Фейсбук 2

  • 1 272 058
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 860
  • Варна
  • Мнения: 1 842
През телефона понякога неволно се случва да кликнеш изпращане на приятелство.

# 13 861
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 884
Как тъй кани фейсбук от мое име? Говорим за покана, а не за предложение. Предложения за сприятеляване съм получавала. Все едно самия човек ти го изпраща, но не е. Ама покана от фейсбук?
И аз за това се сетих. В началото моят мъж мислеше, че това са изпратени от хора покани и кликваше. Мислеше, че приема приятелството. А всъщност той е пращал покани в този случай. Случайно го видях това - аз се хиля, той се хвана за главата. Simple Smile

# 13 862
  • Мнения: 2 672
Предложението го знам и може да стават грешки, но аз говоря за покани. На времето имах фалшив профил и една приятелка ме пита за тази "обща" приятелка(т.е.другата аз),че и е пратила покана, каквато аз всъщност не съм пращала. А в другия случай направих профил на мъжа ми, но така и не го ползва, нищо не разбира, не знае дори как да влезе, нито паролата. И така един ден гледам в неговия профил"Еди коя си прие вашата покана за приятелство" Обща приятелка е, но нито аз, нито той е пращал покана.

# 13 863
  • Мнения: 1 118
Предложение се получават автоматично, а не покани, както казаха по-горе.

# 13 864
  • София
  • Мнения: 4 051
Мога ли да блокирам публикациите от определена страница (която не съм харесала) и ако да как?
Става въпрос за публикация от определена група, която се публикува в други подобни. 
Не знам дали успях да обясня разбираемо, затова ще опитам отново Joy Пост от конкретна кулинарна страница, копие от който се публикува във всички останали кулинарни страници/групи които следя. Едни пържоли (и не само те) ги видях поне по десет пъти. Много е досадно, честно.

# 13 865
  • Мнения: X
Натисни трите точки в публикацията от страницата, която не искаш да виждаш и си избери какво да я правиш
Скрит текст:

# 13 866
  • Мнения: 5 288
Мога ли да блокирам публикациите от определена страница (която не съм харесала) и ако да как?
Става въпрос за публикация от определена група, която се публикува в други подобни. 
Не знам дали успях да обясня разбираемо, затова ще опитам отново Joy Пост от конкретна кулинарна страница, копие от който се публикува във всички останали кулинарни страници/групи които следя. Едни пържоли (и не само те) ги видях поне по десет пъти. Много е досадно, честно.
Не можеш кардинално.

# 13 867
  • Мнения: 322
Това последното наистина е супер досадно. Членувам и аз в няколко кулинарни групи и като почвам да превъртам  една и съща рецепта на пет места, един и същ виц на още десет. И се чудя тия хора нямат ли друга работа Smile

# 13 868
  • Мнения: X
Нямат си.
Скрит текст:
От една кулинарна група администраторката ме изхвърли, защото 120 малоумни жени писаха "Рецепта?!" под поста на някаква, която направила домашен локум. Е как па нито една овца не отвори поста да види, че И рецепта има, а опищяха света за рецепта! 😵 Написах им я наново, с картинка, щото нали, като станат сутрин първата им мисъл е да почнат да правят домашен локум, но добавих, че е за прости, тъпи и неграмотни... 😁 Ами спасиха ме от една адска досада като ме блокираха! Повече в такива групи не членувам, там е пълно с олигофрени!
Както и почти навсякъде из ФБ, впрочем. Всеки идиот вече има достъп до интернет и смята, че цял свят иска да го чуе точно него...

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 09:06 от Анонимен

# 13 869
  • София
  • Мнения: 4 051
calabaza, ЧревоУгодник, Bo Bo Va, благодаря за съчувствието. Hug
През мобилното приложение, при трите точки има опция да започна да следя страницата, но няма такава за блокиране. През компютъра обаче, има опция за блокиране, което много ме радва и се надявам да спра да виждам публикациите на тази група.
Скрит текст:


# 13 870
  • Мнения: 1 207
Ако блокирам някого във фейса изчезва ли му се чата с мен?

# 13 871
  • Мнения: 2 634
Не.
Вече не може да ти пише, но може да чете предишни разговори, ако сте имали.

# 13 872
  • Мнения: 18 685
Добре дошли във Facebook
Започнете, като добавите приятели. Тук ще виждате техните видеоклипове, снимки и публикации.
Напред



Това получих отново като влязох и не се премахма, имал ли е нукой такова  и как става да гопрескочи без да рестартира?Абсурдно е да се предлагам на хората.

# 13 873
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Здравейте! Оказа се, че историите ми във фб са публични и забелязах, че когато има преглед от профиш, който не е сред приятелите, го отчита само като брой тайни зрители и не разкрива самоличността. Има ли как да се разбере кой всъщност е този профил?

# 13 874
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Мисля, че "не".

Общи условия

Активация на акаунт