Фейсбук 2

  • 1 271 518
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 9 210
  • Мнения: 6 529
Сега погледнах, че видеото, което фб ти прави за рождения ден и което споделих го няма. Намерих от настройки последно изгледани клипове, но пише, че страницата не съществува. Къде се съхраняват тези видеа?

# 9 211
  • Мнения: 4 303
От къде се скрива това, че си на линия във фейсбук? Нямам мобилна версия, само с лаптоп съм.
Лентата отдясно вертикално е при мен, където свети в зелено, който е на линия, а на другите пише цифри за часовете от преди когато не са били.

# 9 212
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Точно в тази лента за чата - зъбното колелце дава възможност за различни настройки. Когато кликнеш върху него, излиза меню. Избираш "Разширени настройки" - там излиза прозорец с тези опции:
   
Цитат
Изключване на чата само за някои приятели...

По избор: Въведете имена или списъци
   
Изключване на чата за всички приятели, освен...
   
Изключване на чата за всички приятели
Бележка: Когато сте изключили чата, съобщенията от приятелите ви ще отиват във входяща кутия, където ще можете да ги прочетете по-късно.
Избираш някоя от тях и потвърждаваш.

Докато си офлайн, няма да можеш да виждаш кой е на линия.

# 9 213
  • Мнения: 4 303

YanaDG, благодаря!

# 9 214
  • Мнения: 2 196
Пратих покана за приятелство на един човек.Не я е приел,но и не е отказал - пише само,че поканата е изпратена.Пробвам да пратя съобщение,но не ми дава информация дали е прочетено -пише само Seen,но час не пише.И какво повече мога да направя....май нищо.Няма отговор на поканата,няма и отговор на съобщението,не разбирам дали е прочетено,няма отметка,няма нищо.

# 9 215
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Щом пише "seen", макар и без конкретен час, според мен, няма начин да не е прочетено.

# 9 216
  • Мнения: 2 196
И аз така мисля,ама ако няма инсталиран Messenger,как му се появява съобщението?Тоест как му излиза,щом не съм му в приятели - като известие или направо долу вдясно като чат?

# 9 217
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Най-вероятно съобщението отива в папка "Други"  / Message Requests /Още - там има "Непрочетени", "Филтрирани" и "Архивирани".   
При мен всички съобщения от хора, които не са ми приятели, отиват във "Филтрирани".     

# 9 218
  • Мнения: 2 196
Значи има вероятност съобщенията да не са прочетени,а само получени и затова да ми изписва Seen без конкретен час?  newsm78 За поканата ми е ясно,че явно не е приета умишлено  Thinking

# 9 219
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Случайно отворих тази папка и там намерих три-четири съобщения от непознати. На мен не ми изписва, че там имам съобщения; излизат ми индикации за такива (нови, непрочетени) само за съобщения от приятели. Сега отвреме навреме проверявам и тази папка.

# 9 220
  • Мнения: 838
Ако разблокирам някой, пак ли ще ми е в списъка с приятели, или трябва отново да му изпратя покана?

# 9 221
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ако разблокирам някой, пак ли ще ми е в списъка с приятели, или трябва отново да му изпратя покана?

   Не, няма да сте приятели. Peace

# 9 222
  • Мнения: 838
Ако разблокирам някой, пак ли ще ми е в списъка с приятели, или трябва отново да му изпратя покана?

   Не, няма да сте приятели. Peace
Благодаря.

# 9 223
  • Мнения: 4 303
Добре че прочетох тук, та си проверих съобщенията. При мен в момента са два вида чакащи/преди май беше "други"/ и скорошни/съобщенията от приятели/.
В чакащи имах и покана за приятелство даже.

# 9 224
  • Мнения: 6 529
Защо някои хора като публикуват нещо на стената си ми излизат в известия, а други не?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт