Фейсбук 2

  • 1 271 158
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 190
  • Мнения: X
Може и вече да е ставало въпрос преди, но не знам колко назад да се върна да чета. Мога ли по някакъв начин да направя така, че без да блокирам някого, да не ми излизат съобщения от него? Или поне да не му ги отчита като прочетени?

# 11 191
  • Мнения: 2 628
Може да му блокираш съобщенията към теб, не целия профил. Ако ги заглушиш няма да ти излизат като известие, но все пак ако влезеш в съобщения ще видиш, че ти е писал.

# 11 192
  • Мнения: 35 968
но другият разбира, ако блокираш съобщенията от него, което според мен Хър Мяуджести иска да избегне

# 11 193
  • Мнения: X
Пробвах да изключа чата с тази персона. Това ли е блокирането на съобщенията?

# 11 194
  • Мнения: 2 628
Не, пак ще може да ти пише, но няма да ти излиза отделно известие.

Извинявай, подвела съм те, само си се направила извън линия с този изключен чат. За да спреш известията, но без да го блокираш, заглуши разговора.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 12:16 от Maeve

# 11 195
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
А като си изключиш чата някой, т.е. да се направиш offline, той ще вижда ли пак, статуса Active before...? И самият човек получава ли някакво уведомление или да си личи по нещо, че е изключен чата с него?

# 11 196
  • Мнения: 54 448
А като си изключиш чата някой, т.е. да се направиш offline, той ще вижда ли пак, статуса Active before...? И самият човек получава ли някакво уведомление или да си личи по нещо, че е изключен чата с него?

Да, излиза. За другото - не знам.
Моят чат е перманентно изключен, за всички,  и пак излизам кога съм онлайн.

# 11 197
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Благодаря DeVa®.
То и моят е постоянно изкл. и защото знам, че го показва, се надявах поне, чрез тази опция да го скрия от определен човек, но явно не става

# 11 198
  • Мнения: 61
Здравейте,искам да ви попитам дали ако блокирам някой,това което сме си писали ще се вижда в съобщенията?   Тоест той ще може ли да си чете миналите ни разговори ако го блокирам,или го махна от приятелите?   

# 11 199
  • Мнения: 2 628
Ще може.

# 11 200
  • Мнения: 61
.   Благодаря,и още нещо,а ако аз си изтрия профила ще може ли?

# 11 201
# 11 202
# 11 203
  • Мнения: X
Когато искаш да се обвържеш с някого, той трябва ли да одобри преди това? Гледам че един познат се е обвързал с една приятелка в неговия профил, но в нейния не излиза събитието, както и в инфо-то на профила й не пише, че е обвързана, та се чудя защо така става Laughing

# 11 204
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Мисля, че се одобряваше. Както и семейни връзки- брат, сестра и т.н.
Колкото до това, че инфо има само на неговият профил, може би е защото само той е посочил тази информация, а тя не е. Аз, примерно, никога не съм си попълвала relationship статуса

Общи условия

Активация на акаунт