Фейсбук 2

  • 1 270 725
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 301
A някой знае ли защо немога да си виждам приятелите като "листа" . Преди можеше  и срещу всеки от тях имаше знакче "Х" ако искаш да изтриеш...Само при мен ли е така?  На приятелите ми виждам приятелите с "добави" , но моите ги няма - бял екран...  ooooh!

Аз нямам проблем. Под снимката ми в профила като цъкна на Friends и ми отваря списък с всички приятели и мога да си ги трия (при желание  Mr. GreenPeace

# 61
  • Мнения: 38
A някой знае ли защо немога да си виждам приятелите като "листа" . Преди можеше  и срещу всеки от тях имаше знакче "Х" ако искаш да изтриеш...Само при мен ли е така?  На приятелите ми виждам приятелите с "добави" , но моите ги няма - бял екран...  ooooh!

Аз нямам проблем. Под снимката ми в профила като цъкна на Friends и ми отваря списък с всички приятели и мога да си ги трия (при желание  Mr. GreenPeace

Дааа точно. За това става дума. Значи само при мен има този проблем   #Cussing out

# 62
  • Мнения: 68
Здравейте. Можете ли да ми кажете, дали в тези известия, които текат от дясната страна за всеки приятел, се вижда веднага всяко едно действие от потребителя. Ако изтрия последните си действия от стената ще влязат ли в това инфо?

# 63
  • Мнения: 15
Здравейте ако е задаван този въпрос моля да ме извините.
Искам да скрия снимките и стената си за непознати те бяха скрити но случайно установих че някак си вече са видими за всички но сега просто не се сещам къде бяха настройките за тези неща рових се къде ли не и не ги намирам.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна

# 64
  • София
  • Мнения: 470
Здравейте ако е задаван този въпрос моля да ме извините.
Искам да скрия снимките и стената си за непознати те бяха скрити но случайно установих че някак си вече са видими за всички но сега просто не се сещам къде бяха настройките за тези неща рових се къде ли не и не ги намирам.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна

Настройки->Настройки за сигурността->Задайте поверителността си по подразбиране
Тази настройка ще се приложи към състоянията и снимките, които публикувате в профила си...
И отдоло си избираш от трите опции.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 070
От няколко дена получавам писма от хора, които не познавам, не са ми и приятели. Знам, че мога да наглася да не получавам писма от непознати, въпреки че не се сещам откъде беше тази опция. Има ли друг начин, че ми писна всеки ден да чета глупости. Ако няма в кои настройки трябва да вляза точно, за да блокирам съобщения от непознати?

Ето за това става дума:



# 66
  • Мнения: 36
Здравейте дано не се повторя,имам малко странен въпрос,възможно ли е във фейсбук чата да се публикува отложено ? В смисъл аз да го напиша сега,а човека да го получи утре следобед,примерно.Дано съм го обяснила свястно.

# 67
  • Мнения: 36
⅞ ...and Happily Ever After - Настройки за сигурност - Как се свързвате / настройки / - Кой може да Ви изпраща фейсбук съобщения и си избираш от опциите Всички,Приятели на приятели,Само приятели.

# 68
  • Мнения: 301
Здравейте дано не се повторя,имам малко странен въпрос,възможно ли е във фейсбук чата да се публикува отложено ? В смисъл аз да го напиша сега,а човека да го получи утре следобед,примерно.Дано съм го обяснила свястно.

Да. Ако си пишеш с някой в чата и той по някаква причина мине оффлайн, следващото ти писание му се изпраща като съобщение. Съобщенията и чата са свързани и хронологията им е една.

# 69
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всъщност не. Дори да излезе офлайн, човекът ще получи съобщението следващия път, когато влезе във Фейсбук, може да е след година, може да е след десет минути. Няма начин да го пратиш така, че да го получи в 12.30 на следващия ден.

# 70
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Нямам въпрос, но се записвам да следя темата.

# 71
  • Мнения: 1 070
⅞ ...and Happily Ever After - Настройки за сигурност - Как се свързвате / настройки / - Кой може да Ви изпраща фейсбук съобщения и си избираш от опциите Всички,Приятели на приятели,Само приятели.

Супер, мерси   bouquet

# 72
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile

Имам следния проблем.Когато опитах да споделя един клип от vbox7  на стената си,ми излезе следно съобщение :

The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

vbox7.com


На някой от вас случвало ли му се е и какво трябва да направя?

# 73
  • Мнения: 11
facebooka при вас бачка ли?
Дава ми това на мен :
За съжаление нещо се обърка.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back

# 74
  • Мнения: 0
facebooka при вас бачка ли?
Дава ми това на мен :
За съжаление нещо се обърка.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back
При мен работи...

Имам въпросче?
Как мога да си скрия стената въобще? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт