Фейсбук 2

  • 1 272 593
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 1 701
Как мога да преместя една снимка от един албум в друг?
Отиваш на "редактиране на албума" и от там всяка снимка си има падащо меню с тази опция за преместване.

# 1 846
  • Петрич
  • Мнения: 123
Как мога да преместя една снимка от един албум в друг?
първото , за което се сещам в момента е да я изтеглиш на компютъра . да я изтриеш от албума. и да я качиш в албума , в който искаш по познатия ти начин

ледено_sЪrце , в какъв смисъл скритите покани? тези , които не си приела е момента на пращането им ли??
Ами като натисна по късно  на  поканите за приятелство се скриват и изписва че поканата е скрита или нещо подобно.

# 1 847
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Една личност от контактите ми ме вбеси днес. Не искам да я изтривам (ще го направя по-късно), но може ли по някакъв начин да огранича достъпа й до снимките ми; това, което публикувам? Едно време ме беше разделил животът с нея...пфу този Фейсбук...отново ме събра.  Close

# 1 848
  • Мнения: 108
Сложи я в ограничени, ще вижда само това, което е публично.
Иначе знам, че имаше начин при който снимките се местят като се запазват лайкове, коментари и т.н.

# 1 849
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Сложи я в ограничени, ще вижда само това, което е публично.
Иначе знам, че имаше начин при който снимките се местят като се запазват лайкове, коментари и т.н.

Благодаря. Какво имаш предвид под " местят"?

# 1 850
  • Мнения: 108
Снимката се премества в друг албум, лайкове и коментари се запазват. Срещала съм го в профили на хора, които не са ми много приятни и затова не искам да ги питам Tired

# 1 851
  • София
  • Мнения: 8 164
Вече няма ли да виждаме снимките на онлайн приятелите си?

# 1 852
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ако някой все пак знае дали мога да огранича достъпа до снимки на дадено лице....моля да каже.....

Може ли да се трие чата? Много ме дразни, че някои неща стоят, а не искам да ги пазя.

# 1 853
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да,може да се трие, отиваш на съобщенията на дадения човек горе от писъмцата и ще ти излезе действия натискаш стрелкичката и там има изтриване на съобщенията.

# 1 854
  • Мнения: 8
Как мога да изтрия много приятели наведнъж ?

# 1 855
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не може, един по един  Tired

# 1 856
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Да,може да се трие, отиваш на съобщенията на дадения човек горе от писъмцата и ще ти излезе действия натискаш стрелкичката и там има изтриване на съобщенията.

Благодаря много. Голямо облекчение.

# 1 857
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Получих това: "Скъпи FB приятели, ще се радвам да остана ЛИЧНО свързан с вас. За жалост, с последните промени във FB, всички могат да виждат всичко на ВСЯКА стена. Ако мой приятел реагира с "like" или коментар, всички негови приятели виждат нашия разговор... FB конфигурира така, за нас има само една възможност:Поставете мишката върху името ми по-горе (без да кликвате), ще се появи прозорец, придвижете мишката
върху “FRIENDS" (без да кликвате), после върху "Settings/настройки", кликнете, и ще се появи списък... ПРЕМАХНЕТЕ лястовичката пред "COMMENTS & LIKES" като кликнете на нея. Така моята дейност сред приятели и роднини вече няма да е видима за целия свят. Благодаря ви предварително. Копирайте, за да се възползват и приятелите ви".


Да разбирам ли, че приятелите на моите приятели няма да виждат това което сме си писали на стената, коментарите на публикации и снимки и ако също се махне лястовичката на снимки, няма да виждат и снимките, които качваме на стената???  newsm78

# 1 858
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Според мен да (не знам дали е същото и за просто написани неща на стената, защото приятелите на приятелите не го виждат). Така няма да виждат снимките, които съм качила. Сега реагират напълно непознати за мен хора, които са приятели на някого, когото съм отбелязала на снимката. Много е досадно.

# 1 859
  • Мнения: 2 448
Глупости са това.Всеки сам със собствените си настройки на сигурност определя какво и от кого ще се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт