Фейсбук 2

  • 1 312 327
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 367
За другото е Privacy Settings/How you connect/Who can look up your profile by name or contact info

# 376
  • Мнения: 1 299
Здравейте!Първо ЧНГ на всички!Искам да ви попитам,ако направя списък с приятели(тези с който по рядко общувам например)  за да огранича дадена информация,има ли как да разберат,че съм ги сложила в този списък и разбира ли се колко човека са включени( т.е да се вижда информация точно кой хора са включени в него)??Благодаря!

# 377
  • Мнения: 28
Здравейте!Първо ЧНГ на всички!Искам да ви попитам,ако направя списък с приятели(тези с който по рядко общувам например)  за да огранича дадена информация,има ли как да разберат,че съм ги сложила в този списък и разбира ли се колко човека са включени( т.е да се вижда информация точно кой хора са включени в него)??Благодаря!


Да, вижда се колко човека са включени. За това дали тях ги известяват къде са включени, не съм сигурна, но мисля, че по-скоро не им "казват".  Simple Smile

# 378
  • Мнения: 1 299
Здравейте!Първо ЧНГ на всички!Искам да ви попитам,ако направя списък с приятели(тези с който по рядко общувам например)  за да огранича дадена информация,има ли как да разберат,че съм ги сложила в този списък и разбира ли се колко човека са включени( т.е да се вижда информация точно кой хора са включени в него)??Благодаря!


Да, вижда се колко човека са включени. За това дали тях ги известяват къде са включени, не съм сигурна, но мисля, че по-скоро не им "казват".  Simple Smile


Кофти  Laughing Laughing    аз съм направила само аз да мога да виждам списъка ми с приятели но ми е интересно дали ако  направя списък с определени хора,те ще бъдат видими за останалите който не са включени!

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 19:47 от bulgari_bs

# 379
  • Мнения: 3
може ли да направя така, че пред да ме тагнат в дадена снимка, да мога да го одобря? Видях нещо подобно в настройките, но се говореше и за тагване в постове та се обърках

# 380
  • Мнения: 0
Как мога да разбера кой ми е посещавал профила? Мисля, че преди бях попадала на такъв плъгин, но нямам идея как да го намеря.

# 381
  • Мнения: 367
Най-често задавани въпроси:


Може ли да видя кой ми гледа профила?
НЕ!

https://www.facebook.com/help/?faq=148989788505137#Can-others-kn … -%28timelines%29?
Ръководството на Facebook категорично е заявявало в миналото, че няма никакви намерения да въвежда опция, която да показва на даден потребител кой е преглеждал профила му. Това е възможно само с помощта на специални приложения, но за да работят те е нужно както посетителят на профила, така и неговият собственик да са се съгласили да споделят данните си със съответното приложение.


# 382
  • Мнения: 4
≾_Smile_≿ и Славейче, благодаря и на двете ви   bouquet

# 383
  • Мнения: 0
Отново проблем  Sad  докато се ровех да намеря нещо, без да искам смених езика на фейсбук и сега е на английски...как да го оправя ?  Praynig

# 384
  • Мнения: 28
Отново проблем  Sad  докато се ровех да намеря нещо, без да искам смених езика на фейсбук и сега е на английски...как да го оправя ?  Praynig


Настройки на профила (Account settings мисля, че е на английски) => Най-отдолу пише "език" (в случая language) и го сменяш на български.  Peace

# 385
  • Мнения: 0
Благодаря много ... Hug

# 386
  • Мнения: 1 299
може ли да направя така, че пред да ме тагнат в дадена снимка, да мога да го одобря? Видях нещо подобно в настройките, но се говореше и за тагване в постове та се обърках


Да може!Отиваш на настройки на сигурността от там на Как работят етикетите!След това включваш предварителен преглед на профила за публикации, в който са ви отбелязали,и следващото преразглеждане на отбелязванията! Peace Peace

# 387
  • Мнения: 3
може ли да направя така, че пред да ме тагнат в дадена снимка, да мога да го одобря? Видях нещо подобно в настройките, но се говореше и за тагване в постове та се обърках


Да може!Отиваш на настройки на сигурността от там на Как работят етикетите!След това включваш предварителен преглед на профила за публикации, в който са ви отбелязали,и следващото преразглеждане на отбелязванията! Peace Peace
и това освен за снимки, за всякакви постове, в които си тагнат ли важи  Simple Smile   bouquet

# 388
  • Мнения: 647
Не мога да намеря има ли възможност да забраня да ме добавят в разни групи въобще, че вече ми писна... Благодаря предварително!

# 389
  • Мнения: 10 545
И от мен въпрос относно групите- добавили са ме към една такава, но не виждам начин да се махна от нея. Как да го направя?

Общи условия

Активация на акаунт