Фейсбук 2

  • 1 272 381
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 115
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Да, съвсем възможно е да те е ограничила.

# 11 116
  • Мнения: 2 910
Как се ограничава?

# 11 117
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
"Настройки" –> "Блокиране" –> "Restricted List". Peace

# 11 118
  • Мнения: 1 822
защо на един профил имам нещо наречено stories, а на друг го няма?

# 11 119
  • София
  • Мнения: 8 162
Знам, че темата е за Фейсбук, но не знам дали има за Инстаграм. От няколко дена получавам едни и същи известия по 20 пъти и повече. Много е досадно. При друг има ли го този проблем? Да не говорим, че и при изключен интернет пак получавам.

# 11 120
  • Мнения: 54 793
Знам, че темата е за Фейсбук, но не знам дали има за Инстаграм. От няколко дена получавам едни и същи известия по 20 пъти и повече. Много е досадно. При друг има ли го този проблем? Да не говорим, че и при изключен интернет пак получавам.

http://old.bg-mamma.com/?topic=893949.45

# 11 121
  • Мнения: 402
Здравейте момичета,
преди 1 година създадох една група, която обаче "не върви" ... Crossing Arms
Как мога да я премахна окончателно ?

 bowuu bouquet

# 11 122
  • Мнения: 2 650
Изтрий всички участници и после премахни и себе си, тя сама ще се изтрие след това.

# 11 123
  • Мнения: X
Знаете ли причината, поради която не виждам кой е харесал снимка на моя приятелка във фб? Вижда се колко хора, но не и кои са...Доколкото виждам- не съм блокирана, само съм блокирана да изпращам съобщения.
A защо е необходимо да виждаш кой е харесал нейни снимки?

# 11 124
  • Мнения: 17 546
Щото половината присъстват във ФБ, само за да дебнат някого... Не пишат, не публикуват, не харесват нищо, но се ровят в страниците на другите, ако може да научат всичко за тях.
Аз един профил не съм отишла да разглеждам, каквото ми се появи в нюзфийда - това и ако го видя когато минава. Даже се е случвало да пропусна събитие, важно за човека и да се изненадам когато лично го спомене и пита: ама ти не прочете ли във ФБ, аз писах. Ми писал си, ама аз не те дебна!
Но хората не са така... Преравят профили, разглеждат снимки, четат коментарите под тях, броят лайкове. Казвам го не заради въпросите на iniici, а защото имам такова впечатление. Всичко се знае, но си траят и ползват събраната информация когато имат нужда.

# 11 125
  • Мнения: 503
Защо не мога да си отворя регистъра на дейности?

# 11 126
  • Мнения: 17 546
Затвори, отвори, рестартирай браузъра... Отваря се и в телефон, и на лаптоп.

# 11 127
  • Мнения: 402
Изтрий всички участници и после премахни и себе си, тя сама ще се изтрие след това.

Много благодаря ! bouquet bouquet bouquet

# 11 128
  • Мнения: 503
Затвори, отвори, рестартирай браузъра... Отваря се и в телефон, и на лаптоп.

Нещо не можах да се справя. Може ли по подробно?

# 11 129
  • Мнения: X
Вече втори ден телеграфа ми го няма - на негово място си седи лентата за чат и не може да се мести. Дали и при други е така, или е някакъв бъг само при мен, че ужасно ме дразни!

Общи условия

Активация на акаунт