Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Здравейте, аз също не ви го препоръчвам. Преди време ходих за проблем с очите, беше ми изписал едни капки, но вместо да се подобря се влоших. След като спрях капките още на другия ден почна подобрението..правете си сами изводите. Това ми беше първото и последно ходене при билкар. Толкова съм разочарована..

# 16
Здравейте, драги! Специално се регистрирах в този форум, след като разбрах как за пореден път анонимно се злепоставя един достоен човек, който със сигурност е помогнал на хиляди хора  и то не само от България.
Познавам Васко Канисков от 2004 г. - още, когато приемаше в София, после в Железница и сега в Плана. Била съм при него повече от 100 пъти по различни поводи, свързани с мои оплаквания, на децата ми, на родителите ми, на други близки и приятели. Имам внучка на 2 г., която заведохме при Васко на 40 дни. Искам да кажа, че вярвам на лечителя и го препоръчвам на всеки, който се нуждае от помощ.
Той, разбира се, не е Господ. Сигурно има случаи, в които е безсилен, но със сигурност няма да навреди. Не случайно пред дома му се стичат непрестанно хора от цялата страна.
Може да научите повече за него и работата му на: www.kaniskov.com

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
Здравейте, аз също не ви го препоръчвам. Преди време ходих за проблем с очите, беше ми изписал едни капки, но вместо да се подобря се влоших. След като спрях капките още на другия ден почна подобрението..правете си сами изводите. Това ми беше първото и последно ходене при билкар. Толкова съм разочарована..

Съжалявам за стоянието ти , радвам се че си се оправила и си намерила лек    Hug

Нормално е като нещо не действа или състоянието се влошава да се потърси друга алтернатива  Peace

Хора нали знаете че няма никъде 100% панацея  Sunglasses и че доброто за едни не значи че ще е такова за други  Simple Smile и обратното  Wink

По назад в темата съм писала че на мен билките също не ми повлияха  Simple Smile но не са ми вредили  Peace
Лично аз се страхувам от лечители които предлагат 100% лек за всичко и всьо  Sunglasses

# 18
Зад профила "baba jula" нищо чудно да се крие и самият Канисков. Пределно ясно е, че си прави реклама! 

# 19
  • София
Добре де как се свързвате с този човек?
Аз искам да се свържа именно с него, но като ми вдигне и му кажа, че искам час за консултация ми се изсмява и ми затваря телефона.
Чуда се тогава защо си е дал телефона в страницата като не иска да записва часове.
А да отида пред къщата му и да седна и чакам с часове- няма как да стане. Просто нямам такова време.

# 20
Този човек е бивш служител от държавна сигурност, което предполага че отдавна използва свои и чужди възможности и способности за манипулация и зомбиране. Той е псевдолечител, сексуален маниак и психофашист! Не препоръчвам общуването с този човке даже и по телефона!

Страшно съжалявам мили момичета, че сте изпълнени с толкова злоба и необяснима омраза. Какво ви е направил този човек, който е посветил живота си да помага на хората, за да заслужи тези безпочвени обиди. При него ходят много хора, чака се наистина, но никого не е излъгал защото винаги казва "Ще опитаме". За някои проблеми трябва повече време, по-продължително лечение защото всички знаем, че билката действа бавно, но много по-сигурно от химията с която ни заливат. Да не забравяме и вярата в добрия край, защото ако знаете колко е голяма силата на мисълта, никога няма да мислите негативно. Когато човек няма желание за живот и Господ не може да го излекува.
 Преди да очерняте човека, вземете прочетете поне една, две книги от тези, които се е постарал да напише за вас, та поне малко от малко да ви отвори очите за природните ценности и да ви научи как да се върнете към Природата.
  Но който има очи - ще види, които има уши - ще чуе, а който има разум - ще разбере.
 Лично аз го познавам от 2003 година и за тези 9 години ми е помагал много. Много хора съм водила при него и те също са доволни, на много тежко болни е помогнал, а там, където вече няма надежда е облекчава страданието.
  И няма нужда да пишете, че под тази регистрация се крие Васил Канисков, защото който много се интересува може да ме види лично, но със злобни хора избягвам да се виждам.
Ако нямате нужда от помощ, по-добре не влизайте в тези форуми.
  Пожелавам ви лека нощ и не забравяйте заради самите себе си да бъдете по-добри и сърдечни хора.

# 21
Колко е лесно човек всеки ден да си прави различен профил и да пише от него...За мен този човек е мошеник. Не съм казала на никой да не опита при него, защото така или иначе след товва ще се убеди в думите ми. Всеки греши, аз също сгреших, но се опитах да предупредя другите и излязох лошата. Така да бъде...

# 22
Част от коментаторите в "Големите загадки” застават пред камера за първи път. Сред тях са народният лечител Васил Канисков, свидетелите на НЛО - пилотът Петър Петров и свързочникът Георги Христов, изследователят на НЛО - Йордан Тилев и други. http://www.btv.bg/shows/golemite-zagadki/za-predavaneto

# 23
Armand Basmadjian
 С пожелания за радостни дни и възможност да помогнете на още повече хора

Ани Георгиева
 лечителю:) Жив и здрав бъдете, радост и здраве на много хора дарете!

Лидия Ненова
Нека доброто и светлината съпътстват все така живота ти,за да продължаваш да даряваш хората с надежда и вяра!Бъди жив и здрав!

Вяра Доневска-Попова
г-н Канисков! Да сте ни жив и здрав и всичко да Ви върви по вода Simple Smile Да се сбъдват добрите Ви намерения и около Вас да цари радост и хармония! Наздраве от нас тримата Simple Smile

Ваня Дамянова
Ден първи от месеца юни за теб Лечительо да е началото на стария край.
Където появи се болестта да нахлува Любовта.
Където има тъма да просветне Светлина.
Където е несвобода да настане Мъдростта.
Където твоята ръка се докосни до тела да стават чудеса.

Vasil Mavrodiev
 Васко, продължавай да помагаш на хората, желая ти здраве и дълголетие:)

ивайло иванов
ДА СИ НИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ПОМАГАШ НА НУЖДАЕЩИТЕ СЕ БОЖИ ТВАРИ С ДАРБАТА СИ ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! Иво,Таня и Любов

Iliyana Spasova
Васко!!!Пожелавам много здраве ,щастие,благоденствие на теб и твоето семеиство!!Нека този ден ти донесе толкова щастие , надежда и любов ,колкото ти даваш на всички хора на който помагаш!!!!Поклон огромен ти дараявам и искрено те поздравявам!! Simple Smile))):***

Desislava Florova
Скъпи Васко, Честит рожден ден! От все си сърце ти пожелаваме здраве, благоденствие и успехи във всички твои начинания! Всичко, което правиш е чудо! Благодана съм, че те има! Бъди благословен! Весел празник!:)

Radoslava Gicova
Лечителю мой! Желая ти много здраве и благоденствие! Бъди благословен!Благодаря ти за всичко което си направил за мен!

Rosi Vodenicharova
Да си жив и здрав и да продължаваш да правиш хората щастливи с дарбата си!Бог да те благослови! Simple Smile

Juliana Georgieva
 Васко:-) Бъди здрав, щастлив и много обичан.Благодаря ти за всичко, което правиш за нас:* Много те обичаме:)Поздрави от Холандия ♥

Елена Петрова
 НА НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ЧОВЕК!!! БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ТЕ ИМА!
 Peace

https://www.facebook.com

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 17:13 от didinikolova78

# 24

Благодарим за твоята всеотдайност и доброта. Бъди ни жив и здрав и знай, че винаги ще те подкрепяме! 

# 25
 Васко, да си жив и здрав и все така да помагаш на хората в нужда, на хората за които медицината вече е безсилна, а ти бъди все така силен и не обръщай внимание на злословните думи - просто хората са различни и не всеки носи достатъчно доброта в сърцето си. Бъди над тях и злобничките им забележки, защото си на достатъчно високо ниво за да не им обръщаш внимание.  Ние, които те обичаме сме много, а нали любовта ще спаси света. Ти помагай на нас, а ние ще те подкрепяме и ще помагаме на теб.
  С много любов.
newsm51 smile3525 newsm20

# 26
  Мило "ОБЪРКАНО" момиче, защо смяташ че един човек се регистрира и пише различни отзиви? Ти ката ли правиш? Това не е начин, просто е глупаво и няма смисъл. Отвори сърцето си за хубави и светли мисли, пусни в себе си позитивна енергия и нещата ти ще потръгнат. Хората са казали: "Каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го причини". Живей с повече обич и доброта и хората ще ти отговарят по същия начин.
  Не се сърди и не обвинявай другите за нещата, които ти се случват.
  Пожелавам ти от сърце много, много щастие.

# 27
  • София
Стига сте ни убеждавали в това колко е добър Васил щото ставате смешни.
Аз лично не съм успяла да отида при него защото ви казах че няколко пъти му звъня а той ми се изсмива и ми затваря телефона.
Е, кажете ми тогава този човек как така иска да помага на хората и иска ли въобще да помага?
Готова съм да се срещна с него но как като не мога да разбера къде да отида и кога ще може???? нещо не ми се връзва.
Разбрахме че за  Militsan i B.Nikolova i didinikolova e дар Божи ама разкажете тогава с какво ви е помагнал на вас, или на близките ви? Но стига сте обвинявали и писали глупости. На момичето не е опмогнало и то си го казва. Що се връзвате не знам????? Такак както е помогнал на едни на други не е успял. В крайна сметка не е Бог, че да помагат на всички.
Хайде чакам с нетърпение да разбера с какво ви е помогнал точно. Просто от интерес:) Peace

# 28
Мила ми Бъни, ако прочетеш първата публикация на Объркана и тази на Мария Магдалена ще видиш кой пише глупостите. За това да убеждаваме някого няма нужда, изказваме мнение.За това, че ти се затваря телефона /да не си го объркала/. За това, че иска да помага - да помага, на хора които вярват и искат да си помогнат и сами, защото както ти казваш той не е Бог и не прави чудеса на такива, които си мислят че от раз ще им мине и чакат само на билките или лекарствата. Тук ако продължа да пиша ще стане мноооооого дълго и няма да е по темата, затова ще спра. А за това как е помогнал на нас и близките ни е твърде лично за да бъде писано тук.
Бъдете здрави!

# 29
  • София
Мила ми Бъни, ако прочетеш първата публикация на Объркана и тази на Мария Магдалена ще видиш кой пише глупостите. За това да убеждаваме някого няма нужда, изказваме мнение.За това, че ти се затваря телефона /да не си го объркала/. За това, че иска да помага - да помага, на хора които вярват и искат да си помогнат и сами, защото както ти казваш той не е Бог и не прави чудеса на такива, които си мислят че от раз ще им мине и чакат само на билките или лекарствата. Тук ако продължа да пиша ще стане мноооооого дълго и няма да е по темата, затова ще спра. А за това как е помогнал на нас и близките ни е твърде лично за да бъде писано тук.
Бъдете здрави!

их как се измъкнааааа
Не, не съм объркала телефона му със сигурност:)
Но както и да е.
Да е жив и здрав човека и без него се оправям:)
И моля те щом е толкоз лично как ти е помогнал спри да спамиш.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт