Фейсбук 2

  • 1 271 929
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 14 670
  • Мнения: 1 210
Тaня67, човека който искам да тагна е харесал страничката, че дори е един от админите... много странно

# 14 671
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
Може би, си е забранил да го тагват - в смисъл, трябва да се одобри тага.

# 14 672
  • Мнения: 6 577
Сутринта имах известие, че лице Х ми е пратило покана за приятелство, но при известията, а не където по принцип излизат поканите за приятелства.
Отворих известието, съответно профила на този човек, но не ми е изпратил покана действително. Възможно ли е да е пратил покана "без да иска" и после да я е отменил и заради това това така да ми изписва?
Стана ми интересно. Случвало ми се е като цъкам и без да искам да пратя покана на непознат, веднага реагирам и я отменям, но, ако така му изписва ще е тъпо.

# 14 673
  • Sofia
  • Мнения: 15 571
Не, това не е покана от самото лице, а от Facebook. Загледай се в текста на поканата и ще видиш, че е различен от този на стандартната такава.

Мисля, че ако пратиш покана на приятелство на някого, дори на момента да я оттеглиш, той пак ще получи известие.

# 14 674
  • София
  • Мнения: 8 141
Да, текстът е, Имате ново предложение за приятелство. Фейсбук ти го предлага, а не, че човекът е изпратил покана. Много е объркващо.

# 14 675
  • Мнения: 6 577
Ето го текста:
Скрит текст:

Много рядко се случва и наистина е странно.

# 14 676
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Отеглил си е предложението.

# 14 677
  • София
  • Мнения: 389
Моля ви кажете ми защо напоследък в известия или новини ми стоят неща от преди време, преди излизаха веднага щом някой приятел качи нещо, а сега мога да го видя и след дни. Също така като че ли излизат само от някой съобщения

# 14 678
  • софия
  • Мнения: 775


А така изписвало ли ви се е, нарочно оставих имената. В рикуестите ми е отишло иначе.

# 14 679
  • варна
  • Мнения: 193
Бихте ли ми казали защо публикациите само на някой приятели ми излизат със жълта звездичка, като нотификации. Не съм ги добавяла в близки познати.

# 14 680
  • Мнения: 838
Бихте ли ми казали защо публикациите само на някой приятели ми излизат със жълта звездичка, като нотификации. Не съм ги добавяла в близки познати.
С жълта звездичка са ти списък Близки приятели. Предполагам, че заради това.

# 14 681
  • Мнения: 2 633
И на мен ми излизат такива публикации, не мога да хвана принципа. Нито са ми отбелязани като Близки приятели, нито нищо, напълно случайни хора.
Вчера например получих известие:  "Х коментира снимка на У"  - Thinking

# 14 682
  • варна
  • Мнения: 193
И за мене това е интересно, защо така се получава, като не са ми добавени в близки приятели. Възможно ли е аз да съм в техен списък с близки приятели.

# 14 683
  • София
  • Мнения: 9 944
И аз се учудих - и се наложи да спра следенето на един човек, понеже основно негови постове ми се появяват...

Как мога да сравня общите групи (неща) с даден приятел? В App-а в началото на разговора - изписва имате общи групи ХХ и изписва първата...?!

Това ли някакъв софт вариант ли е на блокиране? Полето за писане на ЛС не е скрито, но не се доставя.

# 14 684
  • Мнения: 1 331
От многото приятели, виждам публикации само на някои, защо така?Стига се даже дотам да съм видяля всички нови публикации😮😮😮, а на някои хора въобще нищо не ми излиза като новости🤔

Общи условия

Активация на акаунт