БУРГАС .... ех, Бургааас

  • 27 555
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 700
Само да не вземат да я спрат до петък вечер, че тогава ще стрелям! #2gunfire Laughing

# 31
  • Мнения: 2 577
Най-добре е да се звънне и да се пита ... т.е. да сме на ясно размина ли ни се или да си държим запазите с вода ...

Рени, докога ще работиш  Rolling Eyes мислех, че си се отдала вече на разходки, почивка и очакване 

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 380
http://news.burgas24.bg/303376.html
много странно спиране на водата е този път ама айде. дано не удължат срока

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
http://news.burgas24.bg/303376.html
много странно спиране на водата е този път ама айде. дано не удължат срока
Пък коментарите под статията пръскат.  Joy

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Хората са написали-оттича се, чудесна новина. Малко оборот на ВИК -напълнихме кофи и туби,сега ще изливаме ....

# 35
  • Мнения: 2 577
.. Малко оборот на ВИК -напълнихме кофи и туби,сега ще изливаме ....
То не само на ВиК, да знаеш ще са в коалиция с ЕВН и Топлофикация - то всички се изкъпаха и изпраха и кво ли не  извънредно ...

Радост, провокира ми любопитството ама довечера ще чета ...

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 ooooh! определено угодия няма  Joy
Като няма вода - защо няма, като има вода - ама защо не са я спрели. Стигнало се и до куриозна ситуация - възмутена гражданка да вдига скандал по телефона, защо аджеба (гАлиба и т.н.) като са писали 8 часа, не са спрели водата в осем?  hahaha Еми защото ВиК през всичките тези години ще да вземе да се е понаучило как по-ефективно да си чисти водоемите. Просто, но факт.  Peace Спокойно, от извора инфо - още рано саБаХлян ще имаме от така желаната течност в чУшмите  Joy

Положителна оценка от липсата на вода - тези които ползват градския транспорт ще усетят миризмата на къпано Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
.. Малко оборот на ВИК -напълнихме кофи и туби,сега ще изливаме ....
То не само на ВиК, да знаеш ще са в коалиция с ЕВН и Топлофикация - то всички се изкъпаха и изпраха и кво ли не  извънредно ...
Сега вече - догодина, след празниците.  Joy

# 38
  • Мнения: 2 216
Цял ден в Морската градина се изливаха огромни количества вода. ВиК явно не ги вълнува - нали ние ще си им я платим #2gunfire

# 39
  • Мнения: 1 700
Най-накрая спря.При вас как е? Simple Smile

# 40
  • Мнения: 668
Не знам за вас, но мен ме кефи да няма вода. Нито готвих, нито ще мия чинии.  Mr. Green
Не че утре не ме чака.....  Tired

# 41
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ах Не е права ще вземе бързо да я изпишем тая тема с тая вода,лошо няма посмях се......след като си поплаках на Листопад...ко да се прави  Sad тея турците мноооого тъжни сериали правят.
Между другото у нас (в Славейков на 5я етаж,няма да пиша блока  Grinning)водата спря към 2 и нещо.

# 42
  • Мнения: 1 701
Tи пък... напиши и блока! Wink
Summer Wine , то задиакално ни е заложено това! Wink

# 43
  • Мнения: 668
Summer Wine , то задиакално ни е заложено това! Wink
Нали.  Crazy

# 44
  • Мнения: 2 216
Кое ви е зодиакално заложено?
Да ви кефи, че няма вода или да се кефите, че не днес, а утре ще миете чинии Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт