Фейсбук 2

  • 1 272 032
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 3 855
  • Мнения: 1 012
Здравейте,как да направя,така че ,когато хора,които не са ми приятели в Фейсбука  преглеждат профила ми да им излиза само име,без профилни снимки и инфо от дневника ми ?

Отиваш на Privacy Settings and Tools (горе в синьото поле най вдясно), има едно като звездичка накрая и оттам го избираш. Като влезеш в страницата, има
Цитат
Who can look me up?   Edit
Who can look you up using the email address or phone number you provided? Friends Edit
Do you want other search engines to link to your timeline? Off

На едит като кликнеш, избираш кой искаш да ти вижда профила. Като избереш Friends само приятелите ти ще виждат какво имаш. Другите няма да го виждат

# 3 856
  • Мнения: 1 210
Профилната снимка и тази на корицата не се ли виждат при всички положения каквато и поверителност да им зададеш???  newsm78

# 3 857
  • Мнения: 1 012
Профилната снимка и тази на корицата не се ли виждат при всички положения каквато и поверителност да им зададеш???  newsm78

Само те се виждат  Peace Няма как да се скрият

# 3 858
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Профилната снимка и тази на корицата не се ли виждат при всички положения каквато и поверителност да им зададеш???  newsm78

Само те се виждат  Peace Няма как да се скрият
Да и когато щракнеш на профилната снимка можеш да разглеждаш и по-старите профилни снимки или пък корици на съответния човек.Как мога да го огранича това ?
Пробвах със съвета по-горе,но не става или бъркам нещо?

# 3 859
  • Мнения: 1 012
Да и когато щракнеш на профилната снимка можеш да разглеждаш и по-старите профилни снимки или пък корици на съответния човек.Как мога да го огранича това ?
Пробвах със съвета по-горе,но не става или бъркам нещо?

Мисля, че не може. Или поне аз не знам да може. Но имаше някаква функция да не могат да ме откриват, освен ако аз не поканя някого, но не си спомням как се правеше.

# 3 860
  • Мнения: 4
Трябва всяка профилна да се ограничи по отделно Wink Така ще се вижда само актуалната и то не в пълен размер .Иначе кориците няма как да се ограничат

# 3 861
  • София
  • Мнения: 30 206
Трябва всяка профилна да се ограничи по отделно Wink Така ще се вижда само актуалната и то не в пълен размер .Иначе кориците няма как да се ограничат

Не мога да намеря такава опция в профилните снимки  newsm78

# 3 862
  • Мнения: 3 499
Не мога да намеря такава опция в профилните снимки  newsm78
Като цъкнеш на нея, вдясно в бялото поле има "редактирайте", там може да направиш така, че да се вижда само от приятели.

# 3 863
  • София
  • Мнения: 30 206
Не мога да намеря такава опция в профилните снимки  newsm78
Като цъкнеш на нея, вдясно в бялото поле има "редактирайте", там може да направиш така, че да се вижда само от приятели.

Има:

промяна на дата
местоположение
изтегляне
сложи за корица
сложи като профилна снимка
вземи връзката
изтрий

 newsm78

# 3 864
  • Мнения: 3 499
Когато цъкнеш на снимката, тоест отвориш я в отделен прозорец, под името вдясно не ти ли излизат "отбелязване", "добавяне на..." и редактирайте"?

# 3 865
  • София
  • Мнения: 30 206
Има:

Отбелязване
Възможности (същите като при редактирането + завърти наляво и надясно)  newsm78
сподели
харесай
изпрати

п.с. Сега видях: когато се отвори снимката в бялото поле за коментари има редактирай. Оттам става  Peace

# 3 866
  • Мнения: 3 499
п.с. Сега видях: когато се отвори снимката в бялото поле за коментари има редактирай. Оттам става  Peace
Това имах предвид, но явно не обяснявам правилно Simple Smile.

# 3 867
  • София
  • Мнения: 30 206
п.с. Сега видях: когато се отвори снимката в бялото поле за коментари има редактирай. Оттам става  Peace
Това имах предвид, но явно не обяснявам правилно Simple Smile.

Снимката на корицата обаче в Public и няма опция за промяна   Confused

# 3 868
  • Мнения: 3 499
Снимката на корицата обаче в Public и няма опция за промяна   Confused
Да, тя се вижда от всички, не може да е скрита само за приятели.

# 3 869
  • Мнения: 169
Може ли да ми помогнете да си блокирам поканите за игри?
Писна ми вече да казвам,че не играя и за мен не представляват интерес!

Общи условия

Активация на акаунт