Фейсбук 2

  • 1 272 054
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 475
  • Мнения: 1 045
Ако някой се интересува този начин не работи, деактивирах за 12 часа и съобщението е видяно! Но ми е интересно как се визуализира  на отсрещния като профила е деактивиран?!

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 12:01 от Liashka

# 11 476
  • Мнения: 13 083
Здравейте! Идвам с един въпрос, могат ли да се забрянат коментари под дадена снимка във фейсбук? И ако да, как да го направя? Благодаря предварително! 🌺

# 11 477
  • Мнения: 6 582
В личния ти фейсбук не би трябвало да може. Можеш да ограничиш човек или група хора изобщо да не виждат снимка, а от там респективно и няма как да коментират, но да я виждат и да не коментират - мисля, че няма как.
Виждала съм в групи това да се прави - да се изключат коментарите към дадена снимка, но може би се прави от модератор/администратор.

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 19:12 от ..::V.I.P::..

# 11 478
  • Мнения: 13 083
Благодаря! И аз така си мислех, но реших за всеки случай да попитам. 🌺

# 11 479
  • Мнения: 730
Здравейте,периодично на телефона ми се накачат едни изображения,мисля,че са свързани с фейса.Как да спра този процес?

# 11 480
  • Мнения: 347
Здравейте ! Спешно моля някой запознат да ми отговори .
Значи ,блокирах един от приятелите си ,но все още в месинджър ми излиза кога е онлайн.. Така блокирах го и от месинжъра , но  той  вижда кога аз съм на линия ..как да направя така ,че да не вижда кога съм онлайн ,въпреки че е блокиран и от гейса и от месинджър??

# 11 481
  • Мнения: 64
Пробвай да изключиш чата и след това го включи отново . Странно , но все пак трябва някакво техническо време за да "сработи" блокирането . Предполагам не повече от 20-тина минути и не би трябвало изобщо да има достъп до твоя профил ,както във фейсбук така и в месинджър .

# 11 482
  • Мнения: 1 359
Изтрила съм си месинджъра, деактивирала съм си чата и продължава да изписва кога последно съм била на линия, дори без да съм отваряла раздела със съобщенията. Има ли начин да спре да отчита, кога съм влизала във фейсбук и кога не? Интересното е, че не съм била онлайн а само съм разглеждала, макар че изписва "последно онлайн...."  Дразни ме адски много. Искам да го оправя. Идея?

# 11 483
  • Мнения: 36 053
как си разглеждала без да си била онлайн?

# 11 484
  • Мнения: 1 359
как си разглеждала без да си била онлайн?

Имам впредвид, че не съм била на линия, не съм си включвала чата.

# 11 485
  • Мнения: 17 546
Отчита ти влизането във Фейсбук, а не ползването на чата. Всеки път като го погледнеш, ще си на линия, като го затвориш, в чата ще пише кога последно си била. Не е нужно да нямаш месинджър. Пак си го пише, чата ти е затворен, ама си е наличен, не можеш да го махнеш.
Какви са тия детински прищевки, като не щете да ви виждат, не зяпайте Фейсбук! Той не е направен, че да се променя пожелание и да се воайорства тайно през него. Не може да видите кой ви гледа профила, каквото и да ви разправят, и не можете да се скриете кога сте онлайн или кога последно сте били. През две страници един и същи въпрос...

# 11 486
  • Мнения: 1 359
Отчита ти влизането във Фейсбук, а не ползването на чата. Всеки път като го погледнеш, ще си на линия, като го затвориш, в чата ще пише кога последно си била. Не е нужно да нямаш месинджър. Пак си го пише, чата ти е затворен, ама си е наличен, не можеш да го махнеш.
Какви са тия детински прищевки, като не щете да ви виждат, не зяпайте Фейсбук! Той не е направен, че да се променя пожелание и да се воайорства тайно през него. Не може да видите кой ви гледа профила, каквото и да ви разправят, и не можете да се скриете кога сте онлайн или кога последно сте били. През две страници един и същи въпрос...
Благодаря за информацията, въпреки упрека. Извинявам се, че съм повторила въпроса и се извинявам, че съм се родила ненаучена. Какво е това отношение?!? Без да знаете по каква причина питам, размахвате пръст и вадите брадвата...

# 11 487
  • Мнения: 54 679
Он лайн не значи, че си на линия в чата, а че имаш интернет връзка и ползваш ФБ.
Правилно ти е казала Лили.
Решението е да нямаш ФБ на телефона. Друг начин да не излизаш он лайн няма.

# 11 488
  • София
  • Мнения: 9 952
Някой знае ли има ли начин да се махне лентата над клавиатурата с предвидените думи...много ми пречи и често влизат в текста и се налага да трия.

Последна редакция: ср, 17 яну 2018, 11:00 от bubanka

# 11 489
  • Мнения: 486

Пп. Някой знае ли има ли начин да се махне лентата над клавиатурата с предвидените думи...много ми пречи и често влизат в текста и се налага да трия.


http://www.tunesgo.biz/bg/android/disable-auto-correct-android.html

https://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/410-%D0%BA%D0%B0%D0 … 1%8F%D1%82%D0%B0/

Общи условия

Активация на акаунт