За помощите от БЧК

  • 130 498
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 776
Благодаря ти ,Поли и аз си мислех че и те влизат, но знам ли не бях много сигурна след като не ги споменават никъде.

# 76
  • Мнения: 504
Аз се обаждах вчера да питам дали ни има в списъците защото живем в друг град. Намериха ни, детето е с телк от тази година, казаха че може с пълномощно да се получи храната.

# 77
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
Аз се обаждах вчера да питам дали ни има в списъците защото живем в друг град. Намериха ни, детето е с телк от тази година, казаха че може с пълномощно да се получи храната.
Може да, правилно са ти казали.Продуктите не са никак малко, тази година са двойно повече и като количество, и като видове.

# 78
  • Мнения: 6
Здравейте,аз съм майка на 2 годишно дете(не омъжена) и миналата година получих тези помощи,има ли шанс и тази година да съм в списъците?

# 79
  • Septemvri
  • Мнения: 35
да трябва да си в списъка

# 80
  • софия
  • Мнения: 2 543
Знаете ли телефон или мейл , където може да се звънне да се провери дали сме в списъка!

# 81
  • Septemvri
  • Мнения: 35
мисля че само на място може да се провери

# 82
  • софия
  • Мнения: 2 543
 А къде проверявате в кой пункт точно ще бъдете. Ако има мама от Дружба 2 моля да пише.

# 83
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Знаете ли телефон или мейл , където може да се звънне да се провери дали сме в списъка!

Мисля че на предната страница съм дала линк към старата тема в която има адреси и телефони на всички пунктове в София. На страницата на БЧК също има информация

# 84
  • София
  • Мнения: 29
А къде проверявате в кой пункт точно ще бъдете. Ако има мама от Дружба 2 моля да пише.


за живеещите в Дружба пункта за получаване на помощите е

Младост -1А, бл. 506, от 8 до 16 часа, от 13.09 до 02.10.2012 год.

на телефон 02/ 887 01 81 - Величка Николова можете да се обадите и да разберете дали сте в списъка

# 85
  • софия
  • Мнения: 2 543
А къде проверявате в кой пункт точно ще бъдете. Ако има мама от Дружба 2 моля да пише.


за живеещите в Дружба пункта за получаване на помощите е

Младост -1А, бл. 506, от 8 до 16 часа, от 13.09 до 02.10.2012 год.

на телефон 02/ 887 01 81 - Величка Николова можете да се обадите и да разберете дали сте в списъка
   bouquet

# 86
# 87
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
да трябва да си в списъка
newsm10

# 88
  • софия
  • Мнения: 2 543
А къде проверявате в кой пункт точно ще бъдете. Ако има мама от Дружба 2 моля да пише.


за живеещите в Дружба пункта за получаване на помощите е

Младост -1А, бл. 506, от 8 до 16 часа, от 13.09 до 02.10.2012 год.

на телефон 02/ 887 01 81 - Величка Николова можете да се обадите и да разберете дали сте в списъка
   bouquet
Взех продуктите. В събота и неделя не работят, а това  незнам дали е отбелязано някъде. В пункта в Младост няма опашки, става за секунди.

# 89
  • Septemvri
  • Мнения: 35
какви са продуктите

Общи условия

Активация на акаунт