Фейсбук 2

  • 1 271 851
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 12 660
  • Мнения: 6 530
Определено фб не показва актуалното състояние на нещата

# 12 661
  • Мнения: 18
И още нещо, което преди месеци се коментираше.
Как може да се разбере през профила от позиция приятели, с кого си пишем на messenger. Става въпрос, ако се гледа профила през телефон.

# 12 662
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Лина, тъова бяха само някакви предположения.

Аз искам да попитам, какво да бутна, че снимки разменяни през месинджър да се запаметяват автоматично на устройството. Така беше до скоро, мисля.

# 12 663
  • Мнения: 18
При мен без настройки, автоматично се запаметяват снимките.

Да, знам че бяха само предположения, но дали някой друг е обърнал внимание на подредбата на приятелите във фейсбук през телефона, след коминикацията в messenger.

# 12 664
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
През андроида на първо място излиза негов приятел с най-голям брой общи приятели / на 2 и 3 място - аналогични/. На мен не са ми приятели. На 4,5 и 6 място вече са общи приятели. Като на 5 и 6, той им харесва постоянно публикациите. С 5 номер си пише, знам. Общия приятел на 4-то място, не знам защо е там. Доколкото съм виждала , не си пишат, нито пък си харесват публикациите.

Да поясня- гледам на приятеля си профила, през моя и от телефона.

Всъщност с номер 4 имаме най-много общи приятели.

# 12 665
  • Мнения: 18
Да, и аз имам подобни впечатления. За позиции 5 и 6 предположенията ми са, че са хора с които се пише в messenger.

# 12 666
  • софия
  • Мнения: 775
През андроида на първо място излиза негов приятел с най-голям брой общи приятели / на 2 и 3 място - аналогични/. На мен не са ми приятели. На 4,5 и 6 място вече са общи приятели. Като на 5 и 6, той им харесва постоянно публикациите. С 5 номер си пише, знам. Общия приятел на 4-то място, не знам защо е там. Доколкото съм виждала , не си пишат, нито пък си харесват публикациите.

Да поясня- гледам на приятеля си профила, през моя и от телефона.

Всъщност с номер 4 имаме най-много общи приятели.
На мен на 5 място ми е Азис Simple Smile, за съжаление не си пишем Sad . Подредени са при мен по - активните да са отпред  и в повечето случай си харесваме взаимно нещата или аз им ги харесвам.

# 12 667
  • Мнения: 18
Благодаря

# 12 668
  • София
  • Мнения: 8 137
Когато си блокирал някого, той не може да ти пише в Месинджъра, нали?

# 12 669
  • BG
  • Мнения: 2 458
Когато си блокирал някого, той не може да ти пише в Месинджъра, нали?

Не може.

# 12 670
  • софия
  • Мнения: 775
Днес шернах един пост да е публичен и отдолу виждам 54 че са го видяли - обаче всички са непознати, тоест не ми показва май от моите приятели дали са го видяли а само непознати, а и нз къде се показва като не са ми и абонати тези хора.

# 12 671
  • BG
  • Мнения: 2 458
Днес шернах един пост да е публичен и отдолу виждам 54 че са го видяли - обаче всички са непознати, тоест не ми показва май от моите приятели дали са го видяли а само непознати, а и нз къде се показва като не са ми и абонати тези хора.

Това в личния ти профил или в група?

# 12 672
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
И аз май не разбирам написаното от vera87. newsm78 Къде е публикуван този пост? Как вижда кой го е прегледал?

# 12 673
  • софия
  • Мнения: 775
В личният ми профил,мислих да ви направя скрийшот, ама то взе че сега не се вижда.  Шернах пост на една майка, детето й участва в конкурс за лечение за барокамера. Отдолу под поста ми пишеше че са го видяли 54 човека, които не ми бяха приятели. Може би са ми виждали споделянето от самият главен пост, идея си нямам.

Сега видях че всъщност тези хора са под самата оригинална публикация, а тя е в група, тоест виждам тези 54 гледания в групата. Съжалявам за подвеждането.

# 12 674
  • Петрич
  • Мнения: 123
Някой знае ли как след като някой ме премахне от приятели после профила ми да му излиза ето така ?

Общи условия

Активация на акаунт