Фейсбук 2

  • 1 272 935
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 490
  • Мнения: 7 806
lys, това е аутокоректа, той редактира, не маха подсказките
трябва да забраните подсказвателния текст
https://www.techadvisor.co.uk/how-to/google-android/turn-off-pre … ive-text-3601052/

Starrydream , много грубо това с кратуната, грешки стават и като си пишеш с няколко човека едновременно

# 11 491
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Когато инсталирах на телефон месинджър (и вайбър) и някой ми е писал ми излизаше 1(или друга цифра) върху иконката. Сега трябва да вляза в самото приложение, за да проверя дали някой е писал Sad Много е неудобно така...деинсталирах месинджър, инсталирах наново и пак същото...има ли начин да се оправи това? Всички нотификации са ми включени и нищо.

# 11 492
  • Мнения: 5 642
Какво значи "сега"? Какво се е случило, че спряха да излизат нотификациите?

# 11 493
  • Мнения: 2 658
Ала - Бала, имах съвсем същият проблем преди седмица/две. Оправи се от само себе си след няколко дни.

# 11 494
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
А аз пак ще си споделя проблемац писах малко по-рано, но никой нищо не каза - спряха ми нотификациите за рождените дни във фб. Много е неудобно така. Имате ли представа как да го оправя? Sad

# 11 495
  • Мнения: X
А аз пак ще си споделя проблемац писах малко по-рано, но никой нищо не каза - спряха ми нотификациите за рождените дни във фб. Много е неудобно така. Имате ли представа как да го оправя? Sad



За да влезеш в това меню кликаш на известия - настройки - най-горе в лентата.

# 11 496
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Забравих да уточня, че за мобилното приложение говоря. В настройки имам тикче на известия за РД, не знам какво се случи, че изведнъж спряха да идват! newsm78

# 11 497
  • Мнения: 54 954
Забравих да уточня, че за мобилното приложение говоря. В настройки имам тикче на известия за РД, не знам какво се случи, че изведнъж спряха да идват! newsm78

И аз нямам на мобилната версия, но съм с Лайт, ако има значение.

# 11 498
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Не съм с лайт, със стандартната съм аз. 😊
Сетих се да опитам нещо - ще ги изключа от настройки тези нотификации и след ден-два ще ги включа наново, току виж проработи!

# 11 499
  • Мнения: 5 642
Пробва ли да рестартираш телефона?

# 11 500
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
О, много пъти е рестартиран оттогава!

# 11 501
  • Мнения: X
Искаш да кажеш, че на десктоп версията получаваш уведомления, а в мобилното приложение не?
Това е от настройките на профила и би трябвало на всякъде да ти излиза.
Или ти въобще не ползваш десктоп версията?

# 11 502
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Ами изобщо не използвам десктоп версията. Не знам там дали ще имам известия, ако я включа.
Сега си изключих нотификациите за РД от настройките, утре ще ги пусна пак, да видим ще има ли промяна. 🤔

# 11 503
  • Мнения: 54 954
Искаш да кажеш, че на десктоп версията получаваш уведомления, а в мобилното приложение не?
Това е от настройките на профила и би трябвало на всякъде да ти излиза.
Или ти въобще не ползваш десктоп версията?

При мен е така.
Отскоро.
Вчера една приятелка имаше РД, на тел. изобщо нямах нотификация, само на лаптопа,.

# 11 504
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Какво значи "сега"? Какво се е случило, че спряха да излизат нотификациите?
От известно време...не знам какво се е случило и аз това искам да разбера Simple Smile В интерес на истината вчера след деинсталирането и наново инсталиране сега когато пусна интернет на телефона веднага изскача, ако някой ми е писал. Освен да пробвам и с вайбър така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт