Фейсбук 2

  • 1 271 888
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 020
  • софия
  • Мнения: 775
Можела си да споделяш спомена (memories - on this day) На сторито ли? При мен не е имало такъв вариант никога Sad

# 13 021
  • Мнения: 1 831
Можела си да споделяш спомена (memories - on this day) На сторито ли? При мен не е имало такъв вариант никога Sad
Да! Дори мои приятели си споделят спомените на Историята и в момента и аз мн се дразня Grinning

# 13 022
  • софия
  • Мнения: 775
Аз нали съм бавен реотан даже не зацепвах че това съм им спомени Simple Smile . Преинсталирах и приложението, но все още не мога да споделям така и аз,

# 13 023
  • UK
  • Мнения: 3 959
Здравейте,

От вчера ми се появи следния проблем:
Когато получа известие, че в някоя група е пуснат нов пост и цъкна на известието (от телефона) ми върти и не ми зарежда поста.....до вчера го нямах този проблем. (с iphone 6 съм)
И при мен е така от около два дни.

# 13 024
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Не съм се ровила подробно, затова ще питам тук. Каква е разликата между публикуване на стената и публикуване в историята?

# 13 025
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и ме извинете за въпроса но не мога да се оправя, не знам как да кача клип в затворена група. няма опция за клип, а само за качване на снимка, ако се опитам да кача в коментар ми дава опция за видео, но като го избера нищо не се получава. Видеото се намира във Вайбер видео.

# 13 026
  • Мнения: 1 831
Не съм се ровила подробно, затова ще питам тук. Каква е разликата между публикуване на стената и публикуване в историята?
Публикуване на стената е когато публикацията е на стената ти само. А в сторито е само горе, в малките прозорчета,което съответно е сторито Grinning И се вижда само там, но не и на стената.
точно обяснение ,дано ме разбра

# 13 027
  • софия
  • Мнения: 775
На сторито качваш и се вижда за 24 часа, после изчезва. Докато на стената ще си ти  стои винаги. Но пък сторито виждаш кой ти го е гледал, докато на стената това няма как да стане .

# 13 028
  • Мнения: 160
Здравейте! За регистрация в badoo, необходим ли е фейс профил?
Или по точно, ако нямам фейс, мога ли да си направя регистрация в
badoo? Благодаря предварително и се извинявам за въпроса!

# 13 029
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Благодаря, момичета!

# 13 030
  • софия
  • Мнения: 775
Здравейте! За регистрация в badoo, необходим ли е фейс профил?
Или по точно, ако нямам фейс, мога ли да си направя регистрация в
badoo? Благодаря предварително и се извинявам за въпроса!
Доколкото виждам има два варианта или си правиш профил чрез мейл и телефон или чрез фейсбук. Аз имам баду, но хич не ми допадат хората там , пробвай според мен тиндър.

# 13 031
  • Мнения: 838
Забелязах, че в суич акаунтс (но само там) на месинджър единият ми профил вместо с име е изписан с цифри. Сменях два пъти паролата, отписвах се от всички устройства, премахнах профилът от месинджър, влязох на ново с имейл и парола и пак същото -изписва ме с цифри в суич акаунтс. Това притеснително ли е, или е нещо обичайно?  Нямам защита с телефонен номер на този профил.

# 13 032
  • Мнения: 4 342
Ако сложа "mute" или ignore на човек,който не ми е приятел,но редовно пише,той ще вижда ли кога съм на линия и от кога не съм била.И заглушаването е със срок,т.е.ще получвам съобщения,но къде ще отиват, до срока,който съм избрала.А при игнор,мисля че отиват в съобщения requests ли,докато аз му пиша?

# 13 033
  • Мнения: 2 633
При игнор отиват в requests, а при заглушаване си ги получаваш пак в месинджър. Просто не ти излизат като известие, че имаш съобщение, а ако си на телефона не ти изкача кръгчето с неговия лик. Като си влезеш в приложението ще виждаш, че имаш съобщения от този човек, стоят като непрочетени. При заглушаване се вижда кога  си на линия, за игнор не съм сигурна.

# 13 034
  • софия
  • Мнения: 775
Дали е някакъв фишинг мейл
Скрит текст:

Facebook
 
   
   
 
Здравейте, *******,

We noticed you're having trouble logging into your account. If you need help, click the button below and we'll log you in.

 
 
Log In With One Click
 
 
 
Why did you receive this email?

There was an unsuccessful login attempt on your account. Ако не сте били вие, ни уведомете.

Общи условия

Активация на акаунт