Фейсбук 2

  • 1 271 157
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 14 685
  • Мнения: 5 255
От многото приятели, виждам публикации само на някои, защо така?Стига се даже дотам да съм видяля всички нови публикации😮😮😮, а на някои хора въобще нищо не ми излиза като новости🤔
Трябва да питаш Facebook, но може би защото смята, че не интересуваш от тези другите приятели и затова ти спестява публикациите им или показва само "най-важните".
Така излизат ли ти?

# 14 686
  • Мнения: 1 329
От многото приятели, виждам публикации само на някои, защо така?Стига се даже дотам да съм видяля всички нови публикации😮😮😮, а на някои хора въобще нищо не ми излиза като новости🤔
Трябва да питаш Facebook, но може би защото смята, че не интересуваш от тези другите приятели и затова ти спестява публикациите им или показва само "най-важните".
Така излизат ли ти?

Благодаря, влизам от телефон, преди сякаш бързо го виждах това-да си избера кои новини да гледам, сега не успях да го намеря, идея как да го направя?

# 14 687
  • Мнения: X
Здравейте! Имам един приятел, на който всеки път когато му пиша съобщение ми seen-ва на секундата. Разбира се, знам че е бъг, понеже съм пробвала да му пиша когато сме заедно и пак се появява този seen. Може би е нещо в неговия телефон. Днес обаче му писах съобщение, което сийна след около 1 минута, а сега в messenger прозорчето на компютъра ми излиза, че не е прочетено, а само изпратено. Като отворя messenger-a в отделна страница обаче ми дава, че е прочетено както и от телефона. На някой случвало ли му се е?

# 14 688
  • Мнения: 527
Как да сложа акцент към история?

Намерих го.

# 14 689
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Здравейте, има ли как към имената на приятелите в скобички или нещо подобно да си напиша откъде ги познавам

# 14 690
  • Мнения: X
Ти не пита ли вече за това и се обясни, че фейсбук не е тефтерче и няма как!

# 14 691
  • Мнения: 4 303
Здравейте, има ли как към имената на приятелите в скобички или нещо подобно да си напиша откъде ги познавам
Аз съм си извадила имената на приятелите някъде и на тези, които служебно ги познавам или по други причини, си записвам, кое ме свързва с този човек.
Периодично обаче разчиствам "сергията" и ако пак ми прати покана да знам кой е и обикновено ми виси в покани за приятелство, докато реша и там да разчистя.
Такива пък, с които две думи не съм разменила са първи в чистката, независимо колко близки ми са.
Срещнах една фб приятелка и с малко родствени връзки. Не ме позна или не пожела, не съм гадала, ама пък за какво ми е само за бройка. Друга, реших, че понеже не сме се виждали отдавна може да ме е забравила. Представих се, тя мисли, мисли и аз си помислих.

# 14 692
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Благодаря на всички 😊

# 14 693
  • Мнения: 2 856
Сутринта имах известие, че лице Х ми е пратило покана за приятелство, но при известията, а не където по принцип излизат поканите за приятелства.
Отворих известието, съответно профила на този човек, но не ми е изпратил покана действително. Възможно ли е да е пратил покана "без да иска" и после да я е отменил и заради това това така да ми изписва?
Стана ми интересно. Случвало ми се е като цъкам и без да искам да пратя покана на непознат, веднага реагирам и я отменям, но, ако така му изписва ще е тъпо.
Това е възможно най-тъпото нововъведение на фейсбук. Преди време точно по същия начин фейсбук реши да ми предложи приятелство с бивше мое гадже. Представяте си какъв шок получих. докато не разбрах, че не той ми е пратил поканата, а тъпия фейс Imp

# 14 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, някой да има проблем с влизането във фб през компютър? Изписва ми, че връзката е поверителна...

# 14 695
  • Мнения: 11 569
Здравейте, някой да има проблем с влизането във фб през компютър? Изписва ми, че връзката е поверителна...
Аз си влизам нормално.

# 14 696
  • Мнения: 4 312
Да питам,преди да го направя.Ако искам да заглуша съобщенията от конкртен човек,какво се случва.Няма да получавам нищо от него или ще получвам,но няма да ми изкачат известия за това

# 14 697
  • Мнения: X
Няма да получаваш нищо. При него как е, не знам. Но скоро дадох игнор на съобщенията на един досадник и не получавам вече глупостите му.

# 14 698
  • Мнения: 4 312
Тиква,не да игнорирам,а ад азаглуша за период.Ще изпусна ли съобщения,които са пращани или просто няма да изкачат известия.Искам да ги прочета после,да кажем,но не искам да ми изкачат съобщения,че се изпращат,
Игнорираните,просто се събират не в inbox ,аз искам да пробвам "заглушаване"

# 14 699
  • Мнения: 2 628
Няма да ти изкача известие като ти пише, но ако отвориш месинджър/съобщенията във ФБ ще видиш, че го е направил.

Общи условия

Активация на акаунт