БУРГАС .... ех, Бургааас

  • 27 650
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Ахой ....... след 6 часа път и 10 спирания съм на края на света ....много сняг по 2 метра и много студ на всякъде, освен в хотела ..... извода- ще си седя на топло ,а който иска да се прави на скиор ...снежен човек или каквото и да е подобно  животно.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Камиии ,Честит Рожден Ден -всичко най-.добро ти желая   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 691
# 692
  • Мнения: 1 280

Камиии ,Честит Рожден Ден -всичко най-.добро ти желая   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


 Митко, Тикве, Митко е рожденика  Joy  Heart Eyes

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ками, честит празник! Да ти е жив и здрав Митето! Все такова добро и хубаво дете да расте! Много успехи в математиката и въобще във всичко!   bouquet


Аз по принцип не гласувам никога в анкетите, казвала съм ви го. Иначе, знаете, че съм почти сигурна.

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 20:47 от Pagocт

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Добре, че бях много гладна и си тръгнах веднага,
Да де да, Камелия-гладната ти е прякора  hahaha Хайде отново - да е жив и здрав рожденика. Спомням си че това ни беше първия изпит, всички бяхме нещо много ентусиазирани, не като сега  Mr. Green

Гласувала съм, че не съм сигурна, щото не знам колко двойки ще получа до втори  и колко трябва да ги поливам, че да се затрият  hahaha да ма извинят финансовите мениджъри ама финансовият мениджмънт ми идва в повече   Sick

# 695
  • Мнения: 1 701
Ками, да ти е жив и здрав рожденика. Да ти расте и порасне прекрасен, галантен, чаровен и усмихнат мъж! Да ти е жив и здрав и повод за гордост, както до сега. Simple Smile  Hug

Тикво, на път съм да колабирам от завист!  Twisted Evil

Щях да пша нещо, ама толкова съм се заиграла на една игра, че... Хайде!

====
А, за срещата! Днес питаФ дали ще ме пуснат и ми казаха - "Ш'видим!"
Така, че мислете за мен с любов!  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 284
И аз казах на благоверния за събирането, но може да закъснее същата вечер. Най-много да дойда с малката хуна. Да видят бъдещите майки нагледно какво е да си отглеждаш момиченце с претенции и характер.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 255
пък на базара, не съм била аз. Но ако кажеш в кой ден и приблизителен час, мога да се опитам да отгатна коя е била дамата ... не че всички ги познавам, ама 90% и по метода на изключването ще я разберем


Ками,събота или неделя,не помня,около 11-12 като че ли беше.Знам ли и преди да родя не помнех много,но от как си имам Габи с паметта съм по зле и от баба на 90 години  Cry
wish,а с теб може и да намерим общи теми.Кажи сега вкусна ли стана питката?И да-мама Цоцолана беше на гости на Ути.Много готино семейство!

# 698
  • Мнения: 1 701
wish,а с теб може и да намерим общи теми.Кажи сега вкусна ли стана питката?И да-мама Цоцолана беше на гости на Ути.Много готино семейство!

Въй, не питай! Срам и позор...  Embarassed
Нещо съм влязла в лоша серия тия дни и смятам близките седмици да се огранича със скучни супи и манджи, а да експерементирам с брашно в по-добри дни! Wink

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 255
wish,не се отчайвай и отказвай,от опит ти казвам,че проблемът най-често е от неточна рецепта.Аз вече залагам само на многократно изпитани рецепти,тук в мамата в кулинарните теми е пълно с такива  Peace

# 700
  • Мнения: 1 701
Е, аз уж избрах "Най-многократната"! 60 страници хвалебствия, как това била най-лесната, вкусна и изобщо въобще питка!
В лош период съм явно. Мога да меся, мога да пека...
Оказа се че и тухли четворки знам как да правя и то с твърдо гланцово покритие, като на фаянсова плочка! То и това не е лесно да го издокараш...  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 1 813
Тесто и торти не пипам за момента. Оставила съм ги за по-вдъхновяващи времена ...  Simple Smile
Уиша ако и на тази среща не дойде, ще я отпиша от темата в държавен вестник.

# 702
  • Мнения: 1 701
Аааа, всичко зависи от командировките на г-н Уиш!  Crossing Arms
Планирай публично порицание за него...
Аз за корабчия да бях се омъжила, по-често щях да го виждам в къщи.  Tired

# 703
  • Мнения: 1 813
Аааа, всичко зависи от командировките на г-н Уиш!  Crossing Arms
Планирай публично порицание за него...
Аз за корабчия да бях се омъжила, по-често щях да го виждам в къщи.  Tired

Ай,ай не ми отваряй болната тема.  Tired както ми е хормоналнонестабилно ревливо-щастливо и не знам вече какво на моменти...

# 704
  • Мнения: 1 701
Ти си хормонално деликатна сега! Wink
Простени са ти драми на всяка тема ...  Hug
Изживей си ги на воля.
Пък, като родиш да видиш за какво циврене става въпрос!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт