Фейсбук 2

  • 1 271 165
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 480
  • into the blue
  • Мнения: 771
Благодаря ти  Hug явно е трябвало да избера " Вижте всички снимки",защото иначе не ставаше.

# 481
  • Мнения: 66
Привет! Изтрила съм си всички публикации от стената и ми пише Няма повече публикации за показване.,но някой път ми показва някакви много стари неща.
Един път няма нищо,друг път се появат някакви публикации и като обновя страницата и пак няма нищо  Tired

# 482
  • Мнения: 17 546
Да си задам въпроса тук, защото в темата с "Всякакви въпроси" никой не ми отговори. Rolling Eyes

Някой има ли представа, защо не мога да кача снимка с размер 1,8МВ, която редактирах и смалих до 256КВ през телефона във ФБ , при положение, че друг път успешно съм качвала, а промени по настройките не съм правила?

# 483
  • Мнения: 1 384
Привет! Изтрила съм си всички публикации от стената и ми пише Няма повече публикации за показване.,но някой път ми показва някакви много стари неща.
Един път няма нищо,друг път се появат някакви публикации и като обновя страницата и пак няма нищо  Tired
кажи как става номера да се изтрият всички?

# 484
  • Мнения: 66
Привет! Изтрила съм си всички публикации от стената и ми пише Няма повече публикации за показване.,но някой път ми показва някакви много стари неща.
Един път няма нищо,друг път се появат някакви публикации и като обновя страницата и пак няма нищо  Tired
кажи как става номера да се изтрият всички?

Няма номер - едно по едно.  Моите бяха много, изключитилно много и веднъж ги изтрих всички.
После  известно време не ги бях трила  и пак се събраха. Сега ги изтрих,но от време на време се показват някои стари публикации,друг път няма нищо.

# 485
  • Мнения: 28
Как да се тагна на някое място от телефон? Пробвах един път като поставих "@" пред името, но не се получи.

# 486
  • София
  • Мнения: 11 116
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.


Щом си тагната, отиваш на тага на снимката и след името ти трябва да пише (премахни отбелязване) и го натискаш, няма значение дали си с timeline.


Забелязах, че на стената ми изписва , че от няколко дни използвам Iphone  за фейсбук. Аз ползвам отдавна мобилен за фейсбук, но не е Iphone. Много ми е странно.


Не мисля, че "Facebook" се е усъвършенствал чак толкова, че да познава кой от какъв телефон влиза в акаунта си. Ако пък толкова много се притесняваш, че някой влиза, виж си настройките и се подсигури повече.

Аз пък днес качих няколко снимки от стария ми
телефон и под снимките ми изписа Самсунг, така
че явно има начин да разпознава с какъв телефон си...

Цитат
Samsung — with Hristina Kehayova and Iskren Dimitrov

# 487
  • Мнения: 28
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.


Щом си тагната, отиваш на тага на снимката и след името ти трябва да пише (премахни отбелязване) и го натискаш, няма значение дали си с timeline.


Забелязах, че на стената ми изписва , че от няколко дни използвам Iphone  за фейсбук. Аз ползвам отдавна мобилен за фейсбук, но не е Iphone. Много ми е странно.


Не мисля, че "Facebook" се е усъвършенствал чак толкова, че да познава кой от какъв телефон влиза в акаунта си. Ако пък толкова много се притесняваш, че някой влиза, виж си настройките и се подсигури повече.

Аз пък днес качих няколко снимки от стария ми
телефон и под снимките ми изписа Самсунг, така
че явно има начин да разпознава с какъв телефон си...

Цитат
Samsung — with Hristina Kehayova and Iskren Dimitrov


Моя примерно не го разпознава. Разпознава само определени марки и/или модели.

# 488
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Как да се тагна на някое място от телефон? Пробвах един път като поставих "@" пред името, но не се получи.

Като си влезеш във ФБ през телефона, и като си си на профила, под снимката вдясно има "Регистрирай се", цъкаш там и ти излиза да търсиш мястото, намираш го, чекваш го, чекваш и приятелите с които си ако искаш и цъкаш на "регистрирай" пак отдясно. Уф, дали ме разбра Thinking

# 489
  • Мнения: 1 983
Имам следният проблем, вчера с мъжът ми си спряхме профилите и снощи ги пуснахме. И сега аз мога да му пиша в чата, а на него му излиза, че е забранено да ми пише.
Аз категорично не съм си пипала настройките, но той може и да е пипнал нещо без да знае какво прави. Как мога да го оправя? newsm78

# 490
  • Мнения: X
Здравейте! Гледам сега списъкът с приятелите ми и виждам, че с падащо меню мога да избера "limited profile" и "ограничени". Какво ограничава едното и какво ограничава другото? Или значат едно и също?  newsm78

# 491
  • Мнения: 1 692
Публикувате интересна информация. Когато имам време ще ви чета. Сега само искам да поздравя всички с ето това:


   Mr. Green

# 492
  • Мнения: 1 983
Ново 20, цъкнах без да искам на някакъв спам за променяне на облика на фейсбук, и сега не мога нито да публикувам, нито да пращам съобщения. Изписа ми, че няколко дни няма да мога. Tired
Някой да има идея къде мога да им пиша? newsm78

# 493
  • Мнения: 17 546
В една група съм във ФБ. Забранила съм известията при публикуване и коментари в групата, и въпреки това непрекъснато получавам, и получавам...  Tired Какво да направя?! (освен да напусна групата Laughing )

# 494
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Как да направя така,че примерно само 5 приятели да ми виждат снимките,а другите да не ги виждат?Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт