Фейсбук 2

  • 1 272 975
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 875
  • Мнения: 1 021
В messenger непрекъснато ми излизат някакви реклами, дава ми ги като чатове. Има ли настройка, която да включа и да блокирам такива обяви/реклами. Супер дразнещо е 😳

# 13 876
  • Мнения: 1 120
Здравейте! Оказа се, че историите ми във фб са публични и забелязах, че когато има преглед от профиш, който не е сред приятелите, го отчита само като брой тайни зрители и не разкрива самоличността. Има ли как да се разбере кой всъщност е този профил?

Можете да ги направите видими само за приятели.

# 13 877
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Някой има ли проблем с отварянето на фб през Chrome (за лаптоп)?

# 13 878
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
При мен всичко е наред.

# 13 879
  • Мнения: X
Някой има ли проблем с отварянето на фб през Chrome (за лаптоп)?
Изчисти бисквитки и кеш. А може и да иска ъпдейт.

# 13 880
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Някой има ли проблем с отварянето на фб през Chrome (за лаптоп)?
Изчисти бисквитки и кеш. А може и да иска ъпдейт.

Изчистих, но няма промяна. Появява се само горната лента на фб (с името ми, начало и т.н.)

# 13 881
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Преди две години някъде го имах същия проблем. Оправи се от само себе си, така и не разбрах какво го е причинило. В началото можех от експлорър да влизам, после и там се появяваше само лентата. Може да е някакъв бъг. Тогава никой друг не се оплакваше от същото.

# 13 882
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 540
Преди две години някъде го имах същия проблем. Оправи се от само себе си, така и не разбрах какво го е причинило. В началото можех от експлорър да влизам, после и там се появяваше само лентата. Може да е някакъв бъг. Тогава никой друг не се оплакваше от същото.

Интересното е, че в Операта го отваря без проблем. Ами ще си чакам, дано да се оправи. Grinning

# 13 883
  • Мнения: 1 021
Наистина ли никой не може да ми каже как да спра появаването на реклами в месинджър 😲

# 13 884
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Инсталирай си адблок.

# 13 885
  • Мнения: X
Наистина ли никой не може да ми каже как да спра появаването на реклами в месинджър 😲
В messenger непрекъснато ми излизат някакви реклами, дава ми ги като чатове. Има ли настройка, която да включа и да блокирам такива обяви/реклами. Супер дразнещо е 😳
Аз нямам такъв проблем. Както и в БГ мама не ми излизат вече никакви реклами. Инсталирала съм това приложение
Скрит текст:

# 13 886
  • Мнения: 5 330
Наистина ли никой не може да ми каже как да спра появаването на реклами в месинджър 😲
В messenger непрекъснато ми излизат някакви реклами, дава ми ги като чатове. Има ли настройка, която да включа и да блокирам такива обяви/реклами. Супер дразнещо е 😳
Аз нямам такъв проблем. Както и в БГ мама не ми излизат вече никакви реклами. Инсталирала съм това приложение
Скрит текст:
Приложението работи само на Samsung смартфони:
"The app requires and blocks ads in Samsung Internet 4.0 and up (not in other apps). After installing, follow the in-app instructions to turn ad blocking on."

# 13 887
  • Мнения: X
В интерес на истината, с Huawei съм, но съм си свалила браузъра на Самсунг и него ползвам основно. Работи. Нищо друго няма инсталирано на телефона, но реклами не ме притесняват и в Месинджър.

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 21:55 от Анонимен

# 13 888
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравейте, може ли някой да ми помогне. От вчера не мога да качвам снимки от телефона и да ги публикувам в профила си. Преди не съм имала такъв проблем. Излиза ми е това съобщение
Ако на някой му се е случвало ще се радвам да сподели какво да правя.

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 15:11 от jakinik

# 13 889
  • Мнения: X
Поредният бъг. И на мен вчера не ми се получи. И в група исках да кача снимка, и не стана, нито на стената ми, нито в групата. Днес не съм правила отново опити. От телефона.

Общи условия

Активация на акаунт