Фейсбук 2

  • 1 273 041
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 610
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Ясно, мерси. Peace А дали получава нотификейшън в червено или, само като цъкне на цифрата под видеото, разбира кой го е гледал?

И още един въпрос – кога се отчита, че клипчето е гледано? Ако само scroll-вам нагоре-надолу по стената на въпросния човек, без да отварям видеото на цял екран и без да го гледам докрай (т.е. минали са само 4-5 секунди от него, преди да се скрие от екрана ми), дали пак показва, че е гледано от мен?

# 11 611
  • Мнения: 2 660
От кога се вижда? Последно като качвах клип се виждаше само броя гледания, но не и от кои точно хора.

# 11 612
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Аз, като страничен човек, не виждам кой е гледал клипа – виждам само броя на гледалите го, както ти казваш, но се чудя дали "собственикът" на видеото има как да разбере. Simple Smile Вече ми отговориха с "да", но никакви пояснения не се дадоха.

# 11 613
  • Мнения: 17 546
Само в My day виждаш персонално кой го е прегледал. В качен клип се вижда само броя преглеждания и то не от човека, качил клипа, а от другите, които го виждат.
Отворих всичките си клипове и под никой от тях няма инфо колко пъти е прегледан, още по-малко пък от кого е прегледан.

# 11 614
  • Мнения: 2 660
За да виждаш преглежданията, клипа трябва да е публичен.

# 11 615
  • Мнения: 17 546
Е, нямам публични публикации аз. Не горя за обществено внимание. Laughing

# 11 616
  • Мнения: 5 643
Човекът, постнал клипчето, може да вижда броят на преглежданията и кой е преглеждал. Ако само си скролвала, мисля че не се показва. Аз моите клипчета виждам кой ги е преглеждал ако цъкна на броя преглеждания.

# 11 617
  • Мнения: 2 660
Къде ги публикуваш?

# 11 618
  • Мнения: 5 643
На стената си. Имам публикувано само едно клипче. Долу в десния ъгъл пише "видяно от 15" и като цъкна там, виждам 15-те.
Редактирам се: от телефона не виждам, от стационарен компютър - да. Може и бъг да е.

# 11 619
  • Мнения: 2 660
 Хм, качих нов клип и пак не виждам такава функция. Актулизиран ми е ФБ, но те новите функции постепенно се появяват в различните профили. До момента само клиповете в групи се виждаше от кого са изгледани.

# 11 620
  • Мнения: X
Само приятелите на човека качил клипа ли се виждат, или и други хора, които не са му в листа с приятели?

# 11 621
  • Мнения: 5 643
Моите постове не са публични и само приятелите ми ги виждат, така че не знам.

# 11 622
  • Мнения: 161
май не мога да се ънтагна? имаме пост в някаква страница. някой пише моя профил (което е с цел да видиш поста, но също така раздава профила ти). е не мога да видя untag. нека си стои името, но поне да не е линк към профил. или mention се води. но искам да го махна.

# 11 623
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Да, това не е "tag" – няма как да бъде премахнато, доколкото знам.

Но пък можеш да помолиш въпросния човек да изтрие името ти. Peace

Аз не разбирам какъв е проблемът, че си спомената някъде си, но то си знаеш.

# 11 624
  • Мнения: 54 976
От днес пак имам нотификации за РД.
До вчера ги нямаше. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт