Praynig, че аз съм доста отвеяна (пък и заета) напоследък

# 681
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
При нас Коледа дойде с Халуин, та се сетих и за картичките. Имах огромно желание да участвам и в пращането за рождените дни, ама трудно следя кой кога, да ме извините неполучилите.
Ако успея имам подготвени материали за ръчно правени картички. И аз съм за нова тема и нека пака наново стане писането на адреси, че може би някои от миналогодишните не са актуални.

# 682
  • Мнения: 3 988
Минавам само да кажа, че сайта с адресите си стои. Можем да го ползваме само като го обновим, което е лесно и бързо. Дописвам: Старите адреси няма да се виждат.
Ако смятате, че е ок това, уведомете ме. Ще разпратя пак линк и парола.
Ако някоя от вас има акаунт/блог в wordpress.com, може да ми прати потребителското си име или мейла, с който е регистрирана, за да я добавя направо с тях. Така може би ще е по-удобно за логване на някои от вас.

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 18:10 от Solley.

# 683
  • Добрич
  • Мнения: 958
Току-що и аз проверявах сайта и си мислех, че не е лошо да използваме него.
Solley., аз съм съгласна!  Peace

# 684
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Solley. и аз съм съгласна - даже ще си е много добре всичко да е събрано на едно място.

# 685
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Супер, мерси, Солей, и аз мисля, че ще е по-удобно там пак Hug

# 686
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ако ми пратите на мен сайта и паролата отново Embarassed, ще сьм ви мнооооого благодарна Laughing.
Аз си смених адреса.

# 687
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Кеми, много ти благодаря за сайта и паролата Hug, но не мога да намеря как да си променя адреса.Ако някой ми го промени,или иска да му го пратя на ли4ни, за да го смени, ще сьм отново мнооого благодарна Embarassed Embarassed Hug Hug

# 688
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мммм да, Embarassed пуснах три пьти адреса като гледам ooooh!. Който знае как да изтрие предишните постове, моля нека ме отсрами Embarassed. Само последният да остане Praynig
 Hug

# 689
  • Мнения: 292
Моля и на мен изпратете сайтът с адресите. Загубила съм миналогодишните юзър и парола. Blush

Общи условия

Активация на акаунт