Фейсбук 2

  • 1 272 927
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 3 870
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има милион начина и са обяснявани сто пъти. Или отиди на Апликейшънс и блокирай игрите, или в нотификейшънс постави мишката на поканата, която не искаш, и натисни хикса, после потвърди, че не желаеш да получаваш съобщения, че имаш покани от тази игра.

# 3 871
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
Не мога да вляза в профила си заради паролата. Опитах всички възможни варианти между ник и парола - не, не става. Той не е ползван от доста време, дали това не е причината?

# 3 872
  • Мнения: 4
Не мога да вляза в профила си заради паролата. Опитах всички възможни варианти между ник и парола - не, не става. Той не е ползван от доста време, дали това не е причината?

Опитай със "Забравена парола" . Няма значение, че профилът не е използван дълго  Peace

# 3 873
  • Мнения: 12 473
Как мога да се скрия, че съм онлайн?
И да не се вижда отстрани на лентата какво харесвам и коментирам?

# 3 874
  • Мнения: 10 773
Като изключиш чата. Иначе - мисля, че не може да скриеш дейността си в телеграфа.

# 3 875
  • Мнения: 128
Благодаря за отговорите!

Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 21:36 от avianda

# 3 876
  • Варна
  • Мнения: 611
Без да искам поканих един човек за приятел, а не исках - просто като задържиш и не работиш с мишката стана само с минаване през полето ... Веднага отхвърлих поисканото приятелство - та мисълта ми е, ще забележи ли човека, че съм съм го поканила за приятел и след това мигновенно съм отказала поканата. Изобщо ще излезе ли този фал?!?!
Ще забележи, за съжаление. Наистина тъпо е направено, и аз без да искам съм пускала покани, даже съм приемала покани по грешка  ooooh!

# 3 877
  • Мнения: X
Не би трябвало да забележи, ако поканата веднага е отменена. Но би могъл да я види, ако е бил на линия в момента на изпращането.

# 3 878
  • Мнения: 128
Благодаря за отговорите!


Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 21:03 от avianda

# 3 879
  • Варна
  • Мнения: 611
Не би трябвало да забележи, ако поканата веднага е отменена. Но би могъл да я види, ако е бил на линия в момента на изпращането.
Но ако си е активирал и-мейл нотификации, както аз бях направила, ще си види мейлчето, че еди си кой го е поканил за приятел, а като цъкне върху поканата, ще му напише нещо от сорта, че не съществува вече  Peace

# 3 880
  • Мнения: 1 210
Има ли начин да се разбере кога за последно е бил активен даден абонат?

# 3 881
  • Мнения: 72
Без да искам си направих невидими местата на които съм била отбелязана  ooooh! , сега как да ги направя отново видими

# 3 882
  • Мнения: 25
Има ли начин да се разбере кога за последно е бил активен даден абонат?
Няма освен ако не е поствал нещо скоро.

# 3 883
  • Мнения: 0
Преди да сте ме пратили в темата за телефоните,да се оправдая че оттам пристигам Laughing Embarassed.Някои знае ли как мога да си запаметя паролата и когато влизам от телефона,с едно натискане на апликацията да ме вписва директно без отново да ми иска парола?
Няма го прословутото квадратче където да цъкна да ме запомни,затова има ли начин от настроиките да поискам да запомни паролата?

# 3 884
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте, имам и аз няколко въпроса:

1. Направила съм си различни групи от приятелите с различни нива на допуск до информацията ми. Лошото е, че като ги местя в различните групи и FB Им праща съобщение за това. Как мога да избегна това и има ли някоя дифоут група, където да сложа всички, които на са ми толкова близки, но без да бъдат уведомени за това?

2. Втория ми въпрос е малко труден (защото не знам как да го обясня) - не искам FB да прави връзка с други страници - напр. влизам в този форум и някъде отдолу излизат снимки да част от приятелите ми и пише "ххх души харесват страницата" - не искам да ми излиза никъде снимката.

3. Как да направя така, че при написването на моето име в търсачка (google напр.) да не излизам никъде като предложение на търсенето - направила съм си профила достъпен само за приятели, но все пак сред търсенето ми излиза профилната страница (само основното)

Ако някой може да ми помогне - благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт